Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Wyjdziesz za mnie? Czyli 8 pomysłów na wyjątkowy ślub

21.maj 2018
Wyjdziesz za mnie? Czyli 8 pomysłów na wyjątkowy ślub

W sobotę cały świat podziwiał ślub księcia Harry'ego i aktorki Meghan Markle. Jednak dla każdego człowieka jednym z najwazniejszych wydarzeń w całym życiu, będzie jego własny ślub i wesele. A gdzie mogą się odbyć? Dowiecie się z dzisiejszego artykułu.

Wyjdziesz za mnie? Po tych słowach każda kobieta zwariuje ze szczęścia, następnie ogłosi nowinę całemu światu i rozpocznie przygotowania. W weekend byliśmy świadkami wyjątkowej uroczystości zaślubin Meghan i księcia Harrego. My dzisiaj postaramy Ci się udowodnić, że wcale nie musisz wychodzić za mąż za księcia, abyś podczas ślubu czuła się jak księżniczka...

Zamek

Jeśli myślisz o magicznym miejscu, oddalonym od zgiełku miasta, warto zastanowić się nad urządzeniem ślubu na prawdziwym zamku. Romatyczna atmosfera gwarantowana i to niezależnie od pogody. Jeżeli jesteście miłośnikami historii być może dobrym pomysłem będzie również dostosowanie ślubu i wesela do tematyki średniowiecza. Wypożyczenie kostiumów nie jest przecież w dzisiejszych czasach żadnym problemem.

Za granicą

Popularnością cieszą się również śluby za granicą. Zamiast inwestować pieniądze do drogiego wesela gdzieś w pobliżu rodzinnego romu, nowożeńcy decydują się na połączenie ślubu z luksusową wycieczką. Najcześciej wybieranym kierunkiem jest Las Vegas i Malediwy.

W ogrodzie

Nie ważne, czy będzie to w waszym ogrodzie, zamkowym, czy wynajętym. Ślub w ogrodzie, na łonie przyrody to wyjątkowo romantyczne przeżycie. Dodatkowym atutem obrzędu w takim miejscu, będą przepiękne zdjęcia.

ZOO

Choć niektórym może się to wydawać dziwne, ślub można urządzić również w ZOO. Taki ślub zorganizować możecie między innymi w Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym na ul. Wróblewskiego we Wrocławiu. Powiedzieć sakramentalne „tak” wśród dzikich zwierząt? Czemu by nie!

ślub

W górach

Coś dla narciarzy, snowboardzistów, miłośników wspinaczek górskich i pieszych wypraw. Widoki w górach są cudowne. Warto z okazji ślubu wynająć prawdziwą górską chatę i przy okazji trochę pozwiedzać. Nowożeńcy mogą też wybrać się na swoją pierwszą wspólną wyprawę.

Na statku

Woda to wasz żywioł? Lubicie statki i morskie podróże? Pamiętajcie jednak, że ślub na statku, na otwartym morzu należy skonsultować z miejscowym Urzędem, gdzie będziecie załatwiać ślubne formalności.

Pod wodą lub w balonie

Jeśli uda się wam namówić do tego osobę uprawnioną do udzielenia ślubu, to czemu nie? Ostatnio w modzie są również śluby połączone ze skokiem ze spadochronem. To coś dla prawdziwych miłośników przygód.

Na plaży

Niezależnie od tego, czy wybierzecie nasze polskie plaże, czy zagraniczne. Ślub na plaży to cudowne przeżycie. Jedynym problemem w tym przypadku może okazać się pogoda, której w odróżnieniu od całej reszty – niestety nie da się zamówić.

Oczywiście możecie też zdecydować się na klasyczny ślub w kościele. Jednak pamiętajcie, że nie ważne gdzie, ważne z kim. U boku ukochanej osoby każde miejsce będzie tym najpiękniejszym i najbardziej romantycznym na całym świecie.

Nie masz jeszcze partnera/ki? Zarejestruj się na naszym portalu randkowym i poznaj kogoś z Twojej okolicy już dziś!

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: