Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Piloxing

18.maj 2016
Piloxing

Kto z nas czasami nie ma ochoty dać komuś w gębę. Ten sport być może nie umożliwi Ci tego dosłownie, ale na pewno warto jest wypróbować ćwiczenie zwane PILOXING.

Zalety w stosunku do pozostałych rodzajów sportu

o   Kardiowaskularny fitness, który jest skupiony przede wszystkim na treningu interwałowym.

o   Jest to ćwczenie i spalanie tłuszczu w formie zabawy, nie będziesz się przy tym czuć głupio, co więcej Twoje męśnie rąk, ud i brzucha staną się silniejsze.

o   Przede wszystkim jest to coś w rodzaju areobiku. Jedną z głównych zalet jest spalanie kalorii i tworzenie zgrabnej sylwetki. To idealny sport na odchudzanie czy utrzymanie idealnej wagi. Początki mogą być trudne, ale z biegiem czasu z pewnością dostaniesz się na wyższy poziom, wystarczy tylko chcieć.

o   Pomoże zwalczyć stres. Oprócz tego większość areobikowych części treningu przyczyni się do produkcji endorfin, dzięki którym będziesz czuć się dobrze.

o   Przy intensywnych ćwiczeniach może pojawić się ból pleców. Jenakże stopniowo Twoje męśnie staną się odporniejsze a plecy nie będą Cie już tak często boleć.

piloxing

Piloxing barre

To nowy rodzaj fitnessu przy baletowym drążku. Drążek pomaga utrzymać równowagę i prawidłową postawę ciała podczas ćwiczeń.

Dla kogo jest piloxing?

Piloxing zaleca się wszystkim, którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczną a także wytworzyć zgrabną sylwetkę. Tutaj nie ma znaczenia doświadczenie z innymi sportami, czy stan Twojej kondycji, ponieważ sama możesz regulować intensywność i czas trwania treningu. Jest to idealny sport dla tych, którzy chcą spalić dużo kalorii, poprawić swoją zręczność oraz koordynację, jak i dla tych, którzy szukają sportu, który mogą trenować regularnie a przy tym od czasu do czasu w coś uderzyć. Kto by tego nie chciał?

Piloxing stopniowo zdobywa cały świat, zdobędzie i Ciebie?

Źródło: https://piloxing.com/about/

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: