Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jest żonaty, jest zamężna

19.sierpień 2015
Jest żonaty, jest zamężna

Żyjecie z partnerem, z którym wyobrażacie sobie wspólną przyszłość i wtedy nagle spotykacie na swej drodze kogoś nowego? Nasuwa się pytanie, dlaczego go spotkaliśmy. Ma nam wyeksponować to co w naszym obecnym związku jest złe? Udowodnić, że nie jesteśmy tak szczęśliwi jak nam się wydaje? Pytań jest wiele, ale najważniejsze jest to co zdecydujemy i jak się zachowamy.

Spotkacie kogoś, poznajecie się, zaczynacie wierzyć na wspólne, lepsze jutro. Spędzacie razem każdy wolny dzień, uważacie nawet że widywanie się jedynie w weekendy nie jest w stanie niczego między wami popsuć. Naraz zaczynacie uświadamiać sobie stereotypowość związku oraz to, że w tym waszym czegoś brakuje. Będziecie chcieli iść dalej. Kobiety chcą czuć się pewnie, czy to dzięki klęknięciu z pierścionkiem czy propozycji wspólnego mieszkania. Jednakże druga strona może być na te chęci głucha, obojętna. Może zacząć się trząść i schować do swojej skorupki. Możemy wybrać czekanie. Ale! Co jeśli nagle pojawi się ktoś, kto będzie całkowicie inny? Kto wzbudzi nasze zainteresowanie? Uczucia zaczną się w nas coraz bardziej mieszać i nie będziemy wiedzieć co dalej. Na co się zdecydować? Zostać przy czymś do czego jesteśmy przyzwyczajeni czy może spróbować szczęścia gdzieś indziej? Jednak co jeśli skończy się tak samo? A może jeszcze gorzej? Najodpowiedniejszym pytanie, które powinniśmy sobie zadać brzmi- czy jest to tego warte? Zawsze jedno z pary boli to bardziej, oczywiście najczęściej tego, kto został odrzucony. Jeżeli zdecydujemy się na nowy początek, może się okazać, że będzie cudownie. Jest żonaty/ zamężna? Jeśli zdecydujemy się właśnie na ten wariant, możemy być pewni, że będzie o nas zabiegać, jednak czy jest to tego warte?

Kiedy związek z żonatym/zamężną ma sens a kiedy lepiej z niego zrezygnować?

Nigdy nie będziesz tym/tą pierwszą

Kochanek/kochanka są zawsze określani jako ci drudzy, jako ktoś na boku. Nawet gdyby nas przekonywał/a, że jest odwrotnie, zawsze zostaniemy na tym drugim miejscu. Jeżeli wejdziemy do związku incognito, będziemy wciąż tylko czekać i czekać. Brak czasu będzie rekompensowany drogimi prezentami, romantycznymi gestami, ale w zamian będziemy musieli czekać – aż wróci z wakacji z rodziną, zawiezie syna do lekarza czy po prostu aż będzie mieć wolną chwilę. Mało kto ma do tego wystarczająco silne nerwy i charakter. Kochanek/ kochanka są odbierani wyłącznie jako zabawki, których mężczyźni/kobiety wykorzystują tylko do celów erotycznych z powodu własnego luksusu i wygody. Zakochaliście się? Będzie was to męczyć a wasze wyobrażenia będą miały bolesny i gorzki koniec. Z pewnością macie obok siebie kogoś, kto przez coś takiego przeszedł lub właśnie przechodzi. Tylko jednej czwartej kochanek udaje się swego wybranka zmusić do rozwodu i założyć z nim rodzinę.

Nie chce tego zakończyć?

Opowiada bajki? Ta wasza wcale nie musi mieć szczęśliwego zakończenia. Opowiada o tym, że już z nią/nim nie śpi, jakie ma w domu piekło przez tego potwora a musi z nim/nią nadal żyć z powodu dzieci lub wspólnego majątku? Weźcie się w garść! Gdyby mu/jej na was zależało i naprawdę nie pasowało by mu/jej małżeństwo, próbowałby tę sprawę od razu jakoś rozwiązać. Zastanów się czego szukasz w tym związku - czego od niego oczekujesz i czy naprawdę jest tego wart? Spróbuj porozmawiać z partnerem/partnerką na ten temat, postarajcie się określić swoje oduczucia względem waszej relacji.

Jak myśliwiec

Obiecuje i obiecuje i obiecuje. Nic się nie zmieni a nam coraz trudniej będzie zachować swoją iskierkę rozkoszności, przestaniemy być wyrozumiali, mili i wyluzowani. Będzie to wami „rzucało z boku na bok”, będą się przeplatać uczucia szczęścia i kompletnej beznadziejności. Będziemy niezgodni sami ze sobą. Zaczniemy na niego/nią naciskać a jaki będzie efekt? Możemy stracić swego/swą partnera/partnerkę. Wówczas jednak pojawia się pytanie czy tak nie będzie dla nas lepiej.

Ukryte uczucie

Masz świadomość o tym, że o swoim uczuciu będziesz móc rozmawiać tylko sam/sama ze sobą? Jak będziesz się czuć kiedy Twoi znajomi będą opowiadać o swoich partnerach? Jakie uczucie będzie Ci towarzyszyć za każdym razem, kiedy spotkasz na ulicy szczęśliwą parę trzymającą się za ręce? Wy nie możecie wystawiać swoich uczuć na widok publiczny, swoje szczęście musicie ukrywać w sobie.

Zazdrość

Idziesz spać a Twoja wyobraźnia podsuwa Ci obraz partnera/ partnerki śpiącej obok niego/jej. Będziesz czekać aż znajdzie dla Ciebie czas a zarazem będziesz zazdrosny/a o każdą chwilę, którą spędzi z rodziną i nie będzie przy Tobie. Twoja druga połówka również może być o Ciebie zazdrosna, wówczas musisz być ciągle do jego/jej dyspozycji, przez co możesz stracić swoje życie prywatne, przyjaciół i hobby. 

zazdrość

Nieufność

Będziesz w stanie jemu/ jej kiedyś zaufać? Będziesz wierzyć, że już nigdy nie zrobi tego znowu nawet gdyby udało się wam zbudować stały związek? Chcesz całe życie żyć w strachu i czekać na to kiedy pojawi się inny/a, następny/a?

Ten/ta najgorszy/a

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, co jeśli to się wyda? To Ty będziesz ten/ta zły/a. Wszyscy będą mówić, że to Ty go/ją uwiodłeś/uwiodłaś, a on/ona nic na to nie mogli poradzić, po prostu Ci ulegli. Nikogo nie będzie interesowało, że to on/ona za Tobą biegał/a przez kilkanaście miesięcy i tym samym okłamywał swą/swego małżonkę/małżonka. Ty będziesz tym kimś, kto rozbił rodzinę, która gdyby nie Ty- pewnie nadal by była razem.

Dlaczego w ogóle z Tobą jest?

Być może chodzi o intymną stronę waszej relacji, ale z drugiej strony powodem może też być atrakcyjniejszy wygląd. Co jeżeli zaplątał/zaplątała się we własnych uczuciach i traktuje Cię tylko jako urozmaicenie na jedną noc, aby w domu wszystko zaczęło znów być jak należy? Głównym powodem są oczywiście emocje, których zaczyna brakować w domu, a które usiłuje odnaleźć gdzieś indziej. Tego rodzaju emocje mało kiedy rozwiną się w związku, będącym romansem. Oczywiście hormony mogą go/ją wciągnąć do zupełnie nowej sytuacji, z której aby się wydostać potrzeba ogromnej siły woli.

Istnieją jakiekolwiek powody, aby być z żonatym/zamężną?

Mówi się, że miłość przenosi góry… może tak być i w waszym przypadku. Istnieje kilka par, którym to wyszło. Doszło do rozwodu a kochankowie znaleźli razem stracone szczęście, którego szukali. W każdym przypadku, zanim partner/partnerka skończy ze swoim podwójnym życiem będzie Cię traktować wyjątkowo. Jeżeli jesteś kobietą, która nie chce dziecka, nie musisz się obawiać, że będzie go od Ciebie wymagał. Jednak zarówno kobiety jak i mężczyźni będą zasypywani różnymi prezentami. Będą zabierani na wystawne kolacje czy ekskluzywne wakacje, po prostu będą rozpieszczani.

[kač]
Udostępnij ten artykuł na: