Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Wyjdziesz za mnie?

18.czerwiec 2015
Wyjdziesz za mnie?

Sezon wesel jest w pełnym rozkwicie. Być może, nie jesteście w gronie tych „szczęśliwców”, i nie musicie rozwiązywać problemów z tym się wiążących, jednak stać się może, że będzie was to dotyczyć w roku przyszłym lub kolejnych. Ślub, należy planować przynajmniej pół roku naprzód. Najważniejszym pytaniem zawsze jest kiedy i gdzie. Gdy wybierzecie „gdzie”, możecie mieć problem z „kiedy”. Wszystko zależy od was, gdzie to wydarzenie chcecie uczcić.

Wyjdziesz za mnie? Po tych słowach każda kobieta zrobi szerokie oczy i po ogłoszeniu całemu światu rozpocznie przygotowania. Gdzie, kiedy, w jakiej sukni, ile ludzi, jaka muzyka, jaki tort? Wybór wcale nie jest łatwy, ani oczywisty. Pierwsze pytanie dotyczy terminu, a drugie miejsca święta. Wszystkie chciałyby być księżniczkami, ale niektórzy książęta oczekują czegoś bardziej oryginalnego. W tym artykule znajdziecie porady, gdzie zorganizować ślub.

Zamek

Jeśli myślisz o miejscu, daleko od miast, w okolicy przyrody, warto spróbować odwiedzić niektóre z zamków, które gwarantują romantyczną atmosferę. Warto zorganizować ślub wewnątrz zamku (jeżeli obecny właściciel pozwoli), dzięki temu przeżyjecie piękną romantyczną atmosferę przepełnioną historyczną powagą. Po rozmowie z odpowiednimi ludźmi, możecie na ślub ubrać się w szaty z tamtejszej doby, co wspomoże atmosferze święta.

slub_na_zamku

Za granicą

Ostatnim hitem są śluby zagranicą. Zamiast inwestować pieniądze na odwiedzenie znajomych czy rodziny, wybierają zagraniczną lokalizacje i łączą ślub z luksusową wycieczką. Najczęstszym kierunkiem jest Las Vegas i Malediwy.

W ogrodzie

Niezależnie od tego, czy w waszym ogrodzie czy też w ogrodzie jakieś zamku, zawsze będzie to romantyczne przeżycie. Śluby w ogrodach zawsze pięknie wyglądają na zdjęciach. Zamki i ogrody bardzo często są już na takie okazje przystosowane. W większości dostępna jest również elektryczność. Personel jest przygotowany na rozwiązywanie większości sytuacji. Popularne stają się również otwarte ogrody.

ZOO

Ślub można urządzić również w ZOO. Taką przyjemność miało już Wrocławski Ogród Zoologiczny na ul. Wróblewskiego we Wrocławiu. Powiedzieć sakramentalne „tak” wśród dzikich zwierząt? Będzie to ciekawe doświadczenie dla wszystkich, a gdy będziecie mieć dzieci, będą zadowolone.
Dzięki nowym przepisom, które weszły w życie od 1 marca, zainteresowanie takim miejscem powinno wzrosnąć.

W górach

Coś dla łyżwiarzy, snowboardzistów i wielbicieli gór i śniegu. W górach są przepiękne widoki, warto wynająć górską chatę, jeżeli wasi znajomi lubią sporty zimowe, będą zadowoleni. Ślub w górach to niezapomniane przeżycie. Problem będzie jedynie w załatwieniu odpowiedniej odzieży dla księcia. Ten rodzaj ślubu jest najbardziej odpowiedni dla poszukiwaczy przygód. Po ceremonii, będziecie świętować swój wielki krok w romantycznym życiu.

Na statku

Kochacie wodę? Lubicie statki i podróże? Ślub na statku należy przede wszystkim skonsultować z miejscowym Urzędem, gdzie będziecie załatwiać ślubne formalności. Obsługa na statku udekoruje go według waszych niestandardowych potrzeb i upodobań. Trasę możecie zaplanować sami zgodnie z tym gdzie dalej chcecie ślub świętować.

święto

Pod wodą lub balonem

Jeśli uda się wam spotkać osobę uprawnioną do udzielenia ślubu, który to wam umożliwi, czemu nie?

Kościół

Klasyczny ślub w kościele, dźwięk dzwonów, to takie romantyczne. Jeżeli zdecydujecie się wziąć ślub przed Bogiem, trzeba najpierw sprawdzić, czego musicie dokonać w ramach wiary. Zalecane jest wszystko zaplanować i dopełnić formalności w odpowiednim czasie.

Źródło: http://misto-pro-svatbu.svatba.cz/

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: