Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Związek z celebrytą – za i przeciw

20.wrzesień 2016
Związek z celebrytą – za i przeciw

Chyba każdy z nas zastanawiał się kiedyś nad tym, jak by to było być w związku z kimś sławnym i znanym.

celebrytaKomuś może się poszczęścić i będzie chodził z celebrytą, ale z drugiej strony, czy naprawdę jest czego zazdrościć? Co to niesie ze sobą? Wiele osób marzy o randce z gwiazdą. Niestety większość ludzi boji się odrzucenia i nie dotyczy to tylko spotkań z celebrytą. Lęk przed odrzuceniem pojawia się wtedy, kiedy człowiek chce się umówić z kimś, kto mu się podoba. Chcesz iść na spotkanie z kimś sławnym? Komunikacja on-line może się okaza najlepszym sposobem na pierwszy kontakt. Jeśli uda Ci się zdobyć przynajmniej adres e-mail celebryty, możesz spróbować się z nim skontaktować. Uważaj jednak na stalking, sławne osoby mają wielu fanów, dlatego musisz do tego podchodzić rozważnie. Nie wysyłaj miliona e-maili dziennie, musisz też liczyć się z tym, że gwiazdy mają swoich agentów, którzy czytają i odpowiadają na wiadomości. Zatem celebryta, którym jesteś zainteresowany może Twojej poczty w ogóle nie otrzymać.

Jak inaczej skontaktować się z celebrytą?

o   Obserwuj go Twitterze

o   Facebook

o   Instagram

o   Skontaktuj się z celebrytą za pośrednictwem jego agenta lub managera.

o   Sprawdź, czy umieścił swój adres e-mail na stronach internetowych.

o   Postaraj się napisać na jego prywatny profil na portalu społecznościowym.

o   Rozważ napisanie zwykłego listu zamiast e-maila.

o   Nie dzwoń do niego, może to odebrać jako zagrożenie dla swojej prywatności.

Jak to jest, być w związku z celebrytą?

Jest to całkowicie inne niż związek ze „zwykłą” osobą. Z pewnością mogła by nam o tym coś powiedzieć żona jednego z najsławniejszych aktorów i reżyserów – Matthew Damona – Luciana Barroso. O tym, jak się poznali i jak wygląda ich związek pisano w każdej gazecie.

o   Ludzie będą was obserwować a wszyscy fani i fanki będą się wypytywać „Dleczego jest z Tobą” lub „Jak Ci się to udało?”.

o   Swoim znajomym nie będziesz nigdy mógł zdradzić wszystkiego. Nikomu nie będziesz mógł wierzyć, ponieważ każda informacja może zostać wykorzystana przeciwko wam.

o   Musisz się liczyć z tym, że nawet jeżeli myślisz, że jesteś idealny i nie masz nic na sumieniu, to i tak coś na Ciebie znajdą.

o   Innym, wielkim problemem w dzisiejszych czasach będą portale społecznościowe. Nie będziesz mógł dodawać żadnych postów i chwalić się.

o   Przygotuj się na to, że Twój związek może być całkiem inny niż pozostałe, wiele sław wybiera tzw. otwarte związki.

o   Stracisz swoją prywatność.

Warto być w związku ze znaną osobą?

Ma to swoje plusy i minusy, pytanie jednak brzmi, czy naprawdę warto. Zdecydowanym plusem jest to, że umawiając się z gwiazdą możesz zwększyć swój własny prestiż. W przyszłości możesz też stać się sławny, oczywiście jeśli będziesz wystarczająco interesujący dla medii. Wiele kobiet i mężczyzn stało się gwiazdami, tylko dzięki temu, że chodzili z inną gwiazdą, którą interesowały się media. Jakie jeszcze plusy ma chodzenie z kimś sławniejszym?

Być celebrytą ma swoje jasne i ciemne strony

Bycie celebrytą czy też bycie sławnym ma swoje wady i zalety. Ogólnie uważa się, że celebryci i znane osobistości mają w życiu wszystko. Jednakże to samo oni mogą myśleć o nas. Jak to się mówi: trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu. Myślisz, że bycie sławnym, to zabawa?

Zalety bycia celebrytą:

o   Inne traktowanie. To oczywiste, że nie będziesz w restauracji tak samo traktowany jak na przykład Edyta Górniak. Sławni ludzie mają specjalne miejsca, przeznaczone tylko dla VIP-ów.

o   Bycie sławnym oznacza bycie bogatszym. Sława niesie za sobą określony rodzaj szczęścia. Celebryci mogą mieć luksusowe auta, drogie ubrania i łatwiej mogą spełniać swoje marzenia. Niektórzy bardzo sławni i bogaci mają nawet swoje wyspy.

o   Mają uznanie. Kiedy podejdzie do nich na ulicy „zwykły” człowiek i będzie chciał sobie z nimi zrobić zdjęcie, z pewnością poprawi im to poczucie własnej wartości.

o   Mają fanów, ludzi, którzy ich podziwiają. To może być inspirujące i motywywujące ale z drugiej strony istnieją i tacy fani, którzy potrafią utrudnić życie.

o   Kiedy ktoś jest sławny ma więcej okazji na poznanie kogoś oraz rozwój kariery. Może bowiem założyć firmy z ubraniami czy projektami promowanymi własnym imieniem i nazwiskiem.

Wady bycia celebrytą:

Sławy nie mogą robić tego, co normalni, przeciętni ludzie. Jak by to wyglądało, gdyby ktoś bardzo sławny wybrał się na zakupy do supermarketu? Być może nie dotarłby nawet do auta, ponieważ fani zasypaliby go prośbami o autografy. Ci ludzie nie mogą tak po prostu leżeć na plaży, siedzieć na ławce w parku, ani iść tak po prostu na kolację do restauracji.

o   Mają wielu wrogów i stalkerów. Sławni ludzie często są śledzeni przez swoich psychofanów. Jest to bardzo nieprzyjemne.

o   Brak prywatności. Wystarczy, że gdzieś się pojawią i od razu wszyscy o tym mówią. Brak prywatności to największa wada bycia celebrytą.

o   Inni ludzie ciągle ich oceniają. Media ciągle dodają coś od siebie. Artykuły o sławnych ludziach często są bardzo poniżające, chamskie, nieprawdziwe i obraźliwe.

o   Celebryci przyciągają fałszywych przyjaciół. Ciężko rozróżniają prawdziwych przyjaciół od tych fałszywych. Wiele osób chce wykorzystać ich sławę i zarobić na niej.

Świat show-businessu jest bardzo kuszący, ale jednocześnie skomplikowany. Jeśli uda Ci się umówić z kimś sławnym, musisz mieć świadomość tego, że Twoje życie prywatne będzie się musiało mu/jej podporządkować. Będziesz musieć się kontrolować, abyś nie był zazdrosny i nie robił zbędnych scen. To oczywiste, że wokół sławnych ludzi krążą ich fani i fanki, którzy mogą uprzykrzyć życie oraz spokój w związku. Musisz liczyć się z tym, że Twój celebryta może stawiać swoją karierę na pierwszym miejscu.  

[kač]

 

Udostępnij ten artykuł na: