Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Związek z młodszym partnerem

24.marzec 2015
Związek z młodszym partnerem

Jeszcze pare lat temu, to było szczególne wydarzenie, dzisiaj jest to modny trend. Czy związek starszej kobiety i młodego męźczyzny ma szansę przetrwania?

Starsza kobieta, młodszy męźczyzna


Związek z młodszym partnerem ma swoje zalety dla obu płci. Z młodszym partnerem, kobieta może się czuć wiele lepiej. Kiedy zaiskrzy, i świetnie się rozumiecie, już wtedy nikt nie pomyśli o różnicy wieku. Nie jest to oczywiście żadną zasadą, ale istnieją takie pary, gdzie męźczyzna i kobietą różnią się wiekiem aż o 15 lat, a partnerzy są szcześliwi. Dzisiaj zranione kobiety są dla młodych męźczyzn bardzo atrakcyjne, więcej o sobie też opowiadają, dużo lepiej ich rozumieją, mają spore doświadczenie przez to co same przeszły. Wydawają sporo pienuiędzy, żyją we własnym mieszkaniu, mają swoje auto. Starsze kobiety są niezaleźne, a to dla młodszych męźczyzn jest atrakcyjne. Młodzi męźczyźni akceptują niezaleźność kobiet lepiej niż starsza generacja, która widzi kobietę przy wychowywaniu dzieci, gotowaniu, opiekowaniu się domem. Kobieta po pięćdziesiątce, wie czego chce od związku. O starszych kobietach, mówi się w dzisiejszych czasach jak o generacji kobiet, które wyglądają więcej, mają większe możliwości, niż jej młodsze konkurentki. Kobiety mogą zmienić swoje życie, skorzystać z plastycznych operacji, liposunkcji, liftingów, albo skorzystać z usług centrów fitnesowych. Kobiety są skłonne zmienić swój styl życia, na taki który odpowiada stylowi sporo młodszej kategorii wiekowej. Kobietom, które o siebie dbają, młodszy męźczyzna może zaoferować opiekę i poczucie bezpieczeństwa, jaką męźczyzna po wielu latach małżeństwa i dwóch dzieciach nie jest już wstanie zaoferować. Wielu męźczyzn zaczyna z młodszymi partnerkami, ale i kobiety interesują się młodszymi męźczyznami.

Czy związek ma szansę w każdym wieku?


Podstawą związku jest zawsze szczerość partnerów

1. Czy traktujecie to poważnie?
2. Kiedy ostatni raz spaliście ze sobą?
3. Czy macie wspólne zainteresowania?
4. Potraficie się razem dogadać w każdej sytuacji?


Jeśli odpowiednio odpowiedzie na powyższe pytania, nie potrzeba obawiać się o stabilność związku. Główną podstawą pierwszego pytania jest stabilność związku i jego powaga, co ma gigantyczny wpływ na jego dalszy przebieg. Jeśli para emocjonalnie się rozumie, ich związek ma duże szansę przetrwać w prszyłości. Trwałość związku zawsze determinuje wzajemna kompatybilność. Kolejny argument do tego, że związek starszej kobiety i młodszego męźczyzny może działać, to fakt, że będą się doskonale rozumieć. Młodszy męźczyzna ze starszą kobietą dojrzewa. Starsza kobieta jest dużo bardziej otwarta i komunikatywna, i tego samego oczekuje wzamian, co większość młodszych męźczyzn spełnia. Starsze kobiety są bardzo ostrożne i rozwaźne, nie pchają się odrazu do związku. Młodszy męźczyzna musi spełnić wiele wymagań, aby zainteresować starszą kobietę.

Kiedy związek jest w niebezpieczeństwie?

Ważniejszym problemem w tego typu związkach jest to, że młodszy męźczyzna musi chcieć założyć rodzinę. Związek może się nie udać z tego powodu, a męźczyzna może postanowić pójść własną drogą. Kobiety w takim związku mogą również cierpieć na wiele kompleksów, przykładowo, że ich partner znajdzie kogoś młodszego lub atrakcyjniejszego. W większości przypadków, boją się zakochać, aby później nie zostać zranione. Zadają sobie pytaniaa: Czy mogę być w związku wymieniona? Przestane być dla partneru atrakcyjna? Mam zbyt młodego partnera? Dorówna mi? Jeśli czujecie mięte przez rumianek, a druga strona okazuje podobne uczucia, nie ma co się zastanawiać i należy pójść za swoim uczuciem. Wtedy należy pozostać wiernym, a nie wymieniać partnerów jak rękawiczki, aby znaleźć swoje miejsce i szczęście.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: