Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jak zyskać serce wymarzonej osoby?

17.wrzesień 2015
Jak zyskać serce wymarzonej osoby?

Podoba Ci się? Zatem stań się magnetycznie pociągający/a. Rozpal płomień pożądania, tak by pragnął/pragnęła związku z Tobą. Nie musisz być Davidem Beckhamem ani Angeliną Jolie, aby leżał/a u Twych stóp. My dodamy od siebie kilka rad od czego zacząć…

Stań się pociągający/a i niedostępny/a

Pierwszym a zarazem największym błędem popełnianym przez kobiety jest nadmierne okazywanie swych uczuć. Rzucają się na mężczyznę i zaczynają mu okazywać mnóstwo miłości, nawet jeżeli sobie na nią jeszcze nie zasłużył, czym oczywiście go do siebie zrażają. Mężczyzna na pierwszych randkach najbardziej boi się tego, że straci wolność i będzie uwięziony w związku ze zobowiązaniami. Drugim błędem, którego się kobiety najczęściej dopuszczają jest udawanie królowej lodu. Dają mężczyźnie do zrozumienia swoją niedostępność, nawet jeżeli wewnątrz płoną z miłości do niego, pana Boskiego. Ciągle tylko czekają, na to aż pan wybrany zrobi pierwszy krok. Aby zaczął się starać o ich względy i mógł zwariować na ich punkcie. Jednakże nic takiego się z pewnością nie stanie, takie zachowanie to naprawdę wielka pomyłka. Wywoła w obiekcie pożądania jedynie strach przed odrzuceniem i rozczarowaniem. Przeszkodzi mu to w zrobieniu tego pierwszego kroku. Nie zdobędziesz jego serca tylko pewnością siebie i otwartością. Pewność siebie sama w sobie to nie wszystko. Na mężczyznę zadziała jak magnes kobieta, która będzie się zachowywać naturalnie i otwarcie. Zdecydowanie zainteresują go te, które będą z nim rozmawiać bez oporów a nie te, które będą się ciągle zastanawiać czy ich wybranek je kocha czy też nie. Kobieta natomiast pokocha tego mężczyznę, który będzie szczery i taktowny wobec niej.

Bądź czymś więcej niż tylko ulotnym romansem

Kobiecy umysł jest bardzo skomplikowany i zrozumienie go jest koniecznością. Istnieje tylko jedna dobra rada. Świadomość tego, jakie są męskie potrzeby jest najczęstszym powodem rozczarowań wielu kobiet. Kobiety mają swój rytuał uwodzenia, a sposób na nie tworzą same w swej wyobraźni. Właśnie one decydują w większości przypadków o tym jak będzie wyglądał proces uwodzenia aż do samego końca czyli tzw. ułowienia, podczas gdy mężczyźni krążą jedynie wokół nich czekając na jakiś sygnał. Panowie różnią się od pań tym, że nie zaprzątają sobie głowy myśleniem o przyszłości ani o tym czy ich związek podąża w dobrym kierunku. Dla kobiet zatem najważniejszym zadaniem jest włożenie im tego rodzaju myśli do głowy i postaranie się aby tam już zostały. Mężczyźni chcą od związku przede wszystkim spokoju, wolności i tolerancji wobec ich przyjaciół i zainteresowań. Kobiety natomiast oczekują, że ich relacja będzie na najwyższym szczeblu emocjonalnym. Pragną ciągłej ekscytacji, podniecenia. Konieczne jest unikanie tych najgorszych błędów jakimi są kłótnie i stawianie ultimatum. Tym mężczyznę od siebie odstraszycie, należy mu dać poczucie spokojnego związku, takiego jakiego pragną, którego nie da mu żadna inna kobieta, a w zamian za to on odwdzięczy się inicjatywą i pożądaniem, których oczekujecie.

podrywanie

Wznieć płomień pożądania, tak aby sam/a zaczął/zaczęła pragnąć związku z Tobą

Jak już wspominaliśmy, mężczyźni naprawdę nie znoszą gdy się im stawia ultimatum, a kłótnie działają na nich toksycznie. Jeżeli będziesz chciała go zmusić do związku lub ślubu, bądź pewna, że to będzie koniec waszej relacji. Ten rodzaj komunikacji na nich naprawdę nie działa. Mężczyzna „podda Ci się” w rzeczywistości dopiero kiedy będzie czuł, że był to jego pomysł i że sam sobie to wszystko wywalczył. Musisz grać niedostępną ale uważać aby się o tym nie zorientował. Panowie, wy bądźcie gentelmanami. Mądra kobieta nie będzie zwracała uwagi tylko na to czy otworzysz jej drzwi, ale też na to czy otworzysz je również pani Nowakowej, sąsiadce z bloku. Każda kobieta wie, że za kilka lat będzie się jej mąż zachowywał w stosunku do niej tak, jak teraz wobec tej starszej pani z klatki obok.

Czy naprawdę wygląd jest aż tak ważny?

Uroda nie jest nawet w połowie tak ważna jak się może nam wydawać. Atrakcyjna i pociągająca możesz być dla mężczyzn bez codziennego męczenia swego ciała dietami czy ćwiczeniami. Piękna twarz i ciało nie mają takiego znaczenia dla mężczyzn jak sobie to kobiety wyobrażają. Oczywiście, kobiety pociągają przystojni mężczyźni, jednak jeżeli uroda nie idzie w parze z wartościami moralnymi, które są ważne w życiu, tracą oni na swej wartości. Dużo ważniejsze jest dla nich to czy mężczyzna, którego poznały jest uczuciowy, inteligentny i ma poczucie humoru. Nie jest to zasada, która zawsze się sprawdza, ale inteligencja, poczucie humoru czy też delikatność, mogą być przydatne dla tych mniej urodziwych. Niezbyt przystojny ale mądry mężczyzna może bez problemu osiągnąć swój cel i zdobyć kobietę, której pragnie. To samo dotyczy pań. Piękno jest wartością subiektywną, którą każdy odbiera inaczej. Kobietom podobają się mężczyźni, którzy potrafią je rozśmieszyć. Jednakże bez przesady, nie może robić z siebie klauna, to by bardziej odstraszało niż pociągało. Żarty powinny być na miejscu, zatem panowie żadnych dowcipów na tematy intymne! Jeżeli uda się wyczarować uśmiech na twarzy kobiety, uda się również zyskać jej uwagę oraz uczucie. Śmiech i szczere, niewymuszone uśmiechy rozluźnią atmosferę, co otworzy drogę do dalszego poznawania siebie nawzajem.

Nie chodź na podryw ze znajomymi

Znajomi dają poczucie bezpieczeństwa, ale pamiętaj, że każdy znajomy jest również Twoim potencjalnym konkurentem. Wiesz co jeszcze może się stać? Ci, którym podryw nie będzie wychodził mogą starać się popsuć wszystko tym odnoszącym sukcesy. Znasz na pewno teksty typu: „Tutaj jest nudno, idziemy gdzieś indziej?” Mężczyźni się trochę boją odrzucenia przez kobiety. Zdecydowanie łatwiej jest podejść do tej samotnej niż otoczonej przez koleżanki. Jeżeli mimo tego chętniej chodzisz ze znajomymi, którzy dają Ci poczucie bezpieczeństwa, daj mężczyznom szansę aby widzieli Cię pewną siebie i uśmiechniętą. Daj im czas aby Cię zauważyli. Uśmiechaj się, to jest Twoja najsilniejsza broń. Możemy być piękni ale jeżeli będziemy siedzieć w kącie, nic nie osiągniemy. Nasz uśmiech i nasza bezpośredniość z pewnością będą przykuwać uwagę.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: