Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Oryginalne zaręczyny

21.wrzesień 2015
Oryginalne zaręczyny

Wszystkie kobiety marzą o ślubie. Traktują go jako najważniejszy dzień swego życia. Dlatego zaręczyny powinny być oryginalne i w pewnym sensie też figlarne, abyśmy mogli wspólnie po latach z uśmiechem je wspominać. Trzeba zatem wszystko odpowiednio zaplanować. Wiesz już jak?

U większości wygrywa stara dobra klasyka, którą są zaręczyny w formie kolacji. Romantyczna kolacja przy świecach a w tle romantyczna muzyka. Ty elegancko ubrany, ona zaś w swej ulubionej sukni. Między daniem głównym a deserem klękasz i podajesz swojej wybrance małe czerwone pudełeczko ze wstążką. Owszem, jest to jak wycięte z filmu. Można też to zrobić z okazji jej urodzin, imienin czy po prostu na Boże Narodzenie. Tego rodzaju oświadczynami nic nie możesz zepsuć. Zrobiło tak już wielu mężczyzn przed Tobą. Jednakże jeśli chcesz być naprawdę oryginalny i wyjątkowy, wymyśl coś sam. Dobrze się zastanów lub pozwól nam siebie zainspirować tymi oto pomysłami:

Oświadczyny z nutką adrenaliny

Jeżeli oboje kochacie adrenalinę i przygody, będzie to idealny wybór. Zaproś ją na przykład na wspólny lot balonem. Aż będziecie już wysoko, tuż przy obłokach chmur i nastąpi ten dziwny moment milczenia, możesz jej powiedzieć: „Wyjdziesz za mnie? I będziesz ze mną resztę swego życia żyć jak w niebie?”. Dobrym pomysłem jest również wspiąć się na jakąś skałę, gdzie będzie czekać już wcześniej przygotowane pudełeczko z niespodzianką.

Wycieczka lub wakacje

Wybieracie się na wspólne wakacje nad morze? Możesz wykorzystać tę niecodzienną sposobność do wyznania miłości. Nie musi to być wyjazd akurat nad morze. To samo możesz zrobić przy wyjeździe gdzieś na wieś, na zamek, jednak pilnuj tego jak wyglądasz.  Jeżeli oboje będziecie mieli na sobie brudne dresy ubrudzone od wspinaczki po skałach czy podziurawione przez krzaki, nie będzie to stój odpowiedni do takiej okazji. Przecież jest to ważne życiowe wydarzenie. Spróbuj w dyskretny sposób ubrać się tak, aby Twoja dziewczyna również wzięła jakieś odpowiedniejsze ubranie, lub też przygotuj program w ten sposób, aby po prostu musiała ubrać się elegancko. Co Ty na to aby zaproponować jej zwiedzanie czy euro-weekend w Paryżu lub Rzymie? Tam romantyczny nastrój będzie gwarantowany.  

Wykorzystaj jej hobby

Zastanów się trochę co Twoja dziewczyna naprawdę lubi. Uwielbia gry terenowe- geocaching? Zrób własną kryjówkę i wyruszcie na poszukiwanie „skrytki”. Uwielbia golf? Ukryj niespodziankę w pustej dziurze. Bądź też możesz jej powiedzieć, że w jednej z dziur czeka na nią niespodzianka i poczekać na jej reakcję gdy ją odkryje.

Lubi czytać?

Włóż w to trochę pracy i wytnij w książce otwór ze stron, ukryj tam pierścionek a całą książkę owiń w papier. Po rozpakowaniu i otwarciu książki będzie tak szczęśliwa, że zapomni o tym jak zniszczyłeś książkę.

ocha zwierzątka?

Masz w domu pieska lub kotka? Zawiąż mu pierścionek na szyi jakąś wielką wstążką.

Wybierz oryginalne miejsce

Zarezerwuj ciekawy pobyt albo luksusowy apartament. Spróbuj się zorientować czy możesz ją poprosić o rękę przed lub po meczu piłki nożnej czy hokeja. A może lepiej będzie na koncercie waszego ulubionego zespołu? Zabukuj jakieś oryginalne miejsca i wykorzystaj tą romantyczną chwilę.

Wybierz odpowiednią datę

Dzień waszych zaręczyn będziecie pamiętali przez całe życie. Spróbuj wykorzystać na nie rocznicę waszego poznania albo urodziny. Idealne jest też Boże Narodzenie, możesz wówczas „prezent” schować między ozdoby na choince. Możesz być pewny, że będzie to dla niej prezent, którego nie będzie w stanie odrzucić.

zareczyny

Macie ulubione miejsce?

Wykorzystaj je, pomocne wówczas będą dla Ciebie wspólne wspomnienia. Jeżeli jest to jakieś spokojne miejsce, nic Ci nie będzie przeszkadzało w tym abyś zrobił piknik i przy tej okazji poprosił ją o rękę.

Śniadanie do łóżka

Przygotuj jej śniadanie, możesz użyć kostek lodu, które dodajesz do soku – w jednej z nich zamróź pierścionek. Do jedzenia go raczej nie dawaj, mogłaby sobie połamać zęby i w efekcie wylądowalibyście u dentysty.

Jest coś czego nie lubi?

Jest coś co ją doprowadza do szaleństwa? Na przykład Twoje brudne skarpetki leżące na ziemi? Daj pudełeczko pod nie i czekaj aż to zauważy.

Tajny szyfr 

Wymyśl zaszyfrowaną wiadomość i wyślij ją smsem, na przykład aby przewertowała kartki swojej ulubionej książki czy czasopisma, które będzie mieć przy sobie, a w którym odpowiednio wcześniej zakreśliłeś litery tworzące po połączeniu: „Wyjdziesz za mnie?”.

Lubi słodycze?

Kup bombonierkę i zamień jedną czekoladkę na pierścionek.

Doręczyciel

Zamów kwiaty z pierścionkiem z dostawą do domu. Z pewnością się tego nie spodziewa. Możesz to również trochę skomplikować, niech doręczyciel dostarczy jej kwiaty oraz bilet na wyjazd – czy to nad morze czy do wellnessu i tam poprosisz ją o rękę.

Zostaw jej wiadomość

Może to być i więcej wiadomości, które będą ze sobą powiązane, Twoja wybranka będzie musiała dotrzeć do tego odpowiedniego miejsca, gdzie będzie na nią czekać niespodzianka.

A może Kinder niespodzianka?

Jeżeli je ostrożnie rozpakujesz – czekoladę również da się ostrożnie rozdzielić na dwie części możesz w miejsce zabawki do żółtego jajeczka włożyć niespodziankę w postaci pierścionka zaręczynowego.

Zrób z siebie prezent

Zdobądź wielką wstążkę i owiń się nią. Jeśli znasz dokładną godzinę jej powrotu do domu, po powrocie nie będzie się mogła nadziwić. Kiedy zobaczy Ciebie tak zapakowanego z pierścionkiem w ręce, nie będzie w stanie powiedzieć Ci nie.

Wiadomość na niebie

Zamów samolot, który przeleci wam nad głowami a zamiast reklamy będzie miał do siebie przyczepioną Twoją prośbę o rękę.

Billboard

Zawsze jeździ do pracy tą samą drogą i mija jakąś reklamę? Dowiedz się jak wynająć to miejsce na reklamę i daj tam swój billboard z pytaniem czy wyjdzie za Ciebie.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: