Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Partner jak na zamówienie? Dlaczego nie!

19.maj 2020
Partner jak na zamówienie? Dlaczego nie!

Byłoby super móc wybrać partnera tak, jak wybiera się zakupy w sklepie. Dlaczego więc nie spróbować? I jak to zrobić?

Myślisz, że nie jest da się znaleźć partnera „na zamówienie”? Wszystko jest możliwe, kiedy się chce. Musisz tylko wiedzieć, czego sobie życzysz. Znaleźliśmy klika sposobów na to, aby się to udało. Możesz wypróbować również białą magię, jeśli masz odwagę...

Miłosne zaklęcia

Istnieje wiele zaklęć i zależy tylko od Ciebie, które z nich zdecydujesz się wypróbować. Oczywiście, możesz stworzyć również własny, oryginalny rytuał.

Jak zyskać miłość danej osoby?

Na kartce papieru wielkości trzech centymetrów narysuj serce i napisz w jego środku imię osoby, która ma Cie pokochać. Serce pokoloruj swoim ulubionym kolorem. Przez cały czas myśl o tej osobie i wyobrażaj sobie, jak bardzo jest w Tobie zakochana. Następnie papier spal płomieniem świecy, włóż pod poduszkę, albo noś przy sobie. Niektóre „czarodziejki” nosiły go na przykład przy dekolcie, aby był blisko serca.

Co zrobić, aby ukochana osoba napisała?

Skup się i powtarzaj przez jakiś czas jego imię i nazwisko od tyłu.

Jak zyskać partnera swych marzeń?

Jedno z najstarszych zaklęć. Będziesz potrzebować róże czerwone i białe, są to kolory namiętności i niewinności. Oprócz tego jeszcze różową wstążkę, kilka Twoich włosów oraz kawałek papieru. Na papierku napisz wszystkie cechy charakteru i wyglądu, które powinien posiadać partner Twych marzeń. Papierek zroluj i zwiąż swoim włosami. Jeśli masz na to zbyt krórtkie włosy, włoż je do rolki. Całość zwiąż różową wstążeczką i włóż pod to kilka czerwonych i białych płatków róż. Wszystko to możesz zakopać, albo puścić z biegiem rzeki.

Co zrobić, żeby mnie zauważył?

Będziesz potrzebować kilka czerwonych świeczek, siedem ogryzków z jabłka, siedem kropelek syropu truskawkowego, siedem kropelek wyciągu z wanilii, siedem łyżek wody i dwie łyżki cynamonu. Ten czar można odprawiać tylko i wyłącznie w niedzielę, o godzinie siódmej, nie ważne, czy rano, czy wieczorem. Zapal siedem czerwonych świeczek, a wszystkie składniki dodaj do garnka i zamieszaj siedem razy, nie ważne, w którym kierunku. Podczas gotowania, nie zapomnij o zaklęciu, które napiszesz sama. Możesz też, zamiast tego, wyobrażać sobie, jak bardzo Cie pragnie. Następnie wywar schowaj do lodówki na siedem dni i codziennie rano wypijaj z niego po jednej łyżeczce.

Czego chcieć od nowego partnera?

Jaki powinien być, jak powinien wyglądać, jaki powinien być z charakteru. Zastanów się nad tym, kogo dokładnie szukasz. Zależy Ci tylko na wyglądzie? Zatem będziesz mieć ułatwione zadanie, ale jeżeli szukasz kogoś na całe życie, sprawa będzie o wiele bardziej skomplikowana. Przyjrzyj się jak to wygląda u niego w domu. Wychowanie jest podstawą. Jeżeli w domu widział model związku, w którym rodzice zachowywali się względem siebie wrogo, będzie robił to samo u siebie. Prawdopodobieństwo, że znajdziesz partnera, który będzie taki sam jak Ty, albo podobny do Twojej matki lub ojca, jest bardzo małe.

Zacznij od siebie

Musisz znać samego siebie, abyś wiedział, czego tak naprawdę chcesz. Tylko Ty wiesz najlepiej, jakie masz cechy charakteru i czego wymagasz od swojego partnera. Przypomnij sobie poprzednie związki i szukaj w nich tego, co było dobre i co z nich pragniesz mieć również w tych przyszłych. Znajdź to, co podobało Ci się w byłych partnerach oraz to, co Ci w nich przeszkadzało.

Daj się ponieść wyobraźni

Nie bój się użyć wyobraźni i stworzyć wyobrażenia dotyczącego idealnego partnera.

Większość ludzi wybiera partnera przede wszystkim na podstawie wyglądu. Nie wiedzą bowiem czego dokładnie chcą i czego potrzebują. Jednakże aby związek mógł funkcjonować bez problemów, musisz mieć przy swoim boku tego odpowiedniego partnera. Wygląd jest ważny ze względu na pociąg fizyczny, czy jak kto woli, chemię, ale nie jest najważniejszy. Abyś mógł stworzyć twarły i szczęśliwy związek, musisz najpierw wiedzieć, czego chcesz. Nikt nie jest doskonały, nawet Ty. Każdy popełnia błędy i każdy ma jakąś przeszłość. Jeżeli chcesz tworzyć lepszą przyszłość, możesz zacząć od teraz – zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu randkowym i poznaj swoją drugą połóweczkę!

[ivi]

Udostępnij ten artykuł na: