Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Od tych facetów trzymaj się z daleka! – część 2.

11.kwiecień 2018
Od tych facetów trzymaj się z daleka! – część 2.

Miłe Panie, specjalnie dla was mamy dzisiaj kontynuację artykułu o mężczyznach, których powinnyśmy unikać jak ognia. Prosimy jednak, abyście pamiętały, że wszystko co przeczytacie poniżej należy traktować z przymrużeniem oka – kochamy przecież naszych drogich Panów, prawda?

Pan "No commitment"

Motto

Na tym świecie jest zbyt wiele pięknych kobiet, abym był wierny tylko jednej.

Znak rozpoznawczy

W jego obecności Twój puls podskoczy do 250, choć już od pierwszego spojrzenia będziesz wiedziała, że posiada przynajmniej 5 cech charakteru, które będą Ci u niego przeszkadzały. Zupełnie tak, jakby je miał wypisane na czole. Zachowuje się w stosunku do Ciebie zupełnie inaczej niż pozostali, nie stara się ukryć swoich słabych stron, wysyła znaczące spojrzenia, które sprawiają, że zaczynasz go pragnąć, w każdym calu wydaje się być lepszy od innych mężczyzn. Jest ciekawszy, niebezpieczniejszy, bezwstydny, bardziej empatyczny, nie ma prawie żadnych barier, jest seksowniejszy. Jest Misterem Never Right i już po pierwszej wspólnie spędzonej nocy zapomni jak się używa telefonu i wysyła e-maile.

Jego terytorium

Mister No commitment potrafi pojawiać się wszędzie zupełnie nieoczekiwanie i w jakiejkolwiek postaci. Poznasz go i od samego początku będziesz mieć przeczucie, że to nie jest ten wymarzony i być może właśnie to będzie Ci się w nim tak bardzo podobało.

Zawód

Często pracuje tam, gdzie może mieć władzę nad kobietami i ich kompleksami, czyli jako fotograf, ratownik, reżyser teatralny, właściciel wydawnictwa muzycznego/ filmowego, nauczyciel śpiewu lub trener fitness.

Katastrofa gotowa

Zła wiadomość jest taka, że z pewnością złamie Ci serce, ponieważ każda kobieta jest dla niego interesująca tylko do momentu, kiedy nie wyląduje z nią w łóżku. Z reguły nie angażuje się w żadne związki, wydaje mu się, że wówczas cały jego urok by prysł. Nie da się go ani „wyleczyć”, ani zmienić, ani naprawić za pomocą miłości. Choćbyś była tą najcudowniejszą kobietą na świecie, nie mogłabyś mu przeszkodzić w byciu samotnym wilkiem, który co chwilę wyrusza na nowe polowanie.

Piękniś

Motto

W blasku Twojego uśmiechu wyglądam jeszcze lepiej.

Znak rozpoznawczy

Potrafi odróżnić damskie wkładki higieniczne od wacików, których z resztą sam używa, jest stałym klientem salonu depilacji, nosi pastelowe koszule i bardziej od piłki nożnej interesuje go sztuka. Zachowuje się jak gej, ale nim nie jest. Myśli, że jest interesujący niczym David Beckham, który od czasu do czasu nosi majteczki swojej żony Victorii.

Jego terytorium

Żyje w większych miastach, często odwiedza dworce, lotniska, salony kosmetyczne, centra fitness, kursy tańca, degustacje win i sklepy odzieżowe.

Zawód

Taki, w którym będzie mógł wykorzystać swój wygląd – pracownik hotelowy, aktor, sportowiec, model, mówca rządowy, sprzedawca, kelner albo baraman.

Katastrofa gotowa

To wielka ulga wiedzieć, że Twój partner będzie zawsze idealnie ubrany a płacz w kinie, czy tańczenie na ślubie nie jest dla niego żadnym kłopotem. Jednakże zawsze będzie kochać siebie bardziej niż Ciebie.

Piękniś

Superdelikatny

Motto

Dokładnie wiem, co czuje.

Znak rozpoznawczy

Ci dziwni ludzie odrzucają wszystko, co wydaje im się zbyt męskie lub dominujące. Często mówi się, że są to mężczyźni, którzy rozumieją kobiety, w młodości należeli do grupy "emo". Ich ulubionym dodatkiem są wielkie okulary, a w przerwach pomiędzy niańczeniem dzieci starszej siostry popija wino z wodą lub białą herbatę.

Jego terytorium

Wszystkie imprezy szkolne, dni kościelne, sklepy z akcesoriami domowymi, księgarnie, kursy jogi, stajnie z koniami, kursy gotowania dla wegan, targi dla rolników itp.

Zawód

Wizażysta, fryzjer, nauczyciel w szkole podstawowej, sprzedawca bio produktów lub księgarz.

Katastrofa gotowa

Życie z takim "pluszakiem" to dla kobiety niezależnej żaden problem. Będzie tylko ciągle musiała się zastanawiać nad tym, kto ją obroni albo kto sprawi, że poczuje się jak najpiękniejsza kobieta na świecie, bowiem tego mężczyzna z waty nie potrafi zrobić.

Znajdź partnera, który będzie Cię nosił na rękach, zarejestruj się na naszym portalu randkowym i umów się na pierwszą randkę z kimś z Krakowa, Katowic, Kielc, lub Gorzowa Wielkopolskiego.

[ivi]

Udostępnij ten artykuł na: