Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Randki z mężczyznami przez Internet

Wygody randkowania przez Internet

Proces poznawania i randkowania z mężczyzną jest do siebie podobny. Z tą różnicą, że podczas randki przez Internet, sporą wygodą jest możliwość sprawdzenia użytkowników przez wysłanie do nich krótkich wiadomości. Według informacji w jego profilu możecie zdecydować czy chcecie z danym mężczyzną rozpocząć rozmowę. Analizując jego konto użytkownika możecie obrać taktykę pierwszej rozmowy (np. porównując wspólne zainteresowania). Przy dalszej komunikacji szybko się zorientujecie czy was bawi i interesuje dany mężczyzna, czy tez nie - internetowe randki funkcjonują podobnie, tak jak w przypadku klasycznej randki spotykamy się w kawiarni (naturalnie bez udziału dodatkowych sygnałów mężczyzny takich jak "język ciała" - co mężczyźnie odpowiada lub nie). Wraz z postępem czasu możecie się również spotkać osobiście.

Poniżej znajdziecie kilka ważnych rad dotyczących randkowania:

Dobrze wypełniony profil

Im więcej konkretów w profilu tym lepiej, zwiększacie wtedy prawdopodobieństwo, że znajdziecie tego "jedynego", wielu mężczyzn ma bardzo różne od was zainteresowania do takiego stopnia, że nie będziecie mieli o czym z nimi porozmawiać. Założenie i pierwsze wypełnienie profilu trwa z reguły 30 minut, a od tego momentu w randkach wazne byście komunikowali się z osobami ostatnio odwiedzającymi wasz profil poświęcając na to conajmniej 15 minut dziennie. I jeszcze jedna rada - nie kłam ani nie koloryzuj.

Aktywność w rozmowach

Mnóstwo ludzi poznaje się przez Internet, zakładają swoje profile na najróżniejszych stronach, ale czterdzieści procent z nich potem jest pasywna i czeka, aż się ktoś do nich odezwie. A przecież odwazne kobiety, które się nie boją mogą same z siebie być aktywne, zyskają tym samym przewagę i plusy już na początku.

Pierwsze wrażenie

Jeśli zainteresuje was jakiś profil na portalu i zdecydujecie się napisać wiadomość do męźczyzny - porządnie się zastanówcie, co chcecie napisać. Starajcie się zainteresować, ale nie bąźcie na siłe oryginalni. Liczą się konkrety. Nikt nie chce słyszeć o całym waszym życiu, jeśli się o to sam nie zapyta. W pierwszej wiadomości dobrze jest napisać powody zainteresowania lub powiedzieć komplement.

Nie nalegajcie od razu na pierwsze spotkanie

Jeśli będziecie nalegać już w pierwszej wiadomości na spotkanie, możecie już nie dostać żadnej odpowiedzi - chyba, że zależy wam tylko na seksie na jedną noc. Będzie to zbyt zuchwałe na randkę z kimkolwiek i będziecie tylko czekać, kto się zdecyduje. Jeśli zależy wam by się z kimś spotkać - trzeba dobrze poznać daną osobę, wymieniając parę wiadomości lub analizując zainteresowania danej osoby, abyście mieli o czym rozmawiać.

Telefonowanie

Kiedy już zdecydujecie się zadzwonić do kogoś, możecie zaimponować mu tym. Wcześniej jednak upewnijcie się, że to mężczyźnie nie będzie przeszkadzać. Przygotujcie sobie jakiś temat do rozmowy, przez telefon bądźcie mili, przyjemni, zainteresujcie go, pytajcie się, a na koniec podziękujcie za rozmowę.

Nie poddawajcie się

Bądźcie przygotowani na neizliczoną ilość rozmów i spotkań, które mogą zakończyć się niepowodzeniem. Nie poddawajcie się! Weźcie sobie te rady do serca, pomogą one wam lepiej poznawać mężczyzn i ludzi w ogóle. Nauczycie się komunikować z innymi ludźmi, rozmawiać i zanim się obejrzycie spotkacie tego jedynego.

Chcesz randkować z męźczyzną na Miłosnykontakt.pl?

Zarejestruj się teraz - za darmo!

Lifestyle
Magazyn nie tylko o randkowaniu

10 sposobów, jak schudnąć bez diety

10 sposobów, jak schudnąć bez diety
19.10.2020 Chcesz zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, ale pomimo tego, że na obiad jadasz sałatki, waga pozostaje niezmienna? Zastanawiasz… czytaj więcej...
Nieodwzajemnione uczucie - jak się z tym uporać?

Nieodwzajemnione uczucie - jak się z tym uporać?

14.10.2020 Co zrobić, kiedy zaczniemy zdawać sobie sprawę z tego, że partner/ka nas nie kocha? W dzisiejszym… czytaj więcej...
7 symptomów towarzyszących ciąży

7 symptomów towarzyszących ciąży

12.10.2020 Zdecydowaliście się z partnerem na założenie rodziny. Teraz czekają na was nie tylko chwile… czytaj więcej...
6 faktów o zmysłowym fondue

6 faktów o zmysłowym fondue

09.10.2020 Nawet jeżeli fondue powstało jako jedzenie „z braku laku”, dzisiaj cieszy się wielką popularnością… czytaj więcej...