Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Milosnykontakt.pl - poradnik

Nie wiesz jak zacząć? Nie martw się, razem z Tobą przejdziemy przez wszystkie części naszego portalu randkowego, tak abyś mógł się w nim lepiej odnaleźć.

Pierwsze kroki na Miłosnykontakt.pl

1) Wypełnij ankietę – Do wypełnienia ankiety zostałeś poproszony już po pierwszym zalogowaniu. Jeśli tego nie zrobiłeś, wróć do tej możliwości za pomocą przycisku: „Wypełnij ankietę”, która znajduje się w prawym górnym rogu obok zdjęcia profilowego. Więcej o ankiecie możesz przeczytać TUTAJ.

2) Dodaj zdjęcie i wypełnij profil – Dodane zdjęcie profilowe będzie przy poznawaniu kogoś nowego plusem. Profil uzupełniasz według swego uznania, ale nie zapominaj, że czym więcej o sobie napiszesz, tym większą masz szansę na znalezienie partnera. Aby dodać zdjęcie kliknij w przycisk „Wstaw swoje zdjęcie“ lub „Edytuj profil“TUTAJ znajdziesz więcej informacji o przeglądaniu zdjęć. Do przeglądania zdjęć służy również nasza Fotorandka.

3) Dokonaj wyboru – Nic nie stoji Ci już na drodze w szukaniu idealnego partnera. Wszystkie profile użytkowników znajdziesz po wciśnięciu przyciku „Szukaj profilu“, który znajduje się przy menu głównym. Przeglądanie profili ułatwi Ci filtr, w którym możesz wybrać np. województwo, miasto, wiek jak również ustalić swoje własne parametry. Możesz również skorzystać z konkretniejszej instrukcji Randki z kobietami lub Randki z mężczyznami. W dolnej części strony znajdują się porady odnośnie randek online w różnych miastach.

4) Napisz – Jeżeli ktoś Cie zainteresował napisz do niego, daj mu znać o swym istnieniu. Na profilu kazdego użytkownika znajduje się opcja „Wyślij wiadomość“. Do wiadomości możesz załączyć również zdjęcia poprzez kliknięcie na symbol aparatu fotograficznego w okienku wiadomości.

Pisząc wiadomości z innym użytkownikiem możesz wysyłać emotikony (1) poprzez kliknięcie w ikonkę buźki lub używając klawisza TAB – dzięki któremu wyświetli ci się tabelka z emotikonami. Możesz wysyłać również zdjęcia – wystarczy kliknąć w ikonkę aparatu fotograficznego (2) w oknie konwersacji. Dla tych najbardziej wymagających mamy przygotowaną również szeroką gamę GIFów (3), czyi ruchomych emotikonów, które jeszcze lepiej potrafią wyrażać emocje. Wystarczy kliknąć w ikonkę z napisem GIF w oknie rozmowy. Na początku wyświetlą ci się przykładowe GIFy dla zakochanych, ale oczywiście możesz znaleźć również takie dotyczące innej tematyki. Pamiętaj jednak, aby słowa, które będziesz wpisywać do wyszukiwaki GIFów były w języku angielskim.

5) Nie bój się – Spokojnie przejrzyj wszystkie możliwe opcje, które nasz portal oferuje. Nie bój się nacisnąć jakikolwiek przycisk, nic złego się nie może stać! Jeśli będziesz potrzebować rady, zwróć się z prośbą o pomoc do „Wsparcie“.

Detale strony głównej

Spróbujmy się trochę zorientować w tym, co nasz portal randkowy oferuje użytkownikom na stronie głównej.

Wypełnij ankietę – Po wypełnieniu ankiety pojawi Ci się na profilu opcja "Najlepsze dopasowania". Znajdziesz tam swoją wypełnioną ankietę, którą możesz w każdej chwili edytować, podstawowe informacje o tej ankiecie i idealnych partnerów dopasowanych do Ciebie na podstawie udzielonych odpowiedzi.

Wstaw swoje zdjęcie – Tutaj możesz dodać swoje zdjęcie profilowe. Możesz je wstawić z komputera, telefonu lub zrobić sobie nowe zdjęcie za pomocą kamerki.

Ustawienia profilu – Tutaj możesz zmienić swój adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji, hasło lub zmienić ustawienia odnośnie otrzymywania powiadomień na maila. W górnej części strony także znajduje się opcja: „Edytuj profil“.

Wylogowywanie – Wyloguj się.

Strona główna - Powrót na stronę główną, która wyświetla się tuż po zalogowaniu.

Ankieta randkowa – Wyświetli Ci się Twoja wypełniona ankieta, podstawowe informacje o niej oraz idealne dopasowania.

Fotorandka – Troszkę inna forma randkowania, która polega na ocenianiu zdjęć profilowych pojedyńczych użytkowników. Wszystkie informacje znajdziesz TUTAJ.

Wiadomości – Tu znajdziesz wszystie wiadomości, które wysyłasz do innych użytkowników. Wiadomości pozostają zapisane przez 90 dni.

Szukaj profilu – Profile wszystkich naszych użytkowników. Znajdziesz tam również filtr, który ułatwi wyszukiwanie.

Przyjaciele – na profilu każdego użytkownika znajdziesz opcję „Dodaj przyjaciela“. Lista znajomych będzie podzielona ze względu na to czy są oni online czy też nie, zobaczysz również kto dodał do znajomych Ciebie.

Profile online – Wyświetlą Ci się użytkownicy, którzy są zalogowani na swoim profilu.

Edytuj profil – Tutaj możesz dodać informacje o sobie. W górnej części strony znajdziesz również opcję „Zobacz swój profil“, „Edytuj ankietę“ oraz „Zweryfikuj swój profil“. Swój profil możesz zweryfikować za pomocą zdjęcia lub konta na Facebooku.

Wsparcie – Czegoś nie rozumiesz lub masz problém? Napisz do nas wiadomość. Oprócz wysłania wiadomości, możesz również otworzyć ją ponownie lub skontrolować jej stan.

Co jeszcze jest widoczne na stronie głównej

Po zalogowaniu się na stronie głównej profilu tuż pod panelem głównym wyświetlą się profile użytkowników podzielone do różnych grup, komunikatów i wydarzeń.

Nowe zatwierdzone profile – Tutaj znajdziesz wszstkie nowe profile, które zostały zatwierdzone. Lista utworzona jest od tych najnowszych. Po rejestracji i zatwierdzeniu przez administratora twój profil również będzie widoczny dla wszystkich.

Uzytkownicy online – Wszyscy użytkownicy, którzy w tej chwili są online, czyli są zalogowani na swoim profilu.

Ostatni goście na twoim profilu – Użytkownicy, którzy w ostatním czasie odwiedzili twój profil.

Powiadomienia – W powiadomieniach pojawiają się informacje o wszystkim, co związane z Tobą. Znajdują się tutaj między innymi informacje o dopasowaniach z ankiety, oceny z Szybkiej randki, zaproszenia do znajomych itd.

Wydarzenia – Tutaj pojawiają się informacje o tym, kto zalogował się na swoim profilu i jest online.

LIFESTYLE

Magazyn nie tylko o randkowaniu. Tutaj przeczytasz ciekawe artykuły podzielone na różne sekcje, takie jak: Wszystko o randkowaniu, Zdrowie i uroda, Wolny czas i Recenzje.

Znajdziesz to pod listą użytkowników, którzy ostatnio odwiedzili twój profil.

Nie przegap

W dolnej części strony znajdziesz wszystkie informacje o naszym portalu, które mogłby Ci się przydać. W tym artykule przedstawiliśmy niektóre z nich. Naszym użytkownikom zalecamy zapoznanie się z warunkami handlowymi oraz z często zadawanymi pytaniami.

Zespół Miłosnykontakt.pl

Lifestyle
Magazyn nie tylko o randkowaniu

5+ faktów o wspólnym mieszkaniu

5+ faktów o wspólnym mieszkaniu
10.12.2022 Razem z partnerem zastanawiacie się nad wspólnym mieszkaniem? W takim razie koniecznie przeczytajcie nasz dzisiejszy artykuł,… czytaj więcej...
Homeopatia - alternatywna medycyna czy placebo?

Homeopatia - alternatywna medycyna czy placebo?

19.11.2022 Homeopatia to leczenie na zasadzie podobieństwa, innymi słowy leczenie symptomów z wykorzystaniem… czytaj więcej...
Randka w kawiarni

Randka w kawiarni

10.11.2022 Chodzenie po kawiarniach w poszukiwaniu odpowiedniej kawy, czytanie dziennika lub książki,… czytaj więcej...
Przygotuj sobie młodego kokosa

Przygotuj sobie młodego kokosa

06.10.2022 Wiekszość z nas zna klasyczny kokosowy orzech. Owszem nie każdy wie o tym, że istnieje "młodsza"… czytaj więcej...