Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Urlop da Ci odpowiedź

15.maj 2017
Urlop da Ci odpowiedź

W waszym związku pojawił się problem? Stracone zaufanie ciężko odzyskać? Wypróbujcie wspólny wyjazd. Jadąc razem na wakacje, będziecie mieli okazję przekonać się jak silny i trwały jest wasz związek.

Według Francis Bacona istnieją trzy sytuacje, dzięki którym najlepiej poznamy drugiego człowieka.

Kiedy jest samotny, ponieważ wtedy odpuści sobie udawanie.

Tylko za zamkniętymi drzwiami większość ludzi jest w stanie przyjrzeć się problemom bez emocji napływających od otoczenia. To jedyna możliwość, aby spojrzeć na wszystko realistycznie i ocenić swoje własne myśli i wnioski. Najbardziej nurtujące myśli zazwyczaj pojawiają się przed spanem. Wszędzie wokół nas panuje cisza, a my mamy czas na przemyślenia. Wtedy, sami przed sobą, jesteśmy w stanie przyznać się do wszystkiego, bez kłamstwa.

W przypływie emocji, ponieważ wtedy zapomni o wszelkich zasadach.

W emocjach i alkoholu ukryta jest prawda. Kiedy się zdenerwujesz, możesz pluć ogniem i doskonale w tej chwili zdajesz sobie sprawę, co kogo zaboli najbardziej. W takich chwilach możesz odkryć przed kimś więcej, niż byś chciał, a co gorsza możesz go tym zranić.

Kiedy znajdzie się w nowych okolicznościach, ponieważ wtedy zapomni o swoich przyzwyczajeniach.

Wszyscy mają swoją maskę i każdy chce uchodzić za tego miłego i lepszego niż jest naprawdę. Wszyscy mamy swoje wady i musimy nauczyć się je akceptować. Kiedy Ty i Twój partner znajdziecie się poza domem, czyli kiedy opuścicie swoją „bezpieczną strefę”, odkryjecie swoje prawdziwe twarze. Idealną okazą będzie właśnie wspólny urlop.

wspólny urlop

Wspólne wczasy

Wspólne wakacje i podróżowanie wzmacnia związek. Ci, którzy regularnie podróżują mają silniejszy i zdrowszy związek. Ludzie, którzy wybierają się razem ze swoją drugą połówką na wakacje wprowadzają do związku więcej romantyki i zadowolenia. Będąc poza domem, a więc poza tzw. strefą komfortu, spada poziom hormonu stresu, który codziennie niszczy wasz związek. Wraz ze spadkiem hormonów strsu zwiększa się libido i potrzeba intymnego kontaktu z drugim człowiekiem. Ze wspólnie spędzonego urlopu będziecie mieli wspólne wspomnienia, które utrzymają związek w harmonii. Największa euforia pojawia się zazwyczaj podczas wyboru miejsca, dokąd się wybierzecie. Jesteście pełni oczekiwań, które w trakcie wakacji, a przede wszystkim na ich końcu, ulegną diametralnym zmianom.

Kiedy partnerzy nie mieszkają ze sobą

Jeżeli partnerzy ze sobą nie mieszkają, wczasy będą dla nich wielkim testem wspólnego życia. Wyjaśni się też kwestia zaangażowania. Być może okaże się, że jedno z was nie myśli o tym związku poważnie. W efekcie urlop może zakończyć się wielkim rozczarowaniem ze strony jednego z partnerów.

Na co być przygotowanym podczas pierwszych wspólnych wakacji

Zdecydowanie będzie to trudna próba, ponieważ po raz pierwszy spędzicie wspólnie więcej czasu niż normalnie. Nie będziecie mieli okazji od siebie odpocząć. Podczas wakacji zaczniesz postrzegać partnera z trochę innej strony, niż podczas randkowania. Na zwykłych spotkaniach wiele rzeczy może nam umykać. Możliwe, że niektóre aspekty zaczną Ci przeszkadzać, przez co wspólny urlop stanie się piekłem, a rozstanie okaże się ratunkiem. Przed wspólnym wyjazdem na urlop zalecamy wybranie się gdzieś na wspólny weekend. Będziecie mieli okazję zażyć przedsmak tego, co by was ewentualnie czekało podczas wakacji. Kiedy już zdecydujecie się na wyjazd na wczasy, dobrze by było zacząć od jednego tygodnia, a nie od razu dwóch, lub co gorsza trzech.

W czym może okazać się wspólny urlop pomocny?

Wspólne wakacje ożywią wasz związek i życie intymne. Uciekniecie od codziennych stereotypów. Dodatkowo będzie to najlepszy sposób na to, aby poznać lepiej partnera i być może zrobić kolejny krok do przodu. Dzięki temu, że zostawicie wszystkie problemy za sobą, będziecie mogli więcej czasu poświęcić swojej drugiej połówce.

Na co uważać podczas wspólnych wczasów?

Musisz sobie uświadomić, że Twój partner bacznie Cię obserwuje, dlatego lepiej unikaj przelotnego flirtu, czy nadużywania alkoholu.

Ofety na spędzenie cudownych wakacji znajdziesz w internecie albo w biurach podróży nie tylko w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Lublinie ale też chociażby w Gorzowie Wielkopolskim.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: