Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Kontaktuj i randkuj również na wakacjach

16.sierpień 2014
Kontaktuj i randkuj również na wakacjach

Z biegiem czasu coraz bardziej się rozwija biznes podróży dla samotnych, gdzie ludzie mogą aktywnie wypocząć i przy okazji poznać wielu nowych ludzi, być może również partnerów na całe życie. Jest to dużo lepsze niż siedzieć cały czas w domu.

Ludzie żyjący sami bez partnera, bez rodziny, którzy nie chcą w wakacje przyjeźdzać do przyjaciół, ale też nie chcą spędzać czasu samemu mogą skorzystać z wielu ofert biur podróży specjalnie przygotowanych dla singli. Istnieją nawet wyspecjalizowane biura podróży, które przygotowują wyłącznie tego typu podróże.

Zalety podróży dla singli

  1. Wszyscy są wolni. Jak z samej nazwy wynika, każda osoba, która będzie podróżować będzie wolna. Z tego powodu szansa spotkać miłość, są duzo wyższe.
  2. Każdy podróżny pochodzi z innej części kraju. Na tego typu akcje zjeźdzają się ludzie ze wszystkich zakątków Polski, a niekiedy i Świata, dlatego prawdopodobieństwo, że kogoś już znacie jest bardzo minimalne. Możecie z nowymi przyjaciółmi zwiedzać nowe miejsca.
  3. Poznajecie nowe regiony. Dzięki tego typu podróżą, samotność nie będzie wam tak bardzo doskwierać.
  4. Aktywnie spędzacie swój wolny czas, możliwe że zaczniecie uprawiać sporty czy inną aktywność fizyczną, o którą byście się sami nie podejrzewali, że możecie.

Jeśli nie masz wystarczająco czasu, istnieje możliwość znalezienia dwudniowych lub jednodniowych wyjazdów dla samotnych. Cel pozostaje taki sam, 90% gości jest wolnych. Wszyscy chcą się zabawić i zapomnieć o trudach życia codziennego, o starości, odreagować w przyjemnej atmosferze wesołych ludzi, a także poznać nowych ludzi. Nie oznacza to znaleźć partnera, ale spotkać przyjaciółkę, a pójść z nią do teatru lub przyjaciela, który chętnie pojedzie z nami na motocykle.

wyjazdy_dla_singli

„Po czteroletnim związku musiałam się rozstać z moim przyjacielem. Kiedy postanowiłam podjąć tą ciężką decyzję o rozstaniu, popadłam w depresje. Potrzebowałam poznać nowych ludzi“ - opowiada Lucja, która wyjachała w góry. Dalej opowiada, że związku nie szuka, a poznała na wyjeździe przyjaciółkę Olę i cieszy się, że może ją zapraszać do siebie do domu.

To zależy od was jaki typ wyjazdu wybierzecie i jakimi kryteriami będziecie się kierować w wyborze. Istnieją także wyjazdy dla samotnych seniorów, którzy mogą skorzystać z oferty spędzenia aktywnie czasu w wysokich Tatrach.

Dzieci weźcie ze sobą

Jeśli macie dzieci i nie ma kto nimi się zająć, możecie wybrać taki wyjazd, gdzie istnieje opieka nad dziećmi. Dzięki temu, wasze dzieci będą równie radosne co i wy z wyjazdu i nie będą się czuły opuszczone przez swoich opiekunów, a wy odpoczniecie. „Na podobne akcje od czasu do czasu pojawiają się także ojciewie i mamy ze swymi potomkami“ - opowiada Anna kierowniczka w jednym z biur podróży i dodaje „Pozatym dzieci to nasza największa radość, nie powinniśmy jej odtrącać.“ Jeśli chcemy spokojnego związku, musimy ostrożnie przeanalizować czy nasze plany nie będą kolidować z 5 cióreczkami i jednym starszym synem. Jeśli nie będzie możliwy kompromis podczas wyjazdu, jak ma to wytrzymać w domu? albo za dziesięć lat, kiedy mogą zostać osierocone?

„Rozwiedziony byłem osiem lat, potem jeszcze dwa razy mi nie wyszło. Chodziliśmy z synkiem w poszukiwaniu nowej mamy, którą on musi zaakceptować. Dlatego zabrałem go ze sobą jako swojego osobistego doradce“ - opowiada Waszek, dlaczego na wyjazd na rowery zabrał swojego pietnastoletniego synka Jakuba.

Nic nie jest w życiu ustalone, zależy tylko jak sobie z tym poradzimy. Jeśli ktokolwiek z nas został samotny, zawsze można coś z tym zrobić. Pamiętajmy, że na świecie żyje sześć miliardów ludzi, to dlaczego płakać w kącie?

[paf]

Udostępnij ten artykuł na: