Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Co pociąga kobiety w męźczyznach?

26.marzec 2015
Co pociąga kobiety w męźczyznach?

Niedawno kolega zadał mi pytanie: "Czy wam na nas w ogóle zależy? Jak mam was zainteresować?". W okół tych pytań istnieje wiele odpowiedzi i ankiet, w większości są to jednak błędne informacje.

Większość męźczyzn na pytanie co pociąga kobiety i co kochają w męźćzyznach, najczęściej odpowiadają, że są to pieniądze, mięśnie i wygląd. Ideany chłop to taki, który jest godny, uprzejmy, maksymalnie wyćwiczony, zręczny i obrotny, a jeszcze najlepiej z muskularną klatką piersiową. W rzeczywistości nie jesteśmy aż tak wymagające. Tylko poprostu bardzo mało z nas wierzy w księcia z bajki ns białym koniu.

Wszędzie możecie znaleźć wiele informacji na temat jak poderwać kobietę. Ale co się stanie jeżeli ją zaprosicie na randkę, czarujecie, robicie uwodzicielskie wrażenie, a ona nic? Zaczniecie zadawać sobie banalne pytanie, co robicie źle?

Podstawowe zasady można streścić w następujących trzech punktach:

Zapach i wygląd

Chłop nie musi być mocno wymalowany, ale powinien o siebie troche dbać. Powinien wyglądać elegancko. Kobiety nie lubią chłopów, którzy o siebie nie dbają, którzy śmierdzą potem, ale z drugiej strony, wolą męźczyzn, którzy mają swój specyficzny zapach, a za którym będą się oglądać rywalki i otoczenie. W domu będą miły zapach wspominać, a będą chciały ją poczuć znowu i znowu. Oczywiście taka sama zasada w przypadku oddechu, jeśli nic nie pomaga, świerzy oddech przyniesie guma do żucia. Należy dbać o swoją uprzejmość, co sie stanie jeśli pójdziecie gdzieś na chwilkę, i przegapicie tą jedyną? Wystarczy, że będziecie nosić czyste dzinsy, czyste ubrania i czyste buty. O to się najbardziej denerwujemy my kobiey. Czyste buty powinni mieć męźczyźni.

męźczyzna

Zachowanie

Jeśli chcecie lepiej poznać tą jedyną, najpierw nie bądźcie nachalni, przedewszystkim uśmiechajcie się. Nie bójcie się jej prawić komplemety, ona na to czeka. Pamiętajcie jednak, jeśli nie spróbujecie, nic nie zyskacie. Oczywiście, nie krzyczcie, nie markoczcie, nie komentujcie na głos. Jeśli chcecie ją gdzieś zaprosić, dajcie jej wybór, a zaproście ją na coś co lubicie oboje, a nie tylko wy. Nie lubimy snobów i egoistów. Bądźcie bardzo mili, dowcipni i elegancy. Interesujcie się tym, co nas interesuje; jeśli będziecie stale mówić ja, ja, ja, ja, a do tego zapomnicie ile wypiliście piw, a jaki z was burak w stosunku do przeciwnej płci. Oczywiście wszystko zależy od sytuacji, ale nie należy nas traktować jak kolegów do piwa.

gentleman

Nasłuchujcie

Bardzo istotne jest, aby sobie uświadomić, że kobiety, jeśli już coś mówimy, to należy nas wysłuchać i czasami nawet przeczekać, czasami warto nawet zapytać albo samemu odpowiedzieć na pytanie, kiedy i jakie słowo powtórzycie, aby było widać, że jesteście zainteresowani daną rzeczą. A przy rozmowie, uważajcie na ręce. Nie lubimy macania rękami po omacku, możesz nas tym bardzo urazić.

Jeśli jesteście pijani, nie zrozumiemy się, komplementów nie prawcie wtedy, a spróbujcie kiedy indziej.

Ubranie

Ubierajcie się pięknie, naperfumujcie, uśmiechajcie się pięknie, dobrze się zachowujcie, elegancko, nie przeklinajcie, słuchajcie, a będziemy wam leżeć u stóp.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: