Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Trzymaj się od nich z daleka! - czyli jakich mężczyzn unikać?

4.lipiec 2019
Trzymaj się od nich z daleka! - czyli jakich mężczyzn unikać?

Kiedy któryś z nich stanie na twojej drodze, lepiej szybko bierz nogi za pas! Dlaczego? Abyś nie musiała się o tym przekonywać na własnej skórze przygotowaliśmy w dzisiejszym artykule krótki lecz dokładny opis mężczyzn, których lepiej jest unikać...

Istnieje całe mnóstwo sygnałów ostrzegawczych, których nie zauważamy mając na nosie różowe okulary, ale po jakimś czasie może już być za późno. Oczywiście, że ciężko się z kimś rozstać kiedy jesteśmy zakochani i eomocje biorą górę, ale postaraj się zawsze zwracać uwagę na sygnały ostrzegawcze, ponieważ w dalszej perspektywie może to mieć nieprzyjemne konsekwencje. 

Alkoholik

Lubi się napić? Zatem zbędne jest tu tłumaczenie czy komentarz. Naturalnie nie mamy tu na myśli jednorazowego zakrapianego imprezowego weekendu, ale codzienne "delektowanie się" piwkiem przed telewizorem. Z roku na rok liczba tych piw czy drinków może wciąż rosnąć. Sama musisz rozpoznać gdzie jest granica

Damski bokser

Jeżeli na swoją byłą partnerkę podniósł rękę, możesz być właściwie pewna, że zrobi to także tobie. Nie na darmo mówi się przecież, że skoro zrobił to raz, nie będzie mieć oporów zrobić to ponownie. Tym bardziej, że z biegiem czasu może się to stawać coraz bardziej intensywne

Kobieciarz

Doszły cie słuchy, że zdradzał swoją partnerkę, a związek z tobą rozpoczął jeszcze zanim zakończył ten poprzedni? Zatem uwierz nam na słowo, że to się nie zmieni. Myślisz, że jesteś tą jedyną, a ludzie się zmieniają? Nie zmieniają. Tak samo jak pisaliśmy powyżej, pamiętaj że - jeśli zrobił to raz, zrobi to znowu. Nie będzie mieć problemu z kolejną zdradą, nawet jeżeli będzie cię zapewniał, że jesteś tą najważniejszą. Zależy tylko od ciebie, czy będziesz na to przymykać oko, czy od razu zdecydujesz się na rozstanie. 

Znęca się psychicznie

Chcesz żyć u boku człowieka, który będzie się nad tobą znęcał psychicznie i każdym swym słowem wdeptywał w ziemię? Na pewno nie. Taki człowiek nie jest wart uczucia. Twoja pewność siebie spadnie na samo dno i trudno będzie ci ją odzyskać, bowiem spowoduje to pewnego rodzaju uraz psychiczny. Tego typu mężczyzn należy omijać szerokim łukiem.

Maminsynek

Dla maminsynka tylko jedna kobieta może być na pierwszym miejscu i jest nią... jego rodzicielka. Nigdy nie będziesz od niej lepsza, nigdy jej też nie dorównasz. Będzie na każde jej skinienie, a ty będziesz w tym wszystkim zaledwie postacią drugoplanową. Jeśli postanowicie razem mieszkać, będzies musiała znosić jej ciągłe wizyty i wtrącanie się do waszego wspólnego życia. Oczywiście nie możesz się poskarżyć bo przecież mama chce dobrze dla swojego syneczka. Mamusia po prostu zawsze wie wszystko najlepiej i albo pogodzisz się z tym faktem, albo czym prędzej spakuj walizki. 

Zbyt dobry

Każda z nas oczywiście takiego spotkała. Zwykle to było po nieudanym związku, kiedy powiedziałaś sobie, że potrzebujesz czegoś innego, np. poznać kogoś fajnego, kto będzie cię nosił na rękach. Kiedy uda ci się na kogoś takiego trafić - będziesz zachwycona, ale do czasu. Później jego zachowanie zacznie cię trochę krępować. Zacznie robić to co samo co ty. Będzie mieć podobne zainteresowania, aby mógł być z tobą coraz częściej. Z czasem zaczniesz mieć go dość, bo oko okaże się, że masz przy swoim boku nie rycerza, ale błazna, który nie ma własnego zdania.

Luzak

Każda z nas chce, aby jej mężczyzna chronił ją i zabezpieczał finansowo. Wszystkie chcemy mieć przyjemne życie, nie stresować się, czy gonić za pieniędzmi. W końcu jeśli partner nie będzie w stanie zabezpieczyć rodziny to nie może siebie nazywać mężczyzną. Czasami jednak każda z nas straci głowę do takiego, któremu wydaje się, że "wszystko da się jakoś tam załatwić". Jest wyluzowany, wszystko dla niego jest "spoko". Stracił pracę? Cóż, nic się nie dzieje, znajdzie kolejną. Nie ma pieniędzy? Przecież możesz mu pożyczyć, odda. I tak możemy wymieniać do bladego świtu. Mężczyzna powinien mieć swoje cele i dążyć do ich realizacji, a luz jest owszem potrzebny w życiu, ale w rozumnych ilościach. 

Zawsze ma rację

Uparcie trwa przy swoim zdaniu, nawet jeśli to, o czym mówi to totalna bzdura? Życie z takim facetem to trudne zadanie, bowiem będziesz musiała mu we wszystkim ustępować i na każdym kroku przyznawać rację. Pewnego dnia zorientujesz się, że z mądrej kobiety stał się robot bez własnych poglądów. Poza tym możesz być pewna, że taki człowiek nie będzie lubiany przez otoczenie, zatem znalezienie przyjaciół, którzy to wytrzymają będzie ogromnym wyzwaniem.

Wciąż szukasz tego wymarzonego partnera i boisz się, że trafisz na jednego z powyższych? Zamiast szukać w ciemno, zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu randkowymwypełnij ankietę i poczekaj aż nasz system znajdzie dla ciebie partnera, z którym łączy cię najwięcej!

[kacz]

Udostępnij ten artykuł na: