Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Wszystkie artykuły Wszystko o randkowaniu Zdrowie i uroda Czas wolny Recenzje

Uważaj na niego!

13.maj 2015
Uważaj na niego!

Uważaj na niego! Wiesz, kiedy jest już to marnowanie czasu? Wiesz, kiedy wziąć nogi za pas, abyś później nie była rozczarowana?

Istnieje całe mnóstwo sygnałów ostrzegawczych, których nie zauważamy mając na nosie różowe okulary, ale po jakimś czasie może już być za późno. Oczywiście, że ciężko się z kimś rozstać kiedy jesteśmy zakochani a różowe okulary nam jeszcze nie opadły, ale zwracaj uwagę na sygnały ostrzegawcze, ponieważ w dalszej perspektywie może to mieć nieprzyjemne konsekwencje. 

Alkoholik

Lubi się napić? Zatem zbędne jest tłumaczenie oraz komentarz. Naturalnie jest różnica w stosunku do zakrapianego imprezowego weekendu, ale co jeżeli pije częściej. Sama najlepiej poznasz gdzie jest granica, kiedy jest już to zbyt wiele. 

Damski bokser

Jeżeli na swoją byłą partnerkę podniósł rękę, zrobi to także Tobie. Skoro zrobił to raz, nie będzie mieć oporów zrobić ponownie. Uwaga, z czasem może to stawać się bardziej intensywne. 

Kobieciarz

Doszły Cie słuchy, że zdradzał swoją partnerkę, a związek z Tobą rozpoczął jeszcze zanim zakończył ten poprzedni? Zatem uwierz nam, że to się nie zmieni. Myślisz, że jesteś tą jedyną, a ludzie się zmieniają? Nie zmieniają. Jeśli zrobił to raz, zrobi to znowu. Nie będzie mieć problemu z kolejną zdradą, nawet jeżeli będzie Ci się wydawać, że jesteś jedyna. Zależy tylko od Ciebie, czy będziesz na to przymykać oczy, czy od razu uciekniesz. 

mezczyzna_frajer

Znęca się psychicznie

Chcesz żyć u boku człowieka, który się nad Tobą znęca psychicznie, wdeptuje w ziemię? Na pewno nie. Taki człowiek nie jest tego wart. Twoja pewność siebie spadnie na samo dno, będziesz się czuć jak najgorzy człowiek na tej planecie. Spowoduje to uraz psychiczny. Tego typu mężczyzn należy unikać.

Maminsynek

Maminsynek ma zawsze jedną kobietę numer jeden, a jest to jego mama. Nigdy nie będziesz lepsza, gdy będzie tam ona. Będzie opowiadać o "mamahotel", kiedy jest pod jej opieką. Będzie się głównie interesował sobą i swoim kolegą, oraz opieką nad swoją matką. Jeśli zaczniecie razem mieszkać, będziecie wy zastępować jego matkę, ale nigdy nie będziecie jego matką. Ciągle będziecie słyszeć, że jego matka szykowała ten sos lepiej, jak pranie nie jest zrobione tak jak od jego matki.

Zbyt dobry

Każda z nas oczywiście takiego spotkała. Zwykle to było po nieudanym związku, kiedy powiedziałaś, że potrzebujesz nieco innego. Kogoś fajnego, kto będzie was na rękach nosić. Na początku, to mogło być interesujące, ale z biegiem czasu zaczęło to was krępować. Zacznie robić to co wy. Zacznie mieć podobne zainteresowania, aby mógł być z wami coraz częściej. Z czasem zacznie was odpychać. Z czasem zacznie was nudzić, a będziecie mieć u swego boku błazna, który nie będzie miał własnego zdania..

Luzak

Każda z nas chce, aby jej mężczyzna chronił ją i zabezpieczał finansowo. Wszystkie chcemy mieć przyjemne życie, nie stresować się i gonić za pieniędzmi, nie rozmyślać czy kupimy dwie czy dziesięć bułek. Jeśli nie będzie wstanie zabezpieczyć rodziny, nie będziesz zadowolona, również z samej siebie, ciągle będziecie słyszeć o jego niepowodzeniach. Naturalnie, możesz mu pomóc w jego niepowodzeniach, ale nigdy nie bądźcie z człowiekiem, który nie chce zmierzyć się ze swoim niepowodzeniem sam, nie będziesz z nim szczęśliwa, a będzie was ograniczać w twoim rozwoju.

Zawsze ma rację

Uparcie stoi przy swoim, nawet jeśli to głupota? Taki facet też nie będzie odpowiedni, będziecie musieli mu ciągle ustępować w swoim opiniach. Nikogo nie cieszy cały życie mówić do ręki, a potem być zmuszonym przyznać, że jesteś kobietą bez poglądów. Ten człowiek oczywiście nie będzie lubiany w swoim otoczeniu.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: