Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

System prowizyjny - podstawowe informacje

Możesz zacząć zarabiać zamieszczając swój identyfikator webmastera do jakiegokolwiek linku naszej strony. Wystarczy do adresu naszej strony wpisać: "?wid=Twoje ID webmastera". Zamieszczaj tego typu linki w dowolnym miejscu na swojej stronie: w korespondencji e-mail, na forach internetowych, po prostu wszędzie, gdzie tylko będziesz chcieć. Całość zarobków z prowizji od osób, które odwiedzą stronę, zarejestrują się i dokonają wpłaty za dowolną usługę zostaje przypisana do Twojego konta.

Możesz wybrać z dwóch wariantów systemu prowizyjnego:

1. 40% z pierwszej wpłaty klienta - na Twoje konto zostanie przypisana prowizja 40% od skutecznej wpłaty dokonanej przez klienta, który dzięki hiperłączu na Twoich stronach odwiedzi na nasze strony.

2. 20% z każdej wpłaty klienta - na Twoje konto będzie przypisywana prowizja 20% od każdej każdej lub transakcji dokonanej przez klienta, który dzięki hiperłączu na Twoich stronach odwiedzi na nasze strony.

W panelu menu podstawowego, w administracji, znajduje się sekcja Edytuj profil, tam mieszczą się informacje o Twoim profilu, na przykład: imię, nazwisko, ulica oraz miasto. Możesz tam również ustawić program prowizyjny według własnego uznania.

W panelu administracyjnym w sekcji Banery w górnym menu, można wybrać spośród wielu dostępnych rozmiarów i rodzajów banerów. Można również filtrować banery według wielkości, tak aby wyświetliły się tylko te, które najlepiej pasują do Twojej strony.

W menu po prawej stronie znajduje się sekcja Klienci, gdzie wyświetlą się wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrowali się za pośrednictwem Twoich hiperłączy i jaki rodzaj konta posiadają.

W sekcji Płatności można zobaczyć wszystkich klientów, którzy zapłacili za konto premium. Można tu również skontrolować wysokość prowizji od poszczególnych klientów oraz na jakim etapie jest wpłata np.niepowodzenie (klient nie napisał wszystkich swoich danych i nie chce zapłacić), sukces (wpłata przebiegła bez problemu) lub nieudana (płatność nie została dokończona ponieważ klient nie ma środków na koncie/jego karta nie jest aktywna), odwołana (klijent zapłacił,ale potem płatność została przez niego odwołana,ewentualnie poprosił o zwrot pieniędzy).

W sekcji Wypłaty można zobaczyć wszystkie wypłacone i czekające wpłaty oraz te, które zostały wycofane.

Dzięki sekcji Statystyki uzyskasz przegląd o płatnościach zakończonych sukcesem oraz o prowizji. W kolumnie Miesięczne można skontrolować prowizję z danego miesiąca. Klikając w Wizyty możesz sprawdzić jak Twoi klienci trafili na stronę i gdzie się dostali. Funkcja ta jest pomocna w analizie i zmaksymalizowaniu wydajności Twoich reklam, a co się z tym wiąże i Twoich zarobków. Wszystko jest bardzo proste i przejrzyste.

W przypadku pytań, niejasności lub uwag, można się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza w sekcji Wsparcie.

Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z naszych usług, a Twoje zarobki będą się zwiększać wraz z ilością osób, które za pomocą hiperłączy zarejestrują się i dokonają zakupu.

Lifestyle
Magazyn nie tylko o randkowaniu

Szkoła uczuć, czyli: czym jest miłość dla naszych dzieci?

Szkoła uczuć, czyli: czym jest miłość dla naszych dzieci?
20.05.2019 Miłość nie zna wieku. Zakochać się może nie tylko dorosły człowiek, ale również przedszkolak czy nastolatek. W takim momencie my,… czytaj więcej...
Jak uporać się z zazdrością w związku?

Jak uporać się z zazdrością w związku?

17.05.2019 Zazdrość w związku jest niczym nieproszony gość, który na domiar złego odmawia odejścia. Skąd się… czytaj więcej...
9 pomysłów na zabawną i tanią randkę

9 pomysłów na zabawną i tanią randkę

15.05.2019 Zastanawiacie się z partnerem, co moglibyście zrobić, ale nic nie przychodzi wam do głowy? Bez… czytaj więcej...
Z miłości do zdrowia: Sposoby na halluksy

Z miłości do zdrowia: Sposoby na halluksy

13.05.2019 Wiosna trwa w najlepsze, a wielkimi krokami zbliża się lato... Która z nas nie wyobraża sobie… czytaj więcej...