Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Odzyskaj swego byłego!

19.sierpień 2015
Odzyskaj swego byłego!

"Nie jestem gotowy na związek. Nie jestem pewny. Potrzebuję trochę czasu. Zróbmy sobie przerwę. Nie wiem czego chcę.” Partner powiedział Ci coś takiego a Ty mimo to ciągle o nim myślisz? Nie masz już nic do stracenia! Spróbuj go odzyskać.

Zastanów się najpierw, dlaczego się rozstaliście. Czy nie chcesz go odzyskać tylko dlatego, że czujesz się samotna i drażni Cię brak zainteresowania z jego strony? Czy naprawdę go kochasz? Jeżeli powodem rozstania była zdrada, powrót powinno się przemyśleć bardzo dokładnie. Zanim podejmiesz jakieś kroki, upewnij się czy mu na Tobie naprawdę zależy. Jeśli okaże się, że nie – lepiej zrezygnuj. Jednak kiedy zauważycie chociażby najmniejszą oznakę zainteresowania – od razu bierzcie się do działania! Jeżeli nadal chcesz spróbować i być może w efekcie odzyskać swego partnera, przeczytaj tych kilka cennych rad.

Zacznij od początku

Spróbuj się zastanowić jaka byłaś na początku waszego związku. Czym go wówczas do siebie przyciągałaś, co sprawiało, że czuł się z Tobą dobrze, dowiedz się co się w Tobie zmieniło. Kiedy już będziesz to wiedzieć, pozbądź się swoich ewentualnych wad i złych nawyków. Pokaż mu, że nie przejmujesz się przeszłością i idziesz dalej, optymistyczna, ciągle uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona… wypłakać się możesz w poduszkę. Udowodnij mu, że masz swoje zainteresowania a Twoje życie nabrało nowego kierunku. Kup sobie coś nowego, w czym Cie jeszcze nie widział, a co będzie na Tobie pięknie wyglądało. Taka postawa i nowy wizerunek zmusi go spojrzeć na Ciebie z całkiem innej strony.

Nie zwracaj uwagi na otoczenie

Czym dla Ciebie są ludzie w Twoim otoczeniu? Oni nie dadzą Ci szczęścia ani też nie spędzą z Tobą życia. Jeżeli ciągle się rozglądasz i rozmyślasz nad tym czy jesteś wystarczająco dowcipna, lepiej wyglądasz jako blondynka czy brunetka, w kółko zastanawiasz się czy przypadkiem ktoś Cię nie obgaduje za plecami, nie mówi, że jesteś zbyt gruba, zbyt głupia, zbyt brzydka, zbyt wysoka, zbyt mała…STOP… tych obaw musisz się raz na zawsze pozbyć. Wszyscy jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. Musisz być sama z siebie dumna! Jeśli Cie nie chciał takiej jaka jesteś, to znaczy że nie był Ciebie wart. Jak byś mogła żyć z takim człowiekiem? Chciałabyś żyć w ciągłym stresie i zastanawiać się jak Cię odbiera? Spróbuj się rozluźnić i pozostawić wszystko biegowi czasu.

Przygotuj sobie, co będziesz mówić

Ważnym jest co powiesz swojemu ex, kiedy się znowu spotkacie. Jeżeli będziecie mówić o byle czym, nagle może pojawić się niewygodny temat z przeszłości lub taki, który jest dla niego drażliwy, przez co możesz stracić swoją wymarzoną drugą szansę. W żadnym wypadku nie wolno Ci jęczeć, błagać go o powrót ani płakać. Musisz wierzyć, w jego słabość do Ciebie oraz w to, że ciągle się zastanawia nad tym czy dobrze zrobił zrywając z Tobą.

Powiedz mu, że chciałabyś z nim porozmawiać

Postaraj się wyrazić swoje ubolewanie nad tym, że wam nie wyszło i zapytaj się czy nie zechciałby z Tobą tak tylko trochę porozmawiać. Przecież oboje patrzycie już na tę sytuację z pewnym dystansem.

razem

Wykorzystaj przeszłość na swoją korzyść

Wiesz, w którym stroju mu się najbardziej podobałaś więc go załóż. Tym sposobem podzielisz się z nim w tej odpowiedniej chwili wspólnymi wspomnieniami na moment, kiedy byliście ze sobą szczęśliwi. Jeżeli będziecie się mieli spotkać, wybierz miejsce, z którym łączą was pozytywne przeżycia, takie w którym czuliście się dobrze.

Uważnie słuchaj tego, co mówi

Powtarza często jakieś słowo a Ty wiesz jakie? Zacznij go używać. Wywoła to w nim poczucie wspólnoty. Kiedy o czymś opowiada, zapytaj go od czasu do czasu o coś, wykorzystując w pytaniu fragment jego wypowiedzi. Z pewnością go to ucieszy.

Wygląd

Odpuściłaś sobie w ostatnim czasie dbanie o swój wygląd? Czymkolwiek by to nie było spowodowane- załamaniem całą sytuacją czy obserwowaniem tego, jak się od Ciebie oddala – czas się pozbierać. Zacznij dbać o swój wygląd, tym bardziej jeśli w ostatnim czasie to zbagatelizowałaś. Pomaluj paznokcie, zrób sobie pedicure, weź relaksującą kąpiel, idź do fryzjera, po prostu - cokolwiek by Cię nie kusiło – zrób to.

Pójdziemy gdzieś?

Masz taką możliwość? Zapytaj się go czy nie chciałby się z Tobą spotkać. Wybierz coś co mogą robić zarówno koledzy jak i pary na pierwszej randce. Jeśli pójdzie, postaraj się być spokojna, wesoła, nie wdawaj się w żadne dyskusje ani wyjaśnianie starych spraw. Ciesz się z jego obecności. Staraj się aby poczuł się rozluźniony i mówił sam od siebie. Dołóż swych starań aby ułatwić mu tę sytuację.

Delikatnie daj mu do zrozumienia, że sporo o nim myślałaś

Gdybyś trafiła na miejsce, które was wcześniej łączyło i wywołuje wspomnienia, napisz mu stamtąd smsa, że właśnie tam jesteś. Będzie to taka subtelna wiadomość, na którą jeśli będzie chciał może odpowiedzieć i tym samym rozpocząć bardzo przyjemną rozmowę.

Jeśli mimo wielkiego wysiłku nic z tego nie wyjdzie

Czasami lepiej jest nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Może się zdarzyć, że widzimy tylko to co pozytywne, a to co złe od razu zapominamy.  Pamiętaj, że kiedy dojdziesz do siebie, to co było złe będzie od razu lepiej widoczne. Odnowione związki są bardziej kruche niż te, które trwają nieprzerwanie. Spróbujcie rzucić kubkiem o ścianę, po czym zlepcie go ponownie - na tej samej zasadzie działa to ze związkami

[kač]
Udostępnij ten artykuł na: