Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jak kobieta zdobywa swojego partnera?

19.styczeń 2021
Jak kobieta zdobywa swojego partnera?

Niektóre z nas nawet nie zdają sobie sprawy z siły kobiecości, jaką zostałyśmy obdarzone. Nie wiesz, o czym mowa? Bez obaw, to wcale nie oznacza, że tej specjalnej energii nie możesz już w sobie obudzić. Pamiętaj, że istnieją dwie energie – kobieca i męska, które w doskonały sposób się uzupełniają, zatem aby zdobyć partnera na całe życie, musisz tą kobiecą siłę w sobie odnaleźć.

Zadałaś sobie już kiedyś pytanie, jak w sobie obudzić kobiecą energię? To pierwszy krok do jej odnalezienia. Spróbuj na początek odpowiedź na te dwa pytania: 

  1. Wiesz, jaka jest Twoja misja na tym świecie?
  2. Czy jesteś gotowa na odkrycie i zaprezentowanie światu swoich ukrytych talentów?

Jeśli jeszcze nigdy się nad tym nie zastanawiałaś, na pewno to zrób. Bowiem, jeśli kobieta oczekuje czegoś, to powinna najpierw poznać swoje mocne strony i skupić się na nich. Usiądź i zastanów się, jakie swoje cechy charakteru najbardziej cenisz, a nad jakimi chciałabyś jeszcze zapracować. Podbuduj swoje poczucie własnej wartości. Poczuj swoją siłę. Kiedy to się stanie, będziesz gotowa na znalezienie patnera, który uzupełni twoją kobiecą energię.

Pozostaje tylko jedno, ostanie pytanie, mianowicie – jak zdobyć partnera, który doskonale zgra się z naszą kobiecą siłą?

Pozytywne nastawienie

Nie musisz być szczupłą, wysoką modelką abyś poderwała faceta. Przede wszystkim – nie oceniaj się krytycznie. Każda z nas jest piękna! Poza tym, każdy mężczyzna ma inne pojęcie o idealnej kobiecie. Zatem coś, co nam wydaje się nieatrakcyjne, dla niektórych mężczyzn może być bardzo pociągające. Jedno jest pewne – jeśli będziesz o sobie myśleć, jako o pewnej siebie, pięknej kobiecie to inni również zaczną cię tak postrzegać. Możesz sobie trochę pomóc – uważasz, że jesteś za niska? Albo, że masz za krótkie nogi? Załóż buty na wysokim obcasie. Wydaje ci się, że masz za duży tyłek? Pomysl np. o Kim Kardashian, która nie tylko nie wstydzi się swoich krztałtów, ale wręcz się nimi afiszuje. Najbardziej atrakcyjną kobietą jest ta, która nie wstydzi się swojego ciała i potrafi dobrze się zaprezentować.

Brak szutczności

Mężczyźni lubią naturalność. Nam również nie podobałoby się, gdybyśmy rano obudziły się obok mężczyzny, który wyglądałby zupełnie inaczej niż poprzedniego wieczora. Makijaż ma na celu jedynie delikatną korektę drobnych niedostatków. Najgorszym, co robią niektóre kobiety jest nakładanie na siebie „nowej twarzy”, tzw. tapety. Ani to piękne, ani pożyteczne. Dodatkowo, taka warstwa makijażu może być szkodliwa dla naszej cery. Spróbuj sobie wyobrazić te kobiety za 20 albo 30 lat. Ich skóra będzie bardzo zniszczona. Dlatego jeśli już chcesz się malować – postaw na delikatność – lekko podkreśl oczy i usta. Najlepszy makijaż to taki, którego mężczyzna nawet nie zauważy.

Dbaj o siebie

Nie daj się zwieść pozorom. Mówi się, że mężczyźni najbardziej lubią wysokie blondynki z wielkim biustem. Jednak jak jest naprawdę? Większość mężczyzn twierdzi, że najpiękniejsze kobiety to te, które o siebie dbają. Czyli o wiele lepsze od zniszczonych od utleniacza blond błosów będą lśniące i zdowe koloru np. kasztanowego, rudego lub po prostu czarnego. Bądź też aktywna. Zgrabną sylwetkę można osiągnąć uprawiając regularnie jakiś sport. Wyjdzie ci to na zdrowie a dodatkowo przyciągniesz męskie spojrzenia. Pamiętaj też o dbaniu o paznokcie. Nie musisz nosić tipsów (to wręcz niewskazane!), wystarczy, że będą one zdrowe i zadbane. Dotyczy to również stóp – nie zapominaj bowiem, że latem nie unikniesz odkrycia nóg jeśli założysz japonki lub sandały.

Odrobina niezależności nie zaszkodzi

Nie bądź wobec niego zbyt zaborcza. Mężczyźni potrzebują mieć swoje zajęcia – jakiś sport lub wypady z kolegami. Oczywiście, nie powinno to być codziennie, w końcu tez chcesz mieć go dla siebie, ale na pewno niczego mu nie zakazuj! To go tylko zmusi do zrobienia ci na przekór. Zamiast się kłócić i zakazywać mu czegoś, postaraj się z nim o tym porozmawiać. Na spokojnie wytłumacz mu, jak ważna jest dla ciebie jego obecność i że chciałabyś, aby trochę mniej czasu spędzał np. na wyjazdach z kolegami w góry. Zaproponuj mu też jakiś wspólny sport lub wyjazd. Zobaczysz, że osiągniesz o wiele lepsze rezultaty, niż krzykiem i zakazami. Od takich kobiet mężczyźni prędzej, czy później uciekają.

Okaż zainteresowanie – podbuduj jego ego

Mężczyźni lubią czuć się potrzebni. Jasne, że potrafimy same ściągnąć coś z najwyższej półki w kuchni albo chociażby wymienić żarówkę, ale czy naprawdę musimy im to udowadniać? Czasami udawanie "bezradnej księżniczki" przynosi efekty. Każdy mężczyzna lubi pokazać swoją siłę i umiejętności. Wiele kobiet właśnie w ten sposób poderwało swoich partnerów. Następnym razem zamiast sama nosić w pracy pudła pełne papierów do swojego biura, poproś o to jakiegoś kolegę. Z pewnością nie odmówi i kto wie? Może będzie z tego coś więcej? Zadawaj też jak najwięcej pytań dotyczących jego osoby – co lubi, czym się zajmuje. Pokaż zainteresowanie. Oni lubią być w centrum uwagi. Tak właśnie działa męskie ego. Poza tym, każdy z nich ma w sobie coś z księcia na białym koniu, zatem taka „bezradna księżniczka”, która potrzebuje pomocy – to dla nich prawdziwa bajka.

Uśmiechnij się!

Jak często się śmiejesz? Jeśli roztaczasz wokół siebie smutną aurę, nie dziw się, że trudno ci znaleźć partnera. Wszyscy mężczyźni lubią uśmiechnięte i spontaniczne dziewczyny. Zwróć uwagę, że kobiety, które wciąż się śmieją, są pogodne i miłe – o wiele łatwiej nawiązują znajomości. Oczywiście, że każdemu zdarza się mieć zły humor, ale zastanów się, czy ty naprawdę masz powód aby się smucić lub złościć? Jeśli nie, zachowaj pogodę ducha – przekonasz się, że działa to na mężczyzn jak magnez.

Piękny zapach jako afrodyzjak

Która z nas nie lubi męskich perfum? Jasne, nie wszystkie nam się podobają, ale ile razy zdarzyło ci się, że poczułaś w windzie jakieś męskie perfumy i aż ci przeszły ciarki po plecach? Mężczyźni mają tak samo. Odpowiednio dobrane perfumy mogą zadziałać lepiej niż eliksir miłości. Jakie są najlepsze? Zdecydowanie wybieraj pierfumy na bazie piżma, podobno od nich aż bije seksapilem!

Wiesz już, jak obudzić w sobie kobiecą energię oraz jak zdobyć partnera, teraz wystarczy już „tylko” przejść do dzieła! Jeśli chcesz możesz też spróbować znaleźć tego jedynego na naszym portalu randkowym. Pamiętaj jednak o dodaniu odpowiedniego zdjęcia profilowego – takiego, na którym będzie widać, że jesteś pewną siebie, uśmiechniętą i zadbaną kobietą. Później spróbuj poprosić go o pomoc, np. w sprawie komputera i podbuduj w ten sposób jego ego. Zadawaj mu dużo pytań. Kiedy wreszcie dojdzie do spotkania, pamiętaj o pozytywnym nastawieniu, uśmiechu i... oczywiście o perfumach! Życzymy powodzenia!

[ivi]

Udostępnij ten artykuł na: