Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Zawód: Władca świata

14.marzec 2018
Zawód: Władca świata

Gdyby nie ja, nigdy byśmy nie wygrali. Gdybym tam nie był, kto wie, jak by się to mogło skończyć. Poznałeś kiedyś już kogoś, kto ma o sobie takie mniemanie? Da się wytrzymać z taką osobą w związku?

Jeżeli udało Ci się znaleźć partnera, który wciąż pozostaje w Twoich oczach tym najlepszym, najodpowiedniejszym i masz do niego szacunek, to gratulujemy. Jeśli nie – nie załamuj się, gdzieś czeka na Ciebie ten wymarzony i nie ma sensu chwytać się wszystkiego, co się nadarzy. Aby powstał wartościowy związek, musicie nie tylko chcieć tego samego, ale też nauczyć się akceptować błędy – jak partnera, tak swoje własne. Nie każdy może wyglądać jak z okładki, mieć idealną pracę, piękne mieszkanie, wspaniałą rodzinę, słodkie i grzeczne dzieci. Takich, którzy mogą pochwalić się przynajmniej jedną z tych rzeczy, jest naprawdę bardzo mało. Mimo to, są tacy, którym wydaje się, że rządzą całym światem, a wszystko co robią i posiadają jest najlepsze. Partner, który jest władcą świata musi przecież mieć idealne życie. Niestety, życie tego, komu przyszło z nim być w związku nie jest już takie proste.

Mężczyzn, którym wydaje się, że rządzą światem najlepiej omijać szerokim łukiem. Kiedy jednak jesteś już w związku z kimś takim, możesz nagle znaleźć się w sytuacji, z której bardzo trudno będzie się wydostać. Jeżeli uda mu się Cię „złowić”, staje się z Ciebie ofiara swojego manipulatora. Tacy ludzie na początku każdego związku zawsze zachowują się wspaniale, niezwykle trudno jest się im oprzeć. Władca świata, będzie się starał na każdym kroku udowodnić Ci, że nikogo lepszego nie mogłaś spotkać na swojej drodze. Wciąż na Ciebie myśli, jesteś przecież jego księżniczką – i tak zaczyna się proces owijania sobie Ciebie wokół palca. Jest to jeden z najpiękniejszych okresów w związku, jakiego możesz doświadczyć, jednakże nic nie trwa wiecznie. Co szybko się zaczęło, jeszcze szybciej dobiegnie końca.

Gdzie się podział szacunek?

Za czasów naszych babć i dziadków związki wyglądały i rozwijały się zupełnie inaczej. Było też o wiele mniej rozwodów. Rozwód piętnował ludzi, czynił z nich ludzi wyklętych, których na ulicy wytykano palcami. Kiedyś człowiek po rozwodzie był postrzegany jako ten, kto stworzył i żył w źle funkcjonującym związku. Dzisiaj rozwody są czymś zupełnie normalnym. Wszystko właśnie dlatego, że z każdą generacją zanikały gdzieś w nas poczucie obowiązku i szacunek w stosunku do partnera. I właśnie w ten sposób, zaczęli rodzić się tzw. władcy świata...

władca świata

Jak wygląda życie z władcą?

Życie z władcą świata jest bardzo skomplikowane. Jak już wspominaliśmy – początek będzie cudowny, ale z czasem zaczniesz zauważać, że chwali Cię coraz mniej i za kazdą cenę stara się Ci udowodnić, że nie dorastasz mu ani do pięt. Wciąż będziesz wysłuchiwać jak wszystko mu się udaje, podczas gdy Ty masz problemy z każdą drobnostką. Nie tylko zacznie zwiększać swoje poczucie swojej własnej wartości Twoim kosztem, ale też (i to w tym wszystkim jest najgorsze) wcale nie będzie mu przeszkadzało, że Cię rani.

Władca na zawsze pozostanie władcą

Są tacy, którym uda się odpowiednio wcześnie poradzić sobie ze swoim manipulatorem, ale niestety nie wszyscy mają takie szczeście. Jak więc żyć z władcą świata i nie zwariować? Trudne pytanie, na które nie istnieje żadna konkretna odpowiedź ani sprawdzona rada. Życie z taką osobą będzie bardzo skomplikowane i musisz liczyć się z tym, że nie ulegnie to zmianie z dnia na dzień. To on będzie ciągle tym najlepszym, najmądrzejszym, najpiękniejszym i w ogóle „naj” w każdej dziedzinie. Kiedy zaczniesz go krytykować, nie będzie zadowolony, rozpocznie się kłótnia, w której zwycięzca jest z góry ustalony. Władca świata wymaga od innych precyzjności, dokładności, doskonałości i niesłabnącego podziwu. Nie boi się krytykować ani poniżać swojego partnera. Od takiego despoty najepiej jest uciec i to czym prędzej. Siedząc i milcząc pozwalasz swojemu życiu i szczęściu uciekać przez palce.

Czasami nie ma sensu być w związku za każdą cenę. Nie możesz też ciągle wierzyć, że uda Ci się go zmienić. W końcu władca świata wie wszystko najlepiej. Jeśli zatem szukasz kogoś, kto będzie Cię doceniał i kochał na każdym etapie związku, a nie tylko na początku, spróbuj znaleźć kogoś za pomocą naszej ankiety randkowej.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: