Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Związek oparty na kłamstwie

1.marzec 2019
Związek oparty na kłamstwie

Każdy radzi sobie z kryzysami w związku, jak potrafi. Jeden zdradę, czy brak lojalności potraktuje to jako nauczkę i szybko się pozbiera, drugi będzie potrzebował pomocy osób trzecich.

Miłość i związki to bardzo wymagające aspekty życia. Aby wszystko działało jak należy potrzebne są: zgodność, komunikacja, respekt i tolerancja. Najczęściej spotykanym przykładem braku lojalności w związku, jest zdrada. Wszyscy, którzy tego doświadczyli, wiedzą, jak bardzo to boli. Niewierność w związku może pojawić się raz, ale może też powtarzać się i trwać przez dłuższy okres czasu.

Kiedy pojawia się brak lojalności i zdrada?

Zapominasz o sobie samym

Partnerzy muszą być sobie równi i brać pod uwagę potrzeby jak swoje, tak i tego drugiego. Nie wolno Ci zapominać o sobie i myśleć tylko o zaspokojeniu potrzeb partnera. Kiedy zagniesz ignorować sam siebie, zwiększasz prawdopodobieństwo wystąpienia zdrady.

Kłamiesz

Najpierw są to drobnoski, które uda Ci się zatuszować. Z każdym kolejnym kłamstwem czujesz się pewniej i kłamiesz jeszcze bardziej. Pamiętaj – prawdziwy związek, to taki, w którym rządzą szczerość i prawda.

Jesteś zbyt pewny swego

Traktujesz wasz związek jako oczywistość, przez co przestajesz o niego dbać. Nie musisz codziennie przygotowywać romantycznej kolacji, ale musisz sobie uświadomić, za co kochasz swojego partnera, dlaczego z nim jesteś i docenić go za to od czasu do czasu.

Chcesz go/ją zmienić

Najgorszą rzeczą, którą możemy partnerowi zrobić, to próbować go zmienić. Kochaj go/ją takim/taką jaki/a jest, przecież nie możesz stworzyć człowieka na swoje podobieństwo. Nikt nie jest idealny i nigdy nie będzie.

Dlaczego tak trudno wybaczyć?

Ponieważ masz wrażenie, że kiedy mu wybaczysz:

  • nie zostanie ukarany
  • okażesz słabość
  • kara nie będzie wystarczająca, a więc posunie się do tego ponownie
  • poniżysz się
  • nie wiesz co na to powiedzą inni

...i wiele innych powodów, które sam najlepiej potrafisz wymienić

Próba ukarania partnera, świadczy o tym, że wasze role w związku nie są zrównoważone. Uświadom sobie, że starając się ukarać partnera stawiasz siebie w roli rodzica, a jego/ją w roli niegrzecznego dziecka. Związek nie polega na konkurowaniu partnerów między sobą. Duma i pycha nie powinny być tutaj na pierwszym miejscu.

Jak radzą sobie z nielojalnością pojedyńcze znaki zodiaku?

Koziorożec

Koziorożec musi wiedzieć dokładnie, ze szczegółami, co się stało, dopiero później może pójść dalej. Rozstania bywają skrajnie trudne i pełne emocji.

Wodnik

Wodnicy dużo mówią, potrzebują tego. Z brakiem lojalności i następującym po nim rozstaniu radzą sobie wprowadzeniem jakiś zmian do swojego życia.

Ryby

Emocjonalni ludzie, którzy muszą ciągle mówić o swoich problemach i upewniać się o swoich racjach. Mają potrzebę podzielenia się swoimi emocjami z całym światem.

Baran

Barany nie mają problemu zrezygnować z związku, w którym nie czują się dobrze. To znak zodiaku, który szybko podnosi się po rozstaniach i dumnie kroczy do przodu, wprost na spotkanie nowym możliwościom.

Byk

Ludzie urodzeni pod tym znakiem zodiaku zazwyczaj nie są tymi, którzy decydują się na ukończenie związku. Po rozstaniu potrzebują czasu na zaleczenie ran. Swoje uczucia potrafią dobrze maskować.

Bliźnięta

Mówi się, że bliźnięta to dwa w jednym. Być może właśnie dlatego potrafią się zdecydować na ukończenie związku, który innym wydaje się idealny. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku często zachowuje się arogancko wobec byłych partnerów, nawet po upływie wielu lat.

Rak

Raki to rodzinne typy, dlatego mogą mieć wrażenie, że miłość, którą otrzymują wzamian jest niewystarczająca. Rozstają się ze łzami w oczach.

Lew

Lew, król zwierząt, ma wielkie ego i dlatego osoba spod tego znaku będzie się zawsze doszukiwać błędów u tego drugiego. Potrafi o swoich racjach przekonać nie tylko siebie, ale i innych.

Panna

Osoby spod znaku Panny lubią o wszystkim wedzieć, jeżeli zatem okaże się, że nie zostały o czymś poinformowane, z łatwością decydują się na rozstanie. Panny nienawidzą stwierdzeń w stylu: „Nie był dla Ciebie wystarczająco dobry.” albo „Masz na więcej.”. Chcą znać dokładny powód rozpadu związku.

Waga

Związek, w którym nie są szczęśliwi potrafią ukończyć tylko w ten sposób, że znajdą sobie nowy. Inaczej ciągle będą wracać pamięcią do przeszłości i wyszukiwać informacji o swoich ex. Nie lubią zmian, z trudem przyzwyczajają się do nowych sytuacji.

Skorpion

Skorpiony mało kiedy odpuszczają nielojalność i zdrady. Jeżeli już pojawi się szansa na wybaczenie, przychodzi im to z wielkim trudem. Skorpiony mają tendencje do uprzykrzania partnerowi życia, jeżeli to ten go opuścił.

Strzelec

Ratunkiem z nieszczęśliwego związku i najlepszym lekiem po rozstaniu jest nowy partner. Są bardzo wrażliwi i łatwo ich zranić.

Jedną z najważniejszych kwestii w związku jest wzajemny szaucnek. Szcześliwy może być nawet związek na odległość, jeżeli tylko respektujecie swoje potrzeby. Kiedy oboje będziecie tego bardzo pragnąć, nic nie stoi na przeszkodzie w stworzeniu harmonijnego i pelnego miłości związku. Jeżeli jeszcze nie masz swojej drugiej połóweczki znajdź ją w RzeszowieBiałymstokuŁodziSzczecinie, lub Lublinie.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: