Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Od tych facetów trzymaj się z daleka! - część 1.

3.kwiecień 2018
Od tych facetów trzymaj się z daleka! - część 1.

Mówiąc bez ogródek - są po prostu tacy mężczyźni, których powinnyśmy omijać szerokim łukiem, lecz mimo to, że już ich znamy, to znów damy się nabrać na ich sztuczki. Jak rozpoznać chodzącą katastrofę, tak aby uniknąć najgorszego?

Samiec alfa

Motto

Jestem mężczyzną, o którym marzą wszyscy.

Znak rozpoznawczy

Rozpoznasz go z łatwością. Samiec alfa zawsze nosi drogie, modne koszule, uwielbia jeść sushi i głośno chodzi. Klucze od swojego Porsche lub BMW kładzie tuż obok zamówionej przez niego szklanki whisky na barowym stole, a w międzyczasie ciągle obserwuje uważnie rolexa, którego z dumą nosi na nadgardsku. Kurtka marki Barbour, garnitur, buty szyte ręcznie na miarę i aby tego nie było mało, zawsze musi zachowywać się jak typowy przywódca stada.

  • Rywalom demonstruje swoją potęgę za pomocą retoryki lub siły fizycznej.
  • Flirtuje z wszystkimi kobietami w pomieszczeniu.
  • Również z Tobą.

Jego terytorium

Restauracje z małymi porcjami na wielkich talerzach, bary hotelowe, firmy zajmujące się finansami i reklamami, bary sushi, korty tenisowe oraz kszesło prezesa w Twoim miejscu pracy. Nie ważne, czy jest to bank, piekarnia, czy plac budowy.

Zawód

Adwokat, manager, twórca tekstów reklamowych, kierownik rodzinnej firmy, profesionalny sportowiec, trenes fitness, trener piłki nożnej, polityk.

Katastrofa gotowa

Wiele zdolnych myśliwych doprowadziło samce alfa niczym swoją trofej przed ołtarz, najprawdopodobniej jednak tylko dlatego, że praca nudziła je jeszcze bardziej niż taki mężczyzna. Emancypowaną kobietę swoim maniakalnym zachowaniem by na 100% tylko denerwował.

jakich mężczyzn unikać

Biedaczek

Motto

Świat jest zły – przede wszystkim wobec mnie.

Znak rozpoznawczy

Podejrzewa Ciebie i całą resztę europejskich kobiet, że zależy wam tylko na pieniądzach, wyglądzie i sławie, że chcesz go wykorzystać tylko po to, aby później zostawić go samego, jak jakiegoś głupka. Wielu z nich to skąpcy, którym brakuje poczucia humoru. Jest zwolennikiem poglądu, że mężczyźni w dzisiejszym świecie stracili swoją pozycję ze względu na kobiecą emancypację. Dlatego właśnie stał się szowinistą, który ciągle powtarza: „Kobiety i technika...”

Jego terytorium

Nie posiada swojego terytorium. Każdy dziesiąty mężczyzna to ten typ. Możesz go rozpoznać po tym, że zepsuje każdą imprezę, na jego twarzy widnieje wyraz mówiący „poskarżę się na was u waszego przełożonego” i ze znudzeniem przygląda się swojej szklance z piwem.

Zawód

Żaden, w którym wymagano by od niego za wiele. Najczęściej znajduje pracę jako makler, archiwista, leśniczy, portier albo chociażby stróż nocny.

Katastrofa gotowa

Nigdy nie jest zadowolony. Szantażem emocjonalnym zmusi Cię, abyś zrobiła dla niego wszystko, tylko że na koniec oczywiście okaże się, że Twoje „wszystko” to dla niego zdecydowanie za mało.

Istnieją różni mężczyźni, są tacy, od których lepiej trzymać się z daleka, ale też tacy, których warto poznać bliżej. Zarejestruj się na naszym portalu randkowym i znajdź kogoś ze swojego województwa.

[ivi]

Udostępnij ten artykuł na: