Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jak oczarować atrakcyjnego faceta swoich snów!

29.kwiecień 2015
Jak oczarować atrakcyjnego faceta swoich snów!

Jak oczarować atrakcyjnego mężczyznę? Jakich podstawowych zasad trzeba się trzymać, aby zainteresować atrakcyjnego mężczyznę? Ubierz się na galowo, uśmiechnij się i przeczytaj kilka sprawdzonych rad jak go zdobyć…

Każda kobieta ma swój własny ideał partnera, kiedy się jej zapytacie, to odpowie, że musi być wrażliwy, wysoki, kochać dzieci, mieć ciemne włosy i o ile to możliwe odpowiednią ilość zer na rachunku bankowym, oczywiście musi być atrakcyjny, obrotny, inteligentny, godny, a najlepiej jakby miał szerokie ramiona i twardą tyłek.

Jak się do takiego mężczyzny zbliżyć? Oczywiście, o ile takowego znajdziemy. Pierwszym problemem będzie to, że wiele z naszych życzeń odpadnie po drodze. Jednak, co jeśli spotkamy taką osobę? Jak zyskać jego uwagę? W takim momencie nie możecie się wahać i musicie wkroczyć do akcji.

Jak zdobyć męźczyznę swoich snów?

Postaraj się

Staraj się zdobyć jego zainteresowanie już na pierwszej randce. Należy się do tego odpowiednio przygotować. Wszystko zapięte na ostatni guzik, dbajcie o detale. Męźczyźni lubią być zauważeni. Zadbaj o to, aby zwrócił na Ciebie uwagę, a potem zostaw dobre wrażenie. Oczywiście, wszystko z umiarem. Podczas wieczoru ciche pantofelki, a na spacer coś wygodniejszego. Chcecie go przecież zainteresować, a nie zamartwiać się całą drogę i zniechęcić go już na początku.

Bądź tajemnicza

Skryj się tajemniczością. Nie ujawniaj wszystkiego odrazu. Nie należy mu odrazu mówić o swoich problemach, ani o tym jak zostałaś oszukana, co Tobie nie wyszło. Powiedź mu o sobie tyle, i tylko tyle co jest wystarczające. Czas na zwierzenia przyjdzie później. Bądź tajemnicza i pewna siebie. Mężczyźni nienawidzą zuchwałości, a także taki typ ludzi, którzy się do nich przylepią już od pierwszego wejrzenia. Każdy z nas kocha wyzwania, dlatego zachowujcie się tak jak gdyby nic się nie działo, że jest on wam obojętny.

Mów prawdę

Nawet będąc tajemniczą, mów prawdę. Nie warto kłamać. Spróbuj nie mówić za dużo, ale pozostań nadal sama sobą. Uwierz w to, że jesteś zniewalająca, unikatowa, jedyna w swoim rodzaju i najlepsza. Gdy sama w to uwierzysz, i jego zainteresujesz. Bądź atrakcyjna dla niego.

randka

Delikatny dotyk

Dotyk, inaczej tajny trik, dzięki któremu dasz znak, że jesteś zainteresowana. Aby zainteresować mężczyzn bardziej należy ich dyskretnie dotknąć.

Bądź troche zła

Pokaż się również w innym świetle, pokaż tego diabła w sobie. Na pewno będzie zaskoczony.

Bądź elegancka

Męźczyźni chcieli by być rycerzami i obrońcami. Naucz się by mu na to pozwalać. Spraw, by Ci pomógł powiesić płaszcz. Nie mów sprośnie, to damie nie przystoi.

Pochwal go

Męźczyźni składają komplementy, a my to uznajemy za oczywistość, ale lubią też je przyjmować sami, kto nie lubi? Nie bójcie się go pochwalić, a trochę podbić mu ego.

Znajdź granice

Na zakończenie najważniejsze, bądź tajemnicza, wesoła, uśmiechnięta, taktowna, aby poczuł, że może na was polegać. Bądź wszystkim po trochu, ale pozwól mu myśleć, że zawoła, a ty odrazu pobiegniesz. Znajdźcie granice, gdzie obydwoje będziecie szcześliwi. Nie warto czekać na trzęsienie ziemi, aż on zrozumie, jeśli w ogóle, że ty jesteś tą najlepszą!

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: