Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Modne ubrania, które przeszkadzą męźczyzną

7.maj 2015
Modne ubrania, które przeszkadzą męźczyzną

Czy myśleliście kiedyś nad tym co o waszych modnych ubraniach myślą mężczyźni? A wiecie, że są takie modne ubrania, które mężczyzną przeszkadzają?

Trzymacie się modnych trendów, to oczywiste, ale wiecie, że dla niektórych mężczyzn jest to niezrozumiałe? To, ze jakaś modelka nosi pewne ubrania, nie oznacza jeszcze że takie należy nosić, ani też o tym żeby tego nie nosić.

Balerinki

Według większości mężczyzn nie wypada kobiecie je nosić, i mężczyźni ich nie lubią. Najwidoczniej wcale nie wyglądają w nich piękniej od kobiet na obcasach, które dodatkowo podkreślają urodę ich nóg.

Buty sportowe na obcasie

Botki na obcasie, z którymi mężczyźni mają problem, nie wiedzą do czego je zaliczyć. Klasyfikują je jako sportowe obuwie, ale nie mogą zrozumieć, po co ten obcas. Dla nich jest to niezrozumiałe i nie praktyczne.

Alladynki

Nazywane również haremkami. Na biodrach leżą luźne, tworząc troszkę brzydką kieszeń. Alladynki są bardzo wygodne, ale dla mężczyzn są absolutnie aseksualne. W tym ubraniu nie jest możliwe zobaczenie waszej żeńskości, która by pomogła mężczyzną w fantazjach.

Większe rozmiary

Nasze ulubione duże swetry. Mężczyźni nigdy tego nie zrozumieją, dlaczego wkładać na siebie coś o numer większe, które spadają z ramion wyglądając niechlujnie. W domu jeszcze można to zrozumieć, ale na zewnątrz już nie.

modne-ubrania

Odsłonięte plecy

To zapewne niewielu mężczyzn widziało, ale chodzi o ciuchy z odwróconym dekoltem. Mężczyźni kochają piesi, a nie plecy. W przypadku tych ciuchów odsłonięte są plecy i na pewno nie widać piersi.

Tunika

Podkreśla was w pasie i sprawia, że każda kobieta wygląda nieforemnie. Każda kobieta w tunidze wygląda jakby była gruba i nie jest sexy.

Duże kolczyki

Wielkie, okrągłe kolczyki. Nie ma nic piękniejszego niż tanie okrągłe duże kolczyki.

Zbyt obcisłe spodnie

Zarówno przy dużych rozmiarach, tak samo dziwne dla mężczyzn jest jeśli założymy ubranie o numer mniejsze. Takie ubranie całe obejmie wasze ciało, a jeśli nie macie doskonałej figury, to sporo pokaże. Nie zawsze to wygląda ładnie i sexy.

Różowa czapeczka

Czapeczka - tak, ale proszę, nie różową jak dla przedszkolanki.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: