Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Wyróżniaj się... będziesz mieć więcej możliwości na poznanie kogoś

16.sierpień 2017
Wyróżniaj się... będziesz mieć więcej możliwości na poznanie kogoś

Wyróżniaj się z tłumu, nie bądź szarą myszką. Odmienność może stać się Twoim największym atutem. Nie bój się być sobą a poznanie kogoś stanie się dla Ciebie łatwiejsze.

Nie bój się być inny, nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają. Każdy człowiek jest wyjątkowy, nie ma sensu zmieniać się dla kogoś i żyć niezgodnie ze swoimi zasadami i wyobrażeniami.

Zaakceptuj samego siebie

Zaakceptuj to, że w jakimś aspekcie różnisz się od pozostałych. Bądź wegetarianinem, weganem, chrześcijaninem, ateistą, po prostu tym, kim chcesz być. Nie ma w tym nic złego. To tylko dowód na to, że masz odwagę wyróżnić się z tłumu i zaprezentować swoje zdanie. Bądź dumny z swego pochodzenia i tego, jaki jesteś.

Przyjmuj wyzwania

Jeżeli otrzymasz jakąś naprawdę dobrą propozycję gwarantującą rozwój osobisty, nie zastanawiaj się, przyjmij ją. Łap okazję. Pamiętaj też, aby dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami z ludzmi, którzy tego potrzebują.

Inność to zaleta

Są z nią oczywiście związane również pewne problemy, ale bycie innym oznacza wyjście z tłumu i stanie się widocznym. Zabłyśniesz, przez co łatwiej będziesz poznawać nowe osoby. Wystarczy się rozejrzeć na koncercie, czy festiwalu, najbardziej są tam widoczni ci, którzy nie boją się ekstrawaganckich ubrań i dodatków. Nie zastanawiają się nad tym, co będą sobie o nich myśleć przechodnie. Nie bój się więc uczyć czegoś nowego, ani próbowywać tego, czego jeszcze nie próbowałeś. Bycie innym nie należy do najprostszych, przede wszystkim na początku, ale warte jest wypróbowania.

wyróżniaj się

Jak poradzić sobie z różnicami w związku

Przebieg wszystkich związków, jest w większości przypadków taki sam, lub bardzo podobny. My poradzimy wam, jak poradzić sobie z nieporozumieniami i przywrócić do związku straconą równowagę.

Uświadom sobie przyczynę

Ważne jest odkryć, dlaczego w ogóle pojawił się konflikt. Kłótnie i nieporozumienia są nieodłączną częścią każdego związku. Jest jednak różnica kiedy kłócicie się o sprawy niższego rzędu, czyli na przykład o to, kto śpi po której stronie łóżka, a kiedy sprawa zaczyna być naprawdę poważna.

Niczego nie oczekuj

Nie wierz w to, co widzisz w filmach romantycznych, a już w ogóle tych, z „happy endem”. Niczym nie różnią się od bajek dla dzieci, które w większości przypadków są całkowicie nierealne. Nie stawiaj więc w myślach zamków i nie licz na to, że spotkasz księcia na białym koniu. Skup się na rzeczywistości.

Pozytywna krytyka

Każdy człowiek jest krytykiem. Istnieje jednak wielka różnica pomiędzy krytyką konkretnej sytuacji, czy zachowania a krytyką samego partnera. Pamiętaj, że poprzez krytykę zmienić można tylko zachowanie, ale na pewno nie osobowość człowieka.

Problemy zgłaszaj od razu

Jeżeli coś Ci się nie podoba, mów o tym od razu. Nie duś tego w sobie, każdy problem najlepiej jest rozwiązywać na bieżąco. Im dłużej to będziesz odkładać, tym gorzej. Rozmawiajcie ze sobą i starajcie się z każdej sytuacji znaleźć rozwiązanie zadowalające was obu. Komunikacja i kompromisy są podstawą udanego związku.

Istnieje wiele sytuacji i okoliczności, które mogą stanąć na drodze do waszego szczęścia, ale musicie myśleć pozytywnie i być przygotowanym na walkę z przeciwnoościami losu. Oryginalność i inność opłacą się nie tylko wtedy, kiedy będziesz chcieć zaprosić potencjalnego partnera na randkę, ale też w pracy. Chcesz kogoś poznać, bądź sobą, nie bój się wyróżniać. Jeśli partner ma Cię kochać takiego jakim jesteś, musi poznać Cię z każdej strony. Swojego idealnego partnera możesz znaleźć chociażby w Olsztynie, Opolu, Szczecinie, czy Białymstoku.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: