Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Czy to w ogóle miłość?

19.maj 2015
Czy to w ogóle miłość?

Nikt z nas nie może sobie wyobrazić życia bez miłości. Często możemy myśleć, ze kochamy, ale tak naprawdę nie musi tak być. Życie bez miłości jest dla nas puste, dlatego czasami wolimy niewolników od naszych uczuć.

Zamiast być w związku szcześliwi, zamartwiamy się. Chcemy być kochani i czuć, że jesteśmy kochani, a z tego powodu możemy się ograniczać, zamartwiać i przez to nie jesteśmy szcześliwi. Czym jest miłość, czy istnieje wzór lub definicja, kiedy to już miłość? Miłość ma nas przyciągać i inspirować, rozwijać, mamy być szcześliwi. Jeśli jesteśmy naprawdę zakochani, popycha to was do przodu, czasami do głupich czynów, ale otwiera to drzwi do spełnienia waszych marzeń. Gdy jesteście zakochani potraficie góry przenosić, pomaga wam zmieniać wasze życie. Nikt nie chce być niekochany, a nie kochać nikogo innego. Miłość i poczucie bycia Kochami zmienia nasze tory w życiu.

Wiara w samego siebie

Przede wszystkim trzeba kochać samego siebie i wierzyć sobie. Jeżeli nie będziecie sobie wierzyć, nie możecie też kochać nikogo innego. Jeżeli nie będziecie siebie cenić, nie będziecie pewni siebie, nie będziecie sobie wierzyć, będziecie cierpieć na niską samoocenę. Jeśli kogoś lubicie, to oznacza że obiecujecie mu przede wszystkim poświęcić swój czas, poświęcicie swój wolny czas po to aby spędzić razem jak najwięcej czasu.  Oczywiście wyjawicie swoje uczucia odpowiednim gestem gdy przyjdzie na to właściwa pora. Pomożecie jej w potrzebue, a to zarówno finansowo jak i psychicznie, zorganizujecie wakacje czy wieczór razem. Podzielicie się myślami, energią, świadomością. Będziecie robić wszystko, aby była szcześliwa, zadowolona i uśmiechnięta.

Strach przed tym, że partner odejdzie

Boisz się, że któregoś dnia twój partner odejdzie, dlatego robisz wszystko aby polepszyć wasz związek. Chcesz wszystko to co najlepsze dla swojej drugiej połówki, aby tobie nieustannie pokazywała jak was kocha, jak jej na tobie zależy. Robisz ze strachu wszystko. To tylko kwestia czasu, kiedy partner zacznie tego nadużywać. Podstawą waszego związku nie jest miłość, ale strach i obawa, że odejdzie od was. Boicie się, żeby was nie zastąpił aktorem, mądrzejszym, sprawniejszym, aktywniejszym, pracowniejszym. Dlaczego jest z wami? Dlatego, że chce. Niebój się!

Objawy strachu miłosnego

Jeśli okażecie miłość, wtedy kiedy się boicie, to nie jest miłość. Nikt nie chce być bez miłości, ale dlaczego bazować swoje uczucia, jeśli są one tylko ze strachu. Wszystko zależy od tego w jaki sposób każdy z nas był wychowywany, w warunkach, niektórzy biorą takie czyny jako samodzielność, inni czują, że będzie o nią walczyć aż ją straci.

plaza

Dawaj tyle samo ile bierzesz

Przyjemnie jest coś dostawać, zostać zaskoczonym, ale trzeba to też wrócić. Wielu ludzi od swoich partnerów oczuje podarunków, ale sami z siebie nic nie zrobią. Tacy ludzie chcą brać, a nic nie dają z siebie. Chcecie aby wasz partner kochał i był szcześliwy? On chce to samo, te chce wiedzieć, że jesteś szcześliwa. Miłość na nic nie czeka.

Swoboda w miłości

Wielu z was przeżywa strach, że nie wystarczycie swojemu partnerowi. Zadręczacie sobie głowę szkodliwymi myślami, ale jeśli sobie uświadomicie, czemu zazdrościcie, zrozumiecie, że to tylko ze strachu. Jeśli ułożycie swoje myśli w porządku, czeka na was miłość. Jeśli sami ze sobą nie potraficie żyć, to nie jesteście przygotowani na właściwy związek. Będziecie się zamartwiać i kompensować swoje niedoskonałości złoszcząc się na partnera. Miłość nie powinna was ograniczać, ani krępować. Nie powinniście się bać, że wasze uczucia mogą zostać wykorzystane przeciwko wam, ani też tego że ktoś was nie będzie naprawdę kochać. Osoby, którym naprawdę na was zależy i które naprawdę was kochają, tym którym naprawdę na was zależy, zostaną z wami, na dobre i na złe, będą z wami tracić swój czas, jednocześnie zagwarantują wam swobodę, będą was wspierać w waszych osądach, będą wam wierzyć i będą starać się byście się uśmiechali.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: