Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Zwalcz pożadanie i bądź sobą!

19.marzec 2015
Zwalcz pożadanie i bądź sobą!

Związek to wielkie ryzyko utraty własnej osobowości po spotkaniu świerzej miłości, która nie wytrzyma nawałnicy endorfiny i silnych emocji. Bardzo często porzucają przyjaciół, zainteresowania, hobby, przeszłe rytuały, krótko mówiąc wszystko co było częścią ich osobowości i indywidualności. Zamiast obcisłych ubrań, zakładają bardziej luźne nie tylko w domu, ale przez cały dzień.

Przyjaciółka zaczeła chodzić z najbardziej seksownym chłopakiem z okolicy. Ale aoua! Po roku przybrał na wadze aż pięć kilo, przestały go interesować okoliczne wydarzenia i imprezy, zamiast spotykać się ze znajomymi, wychodził minimalnie na krótki spacer lub do pobliskiej kawiarni, stracił na atrakcyjności, przez którą dziewczyny padały mu do stóp. „Jest zupełnie pasywny, bez pomysłów, łatwy i nie chodzi już z kolegami oglądać mecze" opowiada Gabriela (29 lat) i stwierdza, że wszystko co było powodem, że w Tomku się zakochała, znikneło w ciągu jednego roku wspólnego życia jako para.

„Przytył, zdziadział …“

Powyżej cytowane zdanie nie wymaga żadnych dalszych komenatrzy. Wystarczy popatrzeć na dowolnego szarmanckiego i seksownego faceta, który bardzo szybko, gdy tylko zacznie z kimś chodzić, przemieni się w młodego tłuściocha. Pokusze się na stwierdzenie, że to takie „młodsze odbicie swojego ojca“, ponieważ wielu tatusiów ma nieporównanie więcej respektu niż ich synkowie. Co ojcowie wraz z wiekiem zyskawali, to ich potomkowie tracili. Ciężko osądzić, w czym tktwi przyczyna zestarzenia się młodej generacji.

 Zfotrovatet

Początkiem problemów jest wygoda i kompletny serwis na garnuszku drugiej połowy. Rozwiązywanie problemów, zmaganie się ze skomplikowanym sytuacjami życiowymi, wzmacnia osobowość człowieka, dowartościowuje go. Samodzielność, determinacja, indywidualność, własne poglądy, przyciągają (większość normalnych) kobiet do męźczyzn. Kiedy chłop przestanie robić, co przez cały okres randkowania ją bawiło, zacznie siedzieć w domu, przestaje być atrakcyjny, kobieta zaczyna się nudzić, po zmianie na gorsze, będzie szukać czegoś innego.

Kobiety nie są w porządku

Z drugiej strony, wiele kobiet przestaje się interesować swoimi hobby, po to aby spędzać czas ze swoim kochankiem. Później zaczynają swojego ukochanego kontrolować, siedzą w domu i czekają, kiedy wróci od swoich znajomych. Zmienią się w „wojowników" a partnery są stale monitorowani w związku. Wiek kobiety nie ma znaczenia, wszystkie potrafią to robić bardzo dobrze.

Było to okropne, chodziliśmy razem przez pół roku, a Klara chciała być stale ze mną. W pewnym momencie, nie było rzeczy którą bym zrobił, a ona by o niej nie wiedziała“ wylicza Mirosław (22 lata) który wciągu swojego pierwszego związku, słyszał wyrzuty nawet wtedy, kiedy szedł z kolegami na hokej.

Zasada - nie zmianiaj się

pozostac_razem

Co robić, jak podołać endorfiną i wytrzymać każdą minutę razem? Jeśli planujecie, aby wasz związek wytrzymał, pozostańcie sami sobą. To oznacza, chodzić na tenis z kolegą, nawet jeśli wolelibyście zostać w łóźku z sexy kotką, która na was patrzy jak w obrazek.

Dziewczyny i kobiety, nie powinny rezygnować ze swoich kawalerskich wieczorków, spacerów, leżeniu samotnie wieczorem. Przecież to jest jedna z tych rzeczy, która pociąga twojego partnera. Jeśli was przekona, a wy z nim zostaniecie, robi to z powodu tego, że cieszy się na twój widok, raduje się z tego, że jego partnerka ma własny program.

[paf]

Udostępnij ten artykuł na: