Strona Główna

Zarejestruj się teraz

Ankieta randkowa

Lifestyle magazyn

Wsparcie

Naukowa ankieta randkowa 

Aby wypałnić ankietę, nalezy zarejestrować się za darmo. Jeśli chcesz wypełnić nową lub poprawić istniejącą ankietę, kliknij tutaj!

Podstawowe informacje

Randkowanie online staje się na świecie oraz u nas coraz bardziej popularną metodą poznawania nowych ludzi, dlatego dla Was dokładamy wszelkich starań aby umożliwić wam znalezienie ludzi, których szukacie tak łatwo jak to tylko możliwe. Z tego powodu stworzyliśmy poradnik randkowania z mężczyzną oraz z kobietą, a także dla Ciebie we współpracy z doktorami socjologii stworzyliśmy specjalną ankietę naukową, dzięki której znajdziesz tego/tą właściwego/wą partnera/rkę. Wypełnienie ankiety nie jest obowiązkowe, ale dzięki niej zwiększysz swoje prawdopodobieństwo na znalezienie randki na naszych stronach. Nasza unikatowa ankieta randkowa działa na zasadzie komputerowej analizy odpowiedzi, które zamieszczono w ankiecie, ale nie jest to jedyne co będzie brane pod uwagę. Przy wyniku bierzemy pod uwagę także Twój wiek, miasto oraz wojewódźtwo, w którym mieszkasz.

Dzięki naszej ankiecie zobaczysz listę potencjalnych partnerów (użytkowników naszego portalu randki online Miłosnykontakt.pl) na podstawie procentowej zgody informacji, które wypełniłeś w ankiecie. Naturalnie możesz kontaktować się ze wszystkimi użytkownikami naszego portalu, nawet jeśli ankiety nie wypełnili lub jeśli nie ma zgodności miedzy wami.  Życzymy Ci, aby randkowanie online przyniosło Ci jak najwięcej przyjemności i było przede wszystkim dobrą zabawą.

Jak wypełnić ankietę randkową?

To bardzo proste. Wystarczy swoje odpowiedzi dokładnie przemyśleć i wypełnić zgodnie z prawdą. A to dlatego, że  przecież chcesz znaleźć tą prawdziwą, odpowiednią osobę z którą będziesz się rozumieć, będziecie mieć podobny pogląd na świat i spędzisz z tą osobą resztę swego życia. Pytania w naszej unikatowej ankiecie randkowej są podzielone na 5 kategorii (Informacje ogólne, wygląd, zainteresowania, charakter oraz preferencje partnerskie), do następnej części ankiety dostaniesz sie po wypełnieniu części poprzedniej. Ankieta posiada w sumie 44 pytania.

Kategorie pytań naszej ankiety randkowej - Miłosnykontakt.plW części "preferencje partnerskie" będziesz odpowiadać na pytania, które dotyczą Twojego/Twojej wymarzone(j/go) partnerki/partnera. Tutaj możesz zawrzeć to, co jest dla Ciebie ważne, czego oczekujesz od swojej drugiej połowy, ale także co Cie nie interesuje. Nie zapomnij jednak, że nie ma ludzi idealnych, każdy popełnia błędy. Na niektóre pytania w ankiecie możesz udzielić tylko jednej, a na inne kilka odpowiedzi.

Jak to działa?

Po poprawnym wypełnieniu ankiety nasz algorytm wygeneruje zgody między Tobą a naszymi użytkownikami, którzy również wypełnili ankietę. Następnie wybierze dla Ciebie 100 partnerów/partnerek, z którymi masz największą zgodność odpowiedzi. Wyniki są posortowane od najwyższej zgodności do najmniejszej. 75% i wyższe zgody będą zaznaczone różowo-czerwonym kolorem, podczas gdy niższe pozostaną niebieskie.

Wysoka zgoda zainteresowań i preferencji patnera - randkowa ankieta na Miłosnykontakt.pl

Niższa zgoda zainteresowań i preferencji partnera - randkowa ankieta na Miłosnykontakt.pl

Aby wyświetlić szczegóły dopasowania wystarczy kliknąć na jakąkolwiek zgodę. Jeśli po wypełnieniu ankiety poprawisz lub zmienisz jakiekolwiek informację, na wygenerowanie nowych zgodności będziesz musieć poczekać 30 dni. Jeśli chcecesz wygenerować zgodę z konkretnym użytkownikiem, należy kliknąć na szczegóły profilu danego użytkownika, następnie jeśli użytkownik ma już wypełnią ankietę, w jego/jej profilu będzie ikona naszego portalu randkowego, jeśli nie, to w miejsce tej ikony wyświetli się obrazek ankiety. Po kliknięciu na ikonę ankiety, wyślesz prośbę do użytkownika/użytkowniczki o wypełnienie randkowej ankiety. Jeśli użytkownik ankietę wypełni, zostaniesz o tym poinformowany po następnym zalogowaniu się na naszym portalu randkowym, a będziesz mieć możliwość porównania swoich odpowiedzi oraz podglądu wzajemnej zgody.

Miłosnykontakt.pl - najlepsze polskie randki online - portal randkowy!

Życzymy Ci, aby randkowanie na naszych stronach było wspaniałą zabawą. Mamy nadzieję, że dzięki ankiecie randkowej znajdziesz wymarzonego partnera/partnerkę, stworzycie trwały, poważny związek, lub znajdziesz przyjaciół na całe życie dzięki skorzystaniu z naszych usług. Zespół Miłosnykontakt.pl

Lifestyle
Magazyn nie tylko o randkowaniu

Jakie zalety płyną z czytania?

21.02.2018 Kiedy ostatnio czytałeś książkę albo poważny artykuł w gazecie? Twoje życie toczy się wokół codziennej lektury twittera, postów… czytaj więcej...

Gorączka- wróg czy przyjaciel?

19.02.2018 Gorączce towarzyszy kiepskie samopoczucie i senność. Nikt z nas za nią nie przepada, ponieważ jest… czytaj więcej...

Sztuka Kochania

16.02.2018 Walentynki już co prawda za nami, ale miłość i okazywanie jej, to niezmiennie najpiękniejsze, czego… czytaj więcej...

Jesteś gotowy na nowy związek?

12.02.2018 Rozstaliście się i jednym z pierwszych pytań, które zadasz sobie tuż po otrząśnięciu się z… czytaj więcej...