Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jakie błedy popełniamy na randce?

30.marzec 2015
Jakie błedy popełniamy na randce?

Udało się wam znaleźć tego jedynego? Pomimo iz macie spore zainteresowanie, chodzicie na randki często, nadal borykacie się z jednym problemem, tego że po pierwszej albo drugiej randce się on albo ona juz nie odezwie? Możliwe, że nieświadomie robicie pewne błędy, które odstraszają drugą stronę.

Większość ludzi błędy przy randkowaniu robi nieświadomie. Jednak właśnie przez nie, możecie stracić szansę na wymarzony stały związek. Czy wiecie o jakie błędy może chodzić?

Nie lekceważcie przygotowania do pierwszej randki


Ponieważ staramy się zrobić dobre pierwsze wrażenie, wierzcie, że w tych pantoflak, w których w ogóle nie umiecie chodzić lub w ubraniu, w którym się w ogóle nie będziecie czuć dobrze, nie zrobicie wrażenia, że jesteście poważni. Nie ma sensu iść na randkę z damą, w luksusowym ubraniu, jeśli całe życie chodzicie w kapciach i nie markowych butach. Również wasz partner/partnerka będzie się starać przyjść w najlepszym, co w domu ma. Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, a w ogóle najważniejsze są pierwsze 3 chwile waszego spotkania.

pierwsze_wrażenie

Bądźcie sami sobą

Najczęstszym błedem jest to, że gracie kogoś kim nie jesteście. Dlatego, ze chcecie przedstawić swojemu potencjalnemu partnerowi siebie w najlepszym świetle, bądźcie takim jak was natura stworzyła, bądźcie sobą, dlatego że prędzej czy później wasz partner odkryje waszą prawdziwą naturę. Nikt nie wytrzyma udawać wiecznie. Musicie zrozumieć, że albo was zaakceptuje takim jakim jesteście, albo wasz związek nie ma sensu, a prędzej czy później będziecie musieli szukać znowu.

Szukajcie partnera równego sobie, ideał nieistnieje

Nie uganiajcie się za idolami. Kobiety szukają atrakcyjnych męźczyzn, zabezpieczenia finansowego, dowcipnego, inteligentnego, odpowiedniego i wiernego..... Męźczyźni natomiast szukają kobiety o smukłej sylwetce, piekne, z wielkimi piersiami, reprezentacyjne, doskonałe kucharki..... Celem waszej randki nie jest znalezienie idealnego doskonałego partnera, ale partnera, który zostanie z wami na całe życie.  Partnera, którego będziecie rozumieć, partnera z którym razem się pośmiejecie, który będzie na dobre i złe. Nie podążajcie za filmowymi aktorami, anie za swoimi fantazjami. Idealny partner poprostu nie istnieje. Spróbujcie znaleźć równego sobie partnera. Wygląd, postawa, finansowa niezaleźność, to są wszystko wartości, które mogą się zmienić w mgnieniu oka, ale jeśli znajdziecie partnera z poczuciem humoru, lub poprostu do siebie pasujecie, wierzycie, że to się nie zmieni.

Dajcie sobie na wstrzymanie

Jeśli przeżyliście bolesne rozstanie, dajcie sobie czas, aby to przeżyć i na zmianę priorytetów Pomoże wam to, abyście mieli wystarczająco sił, aby zobaczyć kim naprawdę jesteście. Jeśli jednak się zdecydujecie na kolejny związek, to z rozwagą, najpierw zróbcie w sercu wolne miejsce. Jeśli już idziecie do nowego związku, a szukacie nowej miłości, pozbądźcie sie tej starej.

Pójdźcie na randkę, pozytywnie nastawieni

randka


Jeżeli pójdziecie na randkę z przekonaniem, że już na pewno wiecie, że na was będzie ktoś czekać, kogo nie będziecie lubić, z kim nie będziecie mieć o czym rozmawiać, ktoś, kto będzie się zamartwiał, a będzie się za niego wstydzić lub komu się wy nie będziecie podobać, to lepiej zostańcie w domu. Z takim odczuciem, nowego potencjalnego partnera, nie przekonacie do siebie i nie zrobicie dobrego wrażenia. Zmieńcie swoje nastawienie, myślcie pozytywnie a zobaczycie, że się uda. Na randkę ma się Pani dobrze bawić, a nie się zamartwiać, nawet w najgorszym przypadku, możecie odejść kiedy chcecie. Spróbujcie wtedy wyrazić jak najpozytywniejsze odczucia. 

Pożuczcie przesądy

Jeśli będziecie myślec, że wszyscy w około randkuja, a wy nie. Zmieńcie swój sposób myślenia. Właśnie dlatego, ze na spotkanie idziecie negatywnie nastawieni, uważacie, że nikt do was już nie zadzwoni. Nikt z nas nie szuka człowieka negatywnego lub smutnego. Każdy z nasz chce spotkać kogoś, z kim będzie mu dobrze, z kimś z kim się pośmieje, wesołego i optymistycznego partnera. Spróbujcie zmienić swoje nastawienie do radnkowania. Nie warto załamywać się z tego powodu, że inni są szcześliwi, a tylko wy samotni. Pamiętajcie, że nie widzicie wszystkiego co się dzieje w związku, a nie wszystko jest tak różowe na jakie wygląda. Czesto i ci najszcześliwsi, swoje nieszcześcia ukrywają, aby inni o nich myśleli, że sa szcześliwi. Wierzcie, że inni nie mają tak łatwo jak myślicie.

Unikajcie mówienia o byłych

Na pierwszej randce, nie należy w ogóle wspominać o Ex, ale często mówi się o Ex na pierwszej randce. Może się tak stać, że temat na to zejdzie, ale zrozumcie, że nie należy w ogóle mówić nic negatywnego o byłych, a rozpamiętywać co było złego, co was z waszym Ex spotkało. Najlepiej na pytanie o byłym odpowiedzieć neutralnie albo odpowiedzieć pozytywnie. Najlepiej - o tym czego was były związek nauczył. Jeśli nie macie z poprzednich związków dobrych wspomnień, nie mówcie o nich. Na tego typu rozmowy jest czas dużo później niż na pierwszym spotkaniu.

Interesujcie się partnerem

Na pierwszej randce należy bardzo zwracać uwagę na jakość komunikacji. Uważajcie, aby się nie stało, że mówicie tylko wy, a partner cały czas milczy i słucha. Jeśli przez godzinę rozmowy będzie cały czas słyszeć tylko „ja“, uwierzcie, że to nie wróży nic dobrego. Partner może zacząć myśleć, że jesteście pięknym snobcem. Muisicie obydwoje rozmawiać, każde z was musi interesować o tego drugiego, a próbować się dowiedzieć o sobie jak najwięcej.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: