Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Nowy związek tuż po rozstaniu

18.wrzesień 2017
Nowy związek tuż po rozstaniu

Czy to naprawdę dobra decyzja zaczynać nowy związek tuż po rozstaniu? W tym przypadku powiedzenie „Czym się strułeś, tym się lecz“ niestety się nie sprawdzi. Dlaczego, dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

Rozstanie jest skomplikowane

Tak, jest bardzo skomplikowane. Przede wszystkim dlatego, że nie potrafisz rozpoznać szargającymi Tobą emocjami i uczuciami. Umysł prowadzi wojnę z sercem. Kiedy próbujesz napisać wszystkie „za i przeciw”, nie możesz być obiektywny, ponieważ wszystko jest uzależnione od Twojego aktualnego nastroju. Każdy związek jest pewnego rodzaju uzależnieniem. Wciąż jesteś uzależniony od czegoś, co stało się dla Ciebie stereotypem, choć jednocześnie możesz to nienawidzieć. Pamiętaj jednak, że uzależnienie, nie może stać Ci na drodze w poznaniu prawdziwej miłości. Kiedyś musisz się w końcu wyleczyć.

związek tuż po rozstaniu

Związek za związek

Nie szukaj nowego partnera tylko po to, abyś nie był sam i pozbył się bólu i smutku po poprzednim związku. Tak to nie działa. Nigdy też nie prowadzi to do niczego dobrego. Będziesz trapić siebie a przy okazji również nowego, niczemu niewinnego partnera. Uporaj się z wszystkim sam, lub z pomocą rodziny i znajomych. Jak wspominaliśmy na początku „czym się strułeś, tym się lecz” w tym przypadku jest złym rozwiązaniem. Znajdź sobie nowe hobby, ustabilizuj swoje życie i jeśli jest taka potrzeba, również sytuację finansową, jeszcze zanim rozpoczniesz nowy związek.

Z rozstaniem musisz się po prostu uporać sam, nie warto zaczynać nowego związku dopóki nie wyleczysz się z poprzedniego. Ranisz tym nie tylko siebie, ale też nowego partnera. Jeżeli masz z byłym partnerem dzieci, oczywiste jest, że nie możecie całkowicie stracić ze sobą kontaktu. Związki, które powstają tuż po rozstaniu są bardzo kruche i nietrwałe.

Jeśli czujesz się już na siłach i chcesz poznać kogoś, z kim stworzysz związek z przyszłością, wyjdź swojemu szczęściu na wprost i już teraz zarejestruj się na online portalu randkowym. Znajdź partnera ze swojej okolicy, z Katowic, Kielc, Olsztyna, czy Białegostoku. W każdym mieście w Polsce żyje wielu ludzi, którzy pragną trwałego związku.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: