Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Pierwsze oznaki zdrady

11.luty 2019
Pierwsze oznaki zdrady

Istnieją tacy, którzy wolą lekceważyć niektóre zachowania partnera, czy partnerki, ponieważ podejrzewają co mogą one oznaczać. Należy jednak zachować zimną krew i sprawdzić, co tak naprawdę się dzieje.

W dzisiejszym artykule opiszemy kilka zachowań typowych dla dopuszczających się zdrady mężów, żon lub partnerów. Wszyscy nierwierni zachowują się podobnie. Jakie więc są pierwsze oznaki zdrady?

Ciągle „wisi“ na telefonie

Wcześniej nie miał problemu rozmawiać z kims przez telefon w Twojej obecności. Teraz, kiedy tylko odezwie się sygnał komórki zamyka się w innym pokoju. Naukowcy potwierdzają, że obecnie osiągnięcia technologiczne w znaczny sposób ułatwiają zdradę. Jeśli więc ciągle musi mieć telefon przy sobie, w Twojej obecności wycisza go lub odbiera dopiero po wyjściu z pokoju, wiedz że powinnaś trzymać rękę na pulsie.

Usuwa historię wiadomości

Większość z nas jest zbyt leniwa, aby regulanie usuwać wiadomości ze swojej skrzynki odbiorczej. Zatem najprawdopodobniej osoba, która to robi ma ku temu swoje powody, widocznie ma coś do ukrycia.

Ma więcej profili na portalach społecznościowych, zakłada dodatkowe maile

Oczywiście, że należy oddzielić życie prywatne od zawodowego, nie mamy więc tutaj na myśli firmowych maili, ale te ukrywane. Możliwe, że odkryjesz takie konto kiedy będziesz chcieć się zalogować na swoje. To, ze ktoś potrzebuje zakładać dodatkowe profile, czy konta, jest samo w sobie podejrzane.

Nagle zaczął się z kimś często widywać

Jeżeli wydaje Ci się, że w ostatnim czasie Twój partner spędza dużo czasu ze swoim kolegą, przyjacielem lub znajomym (najczęściej płci przeciwnej), powinieneś dowiedzieć się czegoś więcej o łączącej ich relacji. Być może naprawdę pracują nad ważnym projektem, ale możliwe też, że zamiast tego jedzą romantyczną kolację w restauracji.

Daje prezenty, albo dobrowolnie pomaga innej osobie

Darowanie komuś prezentu to taki miły gest, który może sprawić radość. Jednakże jeżeli partner obdarowywuje bez powodu tylko jedną osobę, coś tu jest nie tak. Nie muszą to być materialne prezenty, liczy się również pomoc na przykład – przy przeprowadzce, urządzaniu mieszkania, napraw wszelkiego rodzaju, czy wsparcie emocjonalne,... Nie chcemy tu twierdzić, że pomaganie potrzebującym to coś złego, wręcz przeciwnie, bądź dumny z tego, że Twój partner komuś pomaga. Jednak co za dużo to niezdrowo, zatem jeśli uważasz, że pomoc partner przekroczyła już granice, nie bój się mu powiedzieć o swoich uczuciach.

Niektórzy cudzołożnicy kupują prezenty swoim partnerom z powodu dręczącego ich poczucia winy. Uważają, że dzięki prezentom będziesz tak szcześliwy, że nie będziesz się interesować tym, co się dzieje w ich życiu.

Zapach

Nie muszą to koniecznie być perfumy osoby, z którą Cię zdradza. Może to być na przykład zapach żelu pod prysznic, który poczujesz od niego/niej kiedy wróci do domu...

Brak zbliżenia

Niewierność dzielimy na dwa rodzaje – fizyczną i emocjonalną. Fizyczna polega tylko na seksie, zazwyczaj spowodowana jest tym, że partner nie otrzymuje w łóżku tego, czego by oczekiwał. Gorsza jest nierwierność emocjonalna, kiedy partner zakocha się w kimś innym. Wówczas zacznie się od Ciebie oddalać, nie będzie Cię już przytulać, całować, o seksie nie wspominając.

Zmiana stylu

To oczywiste, że jeżeli partner będzie chciał się komus przypodobać, zacznie o siebie przesadnie dbać. Czasami kochankowie kupują sobie nawzajem jakieś nowe ubrania.

Kłóci się

Wymiana zdań jest nieodłącznym elementem każdego związku. Teraz jednak każda rozmowa kończy się kłótnią i jego/jej odejściem z domu na kilka godzin (czasem całą noc).

Często bywa rozdrażniony/a

Odnosi się to do poprzedniego podpunktu. Partner jest rozdrażniony, przez co łatwo dochodzi do kłótni. W ostatnim czasie stracił wobec Ciebie resztki empatii i cierpieliwości. Do tego jego nastawienie jest z każdym dniem bardziej krytyczne.

Sytuacja może też być odwrotna – są nierwiernicy, którzy nagle zaczną emanować szcześciem, nawet będąc z Tobą w domu. Myślami będą bowiem już na spotkaniu ze swoim kochankiem/ swoją kochanką.

"My" nagle zastąpiło „ja”

W związku stopniowo każde „ja” zmienia się w „my”. Teraz jednak sytuacja ma się odwrotnie. Znów wszędzie pojawia się „ja”. Zwłaszcza jeżeli chodzi o czynności, które wykonuje poza domem.

Zanim zaczniesz na partnera krzyczeć i obwiniać go ze zdrady, musisz być pewnien swego. Możliwe też, że pojawią się inne oznaki, niż te, które wymieniliśmy. Jeżeli wiesz na pewno, że jesteś zdradzany postaraj się zachować zimną krew. Kiedy będziesz sam na sam z partnerem zapytaj się go wprost i podkreśl, że zależy Ci na tym, aby był wobec Ciebie szczery. Staw czoła tej sytuacji. Lekceważenie to najgorsze możliwe wyjście...

Poznanie mężczyzny, czy kobiety jest naprawdę proste, lecz to jak wasza relacja będzie się rozwijać, zależy tylko od was.

[Lil]

Udostępnij ten artykuł na: