Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Przeszłość może zniszczyć Twój nowy związek

12.czerwiec 2017
Przeszłość może zniszczyć Twój nowy związek

Przeszłość wpływa na teraźniejszość. Każdy ma jakąś swoją przeszłość i ponosi odpowiedzialność za podjęte decyzje.

Porównywanie

Wszystko zależy tylko od Twojej natury, dla niektórych to trudne tak po prostu zapomnieć. Najgorsza chwila następuje, kiedy porównujesz przeszłość z teraźniejszością. Będziesz porównywać jedzenie, styl muzyki, ubiór, a każde kolejne porównanie będzie Ci coraz bardziej przypominać byłego partnera. Zamiast poznawać lepiej nowego partnera i dać mu szansę, wciąż wracamy do tego co było i niszczymy to, co mogłoby być.

Zdrada

Chyba każdy w życiu miał do czynienia ze zdradą. Choćby za pośrednictwem kogoś ze swego otoczenia. Takie coś najczęściej sprawia, że zaczynamy być podejrzliwi. To okropne mieć obok siebie partnera, któremu nie wierzysz, albo który nie wierzy Tobie. Jeżeli nie będziecie sobie ufać, nic dobrego z waszego związku nie wyjdzie.

Nauczka

Nie powtarzaj swych błędów, czerp nauczkę z przeszłości i delektuj się teraźniejszością. Jeżeli chcesz stworzyć jakiś związek, musisz być na to odpowiednio przygotowany. Okazuj swoje zainteresowanie nowemu partnerowi w pełnym zakresie. Jeżeli wciąż będziesz mieć za plecami cień przeszłości, nowy związek nie ma szans powodzenia.

przeszłość może zniszczyć związek

Prawdopodobieństwo, że uda Ci się stworzyć udany związek mając za sobą ciągle cień swojego expartnera, jest bardzo małe. Będzie to trochę trwało zanim uda Ci się choć trochę zapomnieć o przeszłości, jednocześnie możesz jednak wciąż próbować znaleźć szczęście gdzieś indziej. Być może znajdzie się ktoś, dzięki komu uporanie się z przeszłością będzie łatwiejsze. Prędzej, czy później zaczniesz tworzyć z kimś nowym wspólną teraźniejszość i przyszłość. Takiego człowieka możesz spotkać na ulicach któregokolwiek miasta, w Kielcach, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku albo, jeżeli nie jesteś miłośnikiem spacerów, spróbuj przejrzeć internet.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: