Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Zakochaj się w nowościach na milosnykontakt.pl !

16.październik 2018
Zakochaj się w nowościach na milosnykontakt.pl !

Nasz zespół przygotował dla was kilka nowości dotyczących pisania wiadomości na naszym portalu randkowym. Zapoznaj się z nowościami za pomocą niniejszej instrukcji a następnie oczaruj nimi kogoś podczas randkowania online! Będziesz zachwycony!

Ponieważ zależy nam, aby randkowanie na naszym portalu nie tylko przyniosło wam owoce, ale również sprawiało radość – staramy się wciąż doskonalić naszą ofertę. Pisanie wiadomości to filar każdego randkowania online, w ten sposób poznajecie się i umawiacie na spotkania. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić kilka ciekawych innowacji, aby wymiana wiadomości była jeszcze bardziej zróżnicowana. Jakie konkretne zmiany na was czekają?

Emotikony czyli buźki

Buźki, czy też emotikony stały się nieodłączną częścią elektronicznych wiadomości. Niektórzy użytkownicy internetu nie potrafią sobie nawet wyobrazić korzystania z komputera, telefonu, czy tabletu bez nich. W pewnym sensie nie tylko wyrażają ich emocje, ale również zastępują słowa. Jesteś jedną z tych osób? W takim razie mamy dla ciebie dobrą wiadomość! W wiadomościach na naszym portalu randkowym możesz korzystać z tylu emotikonów, ilu tylko zapragniesz, wybór jest naprawdę szeroki. Znajdziesz u nas następujące kategorie: Buźkii uczucia, Zwierzęta i przyroda, Jedzenie i picie, Sport, Podróże i miejsca, Przedmioty, Symbole, Flagi.

Znajdziesz je w prawym górnym rogu okiekna wiadomości, wystarczy tylko kliknąć i już możesz wybierać. Aby uruchomić emotikony za pomocą klawiatury, wystarczy kliknąć klawisz TAB, który znajduje się nad Caps Lockem. Po ponownym kliknięciu przycisku TAB, tabelka z buźkami zniknie.

Wysyłanie zdjęć

Możliwość wysyłania zdjęć w wiadomości jest chyba tą najbardziej oczekiwaną nowością. W końcu będziecie mogli wymieniać się zdjęciami z osobami, które was zainteresowały. Ty również możesz się wreszcie pochwalić i wykazać.

Jak wysłać zdjęcie? Kliknij w ikonkę aparatu fotograficznego, którą znajdziesz pod ikonką emotikonów. Następnie z dysku swojego komputera wybierz zdjęcie, które chcesz użytkownikowi wysłać. Kliknij na „Otwórz” i gotowe! Twoje zdjęcie zostanie od razu wysłane. Upewnij się więc, czy na pewno jest to zdjęcie, które chcesz posłać. Unikaj wysyłania skanów swoich dokumentów, kart kredytowych itp.

GIFy

Jeżeli do wyrażenia uczuć nie wystarczą ci emotikony i wolisz coś „co się rusza”, kliknij w trzecią ikonkę w prawym dolnym rogi. Jest na niej napisane słowo GIF. Wyświetli się tableka, w której możesz znaleźć GIF przedstawiający emocje lub stan, który chcesz wyrazić. Na wstępie wyświetlą się przykładowe GIFY dla zakochanych, ale oczywiście możesz wybierać również z innych, które możesz znaleźć za pomocą wyszukiwarki w górnej części tabelki. Uwaga: słowa, które będziesz wpisywać muszą być w języku angielskim. Później wystarczy już tylko kliknąć w GIF i wysłać go użytkownikowi.

Wykorzystaj zmiany na naszym portalu podczas online randkowania ze swoim przyszłym partnerem. Życzymy dużo szczęścia!

Zespół Milosnykontakt.pl

Udostępnij ten artykuł na: