Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Ugaście z partnerem świąteczne pożary!

17.grudzień 2018
Ugaście z partnerem świąteczne pożary!

Zazwyczaj życzymy sobie zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Chyba sami dobrze wiecie, że z tym spokojem różnie bywa, dlatego my dzisiaj poradzimy wam, jak bez szwanku przetrwać święta.

Wigilia

Pożar

Oczywiście, gdyby to zależało od mężczyzn, to do tej pory świętowalibyśmy Boże Narodzenie i Wigilię w jaskiniach. Panowie wolą trzymać się tego, co już znane i sprawdzone. Dlatego też chcą, aby podczas Wigilii wszyscy jedli dokładnie te same potrawy, co jego rodzina przez te wszystkie lata (przecież moja mama robiła barszcz, a nie grzybową!). Po prostu w ten sposób Twój mężczyzna spędzał Boże Narodzenie w dzieciństwie i według niego tak to ma pozostać.

Jak fo ugasić

Zabrzmi to dziwnie, ale: poddaj się. Ty chcesz mieć grzybową, a on barszcz? Wtakim razie przygotuj jedno i drugie. Do tego dołóż karpia i górę pierogów. Na deser wystarczy makowiec. No, może jeszcze kawałek sernika.

Prezent dla niego

Pożar

Najprawdopodobniej przez te wszystkie lata Twój ukochany zdążył uzbierać już całkiem sporą kolekcję swetrów. Przydałaby się jakaś miła odmiana, nie sądzisz? Pojawia się tylko pytanie: Czego tak naprawdę życzą sobie mężczyźni? Odpowiedź jest prosta: oni w odróżnieniu od nas, kobiet - od ubrań wolą technikę. Na przykład inteligentną bransoletę, która rejestruje codzienne aktywności fizyczne. Kamerę GoPro, która uchwyci każdą niezapomnianą chwilę, albo zegarek z GPS-em. Zanim jednak wybierzesz się na zakupy, pamiętaj, że w każdym mężczyźnie drzemie mały chłopczyk, zatem jak tylko rozpakuje prezent, od razu zacznie się nim „bawić”. W ten oto sposób zniknie gdzieś cała bożonarodzeniowa sielanka.

Jak go ugasić

Karty podarunkowe. W ten sposób nie tylko będzie mógł sam wybrać ten idealny prezent, ale też nic nie będzie rozpraszało jego uwagi podczas Wigilii. Co prawda nie jest to zbyt oryginalny pomysł, ale dla wielu kreatywność nie ma znaczenia.

Prezent dla niej

Pożar

W okresie przedświątecznym wielu mężczyzn nagle odkryje, że błędem było nie zwracanie uwagi na to, czego by sobie życzyła ich druga połóweczka. Mają zaledwie mętne wyobrażenie, jaki prezent byłby tym najlepszym. Idealnie by było gdyby kosztował nie więcej niż 100zł i wiązał się z jakąś zabawną historią. Niestety, Panowie, tak to nie działa.

Jeżeli nie chcesz widzieć rozczarowania w oczach swojej ukochanej, musisz wymyślić coś, co sprawi radość jej, nie Tobie.

Jak go ugasić

Drogie Panie, chyba teraz zaapeluję w imieniu wszystkich mężczyn na świecie: proszę, podpowiedzcie im, co chciałybyście znaleźć pod choinką, albo pokażcie konkretny produkt. Oni naprawdę nie potrafią czytać w myślach!

"Gdzie spędzimy święta?”

Pożar

Nie musisz być z nami na Boże Narodzenie, ale byłabym szczęśliwa, gdybyś tu był.” – najprawdopodobniej coś takiego Twój luby słyszy od swojej matki co rok. W odpowiedzi, nie może paść nic innego jak tylko „Jak bym mógł być tak bezduszny i odmówić kobiecie, która dała mi życie?”. Jednakże po drugiej stronie ringu stoi kobieta, która kocha go i uprawia z nim sex. To przecież nie jest bez znaczenia. Ona również chciałaby spędzać Boże Narodzenie ze swoim partnerem i swoją rodziną. Dwie kobiety, którym tak bardzo zależy na jego obecności. Jak załagodzić ten spór?

Jak go ugasić

Nie istnieje rozwiązanie, które zadowoliłoby wszystkich. Możecie jeżdzić na dwie Wiligie jednego wieczoru i uczynić ze świętowania maraton, albo umówić się, że co rok będziecie się zamieniać. W tym roku u jego rodziny, w przyszyłym u jej.

Podczas Bożego Narodzenia częściej dochodzi do konfliktów

Najczęstszym powodem jest niesprawiedliwy podział obowiązków. Kobiety często przygotowywują się do świąt tygodniami, piekąc, sprzątając i robiąc zakupy, podczas gdy mężczyźni zazwyczaj ograniczają się do kupna choinki i karpia. Co prawda żadna kobieta nie powie tego na głos, ale tak naprawdę w głębi serca tli się nadzieja, że mężczyzna poda jej pomocną dłoń. Kolejne powody konfliktów to oczywiście stres związany przede wszystkim z organizacją.

Spontaniczność nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Oczywiście dobrze jest mieć przygotowany przynajmniej plan podstawowy, ale reszcie pozwól iść własnym torem. Zobaczysz, że będziesz o wiele spokojniejszy.

Nie masz z kim spędzić świąt? Znajdź partnera na portalu randkowym, jeszcze nie jest za późno.

[ivi]

Udostępnij ten artykuł na: