Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Rozwód to nie koniec!

1.grudzień 2016
Rozwód to nie koniec!

Masz za sobą bolesne doświadczenie zwane rozwodem? Wiedz zatem, że na rozwodzie świat się nie kończy, wręcz przeciwnie, wraz z nim przychodzi nowy początek. Masz wyjątkową okazję rozpocząć wszystko lepiej, od nowa! Możesz uniknąć błędów i nieprzyjemności, które Cię już raz spotkały.

Kiedy mówiliście sakramentalne TAK, ani do głowy wam nie przyszło, że może się to tak skończyć. Mimo to skończyło. Nie ważne jakie były tego powody, zawsze wina jest po obu stronach. Badania wykazują, że w dzisiejszych czasach każde drugie małżeństwo kończy się rozwodem. Jeśli należysz do tych szczęśliwców, których to nie dotyczy, z całego serca gratuluję! Jeżeli jednak Twoje małżeństwo było właśnie tym „drugim”, nie martw się, Twój wymarzony partner/partnerka się znajdzie, daj sobie czas. Po rozwodzie będzie to trochę trwało zanim wszystko sobie uporządkujesz. Potrzebujesz się zregenerować, odbudować w sobie zaufanie do płci przeciwnej. Niektórzy będą potrzebowali się też otrząsnąć w kwestiach finansowych. Unormowanie sytuacji powinno zająć Ci nie więcej niż rok. Później możesz już oficjalnie ogłosić, że jesteś „szczęśliwie rozwiedzony/a”. Kiedy znajdziesz już na tm etapie, będziesz przygotowany zacząć od nowa. Aby Ci nie było smutno i abyś nie miał/a zbyt wiele czasu na wspominanie i rozmyślanie, nie siedź w kącie, wyjdź między ludzi.

Sport

Lubisz ćwiczyć? Wypróbowałeś/łaś już trening ogólnorozwojowy? Nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy o siebie dbają i lubią zdrowy styl życia.

Kawiarnia

Chętnie pijesz kawę i nie przeszkadza Ci wysiadywanie w kawiarniach? Wybierz się do kawiarni i zamów swoją ulubiona kawę. Być może nowa miłość przysiądzie się i posmakuje jej z Tobą.

rozwód to nie koniec!

Internet

Portal randkowy, fenomen dzisiejszych czasów. Nie masz na nic czasu, jesteś ciągle zajęty/a pracą? Większość czasu spędzasz przed komputerem? Jeśli tak, nie zastanawiaj się, zarejestruj się! Na podstawie ankiety naukowej odnajdą dla Ciebie idealną osobę. Jeżeli będziesz szczery w trakcie udzielania odpowiedzi, masz wielką szansę na odnalezienie prawdziwej miłości.

Impreza

Wyjdź gdzieś ze znajomymi. Mówisz, że to bez sensu, że znasz ich wszystkich? Nigdy nie wiesz, kogo mogą ze sobą przyprowadzić Twoi przyjaciele, ani kogo możecie spotkać na miejscu.

Biblioteka

Uwielbiasz książki? Zamiast czytać w domu, wybierz się do biblioteki albo do księgarni, tam być może znajdzie się ktoś o podobnym do Twojego guście. Będziecie mogli wymienić się kilkoma tytułami albo podyskutować o przeczytanych już dziełach. A może po prostu zajzwyczajniej w świecie, jakaś książka spadnie na podłogę, sięgnięcie po nią oboje, a wasze spojrzenia się spotkają...

Szkolenia

Z niechęcią myślisz o kolejnym szkoleniu? Nie chcesz zaczynać nowej pracy, ponieważ wiesz, że musiałbyś gdzieś wyjechać? A co jeśli to właśnie jest ta okazja na którą czekasz i na nowym miejscu poznasz kogoś, kto był Ci przeznaczony? Nie bój się nowych wyzwań! W końcu, jak to mówią: nie taki diabeł straszny... ;)

Urlop

Wybierz się nad morze, nad jezioro, na rower, dokąd tylko chcesz i jak chcesz. Ważne żeby sprawiło Ci to radość. Być może ktoś o takich samych zamiłowaniach również akurat wybierze się na urlop i los połączy wasze ścieżki.

Plac zabaw

Jeśli masz dzieci, mozliwe, że swojego przyszłego partnera/partnerkę poznasz właśnie na placu zabaw. Istnieje również prawdopodobieństwo, że to wasze dzieci, które się zaprzyjaźnią, postanowią, że was sobie przedstawią.

Szybka randka

W dzisiejszych czasach możemy znaleźć wiele firm i restauracji, które oferują szybką randkę, czyli tzw. speed dating. Poznasz kilku ludzi w przeciągu paru minut, być może podczas którejś zmiany stolika coś zaiskrzy.

Cukiernia lub kącik zabaw

To zależy, czy masz dzieci, czy nie. Gdybyś wybrał/a się sama „na łów” do takiego miejsca, mogliby na Ciebie podejrzliwie spoglądać. Jednakże jeśli masz potomka, to nic nie broni Ci nawiązać kontakt z pozostałymi rodzicami, być może wród nich znajduje się ktoś, kto tak samo jak Ty, poszukuje miłości.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: