Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Związek i uczucie, to coś co pożąda każdy z nas

1.czerwiec 2022
Związek i uczucie, to coś co pożąda każdy z nas

Życiowy partner lub partnerka was zawsze pocieszy, pogłaszcze, zrozumie, ale też ocenia sprawiedliwie, to jest największy skarb. Aczkolwiek kiedy jesteśmy samotni, jesteśmy też niezaleźni, przed nikim nie musimy się spowiadać, ale w samotności czasami nie możemy wytrzymać i potrzebujemy związku.

Partnerskiego związku szukają chyba wszyscy ludzie na świecie, jest to jedyny nieuchwytny cud, który próbują zdobyć gwiazdy hollywoodskie przechodzące się po czerwonym dywanie lub bezdomni na Centralnym w Warszawie. Przeprowadzono badanie w obozach dla uchodźców, które wykazało, że zarówno kobiety jak i męźczyźni pomimo zagrożenia życia nieustannie starali się utrzymywać swoje związki miłosne. Przykładowo pytane kobiety sie obawiały, że ich partnerzy ukrywający się w obozie mogli znaleźć kogoś innego i zapomnieć o nich. Próbowałi kontaktować się swoich przyjaciół i udowodnić swoją wierność, itp. Wszyscy uchodźcy, którzy myśleli o swojej drugiej połowie, lepiej znosili trudy życia w obozie.

Miłość nie przejmuje się tym co inni o niej mówią. Krótko mówiąc spotykam się, albo nie. Ważna jest tutaj jedna zasada, najpierw trzeba umieć kochać, a potem dopiero wiedzieć, jak być kochanym. To jest podstawą, którą musimy znaleźć, wykopać i podzielić się. Nie ma związku tam gdzie jest nienawiść lub egoizm. Prawdziwa miłość nie jest zaborcza, nie ma w nim miejsca na zazdrość.

„Naprawdę kocha tylko ten, kto nie chce niczego wzamnian." (Antoine de Saint Exupéry)

W zwiazku można albo wierzyć albo nie, związek prosty jest. Nie istnieje na świecie, jak przekonuje Woody Allan na początku swojego filmu Love Actually, związki są wszystkim. „Kiedy 11 września telefonowali pasażerowie feralnego lotu Boeing do swoich bliskich, aby się z nimi pożegnali, wszystkie te czyny były przejawem miłości.“ Miłość jest muzą ducha twórczości. Z miłości tworzone są najlepsze dzieła, książki, filmy i poezje.

Wyraż swoje uczucie

Nie bójmy się pisać o swoich uczuciach, przecież nic się nam z tego powodu nie stanie. Otwórzmy się na ludzi, a reszta wydarzy się sama. Oczywiscie nie należy być bezczynnym. Randkuj przez Internet, na plaży, w parku lub w kawiarnie. Nie bójmy się wyrażać swoich uczuć.

związek_miłosc

Niezależnie od tego czy jesteś męźczyzną czy kobietą, a ktoś się wam podoba, powiedźcie mu to czym prędzej, nie czekajcie aż wam ucieknie albo się nie spotkacie. Nie macie nic do stracenia, a możecie tylko zyskać. Chcecie porozmawiać z kimś zarejestrowanym na Miłosnykontakt.pl? Świetnie! Nie zastanawiajcie się zbyt długo nad tym, upewnij się jednak czy jesteś dla niego lub dla niej wystarczająco bogaty. Upewnij się, że szuka własnie kogoś takiego jak ty. Nawet jeśli okaże się, że wypełniona ankieta randkowa poleci kogoś innego, zawsze słuchaj głosu swojego serca.

 „Bardzo podobała się mnie Lenka już od dłuższego czasu. Stale przeglądałem jej profil, nawet ściągnołem sobie jej zdjęcie. Ostatecznie zdecydowałem się skontaktować z nią. Najpierw była bardzo niepewna, ale teraz chodzimy razem wszędzie" - mówi o swoich doświadczeniach Włodzimierz. Wszystkim radzi, aby nie wychodzili zbyt wcześnie z propozycją, a próbowali potroszku, prosili o kontakt, a na pewno im się uda.

[paf]

Udostępnij ten artykuł na: