Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Noworoczne postanowienie: znaleźć partnera

11.styczeń 2016
Noworoczne postanowienie: znaleźć partnera

Wraz z początkiem roku zawsze mamy jakieś noworoczne postanowienia. Myślicie, że postanowieniem może być również znalezienie swojej drugiej połówki?

Nowy Rok jest dla wielu ludzi punktem zwrotnym, od którego zaczynają realizować swoje wielkie plany. Albo też tylko mówią, że będą je realizować... Rzeczywistość okazuje się inna. Odnalezienie partnera to ważne życiowe wydarzenie i zdecydowanie nie chodzi o to aby rzucić się na pierwszego lepszego człowieka, którego spotkamy na ulicy zaraz po wyjściu o północy w noc sylwestrową. Potrzebny jest plan. Ale jaki?

Najpierw poczekaj na odpowiedni moment, kiedy nie będziesz na sobie czuć nacisku czasu. Nie musi to być od razu na początku stycznia, ale może jakoś w trakcie roku, przecież nowy rok trwa – cały rok. Kto powiedział, że partnera muisz znaleźć już w styczniu? Ale bądź wytrwała, dotrzymaj swych postanowień. Jednakże dla wielu ludzi najlepszym rozwiązaniem jest zacząć od razu.

Czego właściwie chcesz?

Zastanów się i na spokojnie przelej na papier swoje pragnienia, stwórz kilka podpunktów o tym, jak wyobrażasz sobie swego partnera a jaka jesteś Ty sama. Poproś o pomoc swoich przyjaciół i przekonaj się jakie według nich masz dobre i złe strony. Dobrze to przemyśl, daj sobie czas abyś napisała jak najwięcej. Wówczas pierwszy krok będziesz mieć za sobą, ponieważ będziesz już wiedzieć, CZEGO CHCESZ czy raczej: kogo chcesz.

Cechy charakteru swego przyszłego partnera podziel na kilka kategorii, najlepiej na trzy. Kilka takich, które musi posiadać (oznacz je np. na czerwono), kilka które nie są koniecznością, ale byłoby dobrze żeby je posiadał (np. na niebiesko). Pozostałe będą koloru zielonego i będą po prostu „na plus”. Nie zapomnij oprócz tych najważniejszych, również na te, których byś pod żadnym pozorem nie zniosła. Unikniesz w ten sposób rozstań z powodów, które znałaś już wcześniej...

postanowienie

Samo zapoznanie

Poznać kogoś da się w różnych miejscach, nawet nietradycyjnych, jak już zdradziliśmy w kilku naszych artykułach: w pracy, podczas jazdy komunikacją miejską, na festiwalu... Gdziekolwiek spotkasz kogoś, kto jest sympatyczny i nawiążesz z nim kontakt, zaczynij z nim rozmawiać i zbierać w myślach jego potencjalne cechy. Wiekszości z nich nie odkryjesz po kilku minutach. Tych będziesz pewna dopiero po dłuższej rozmowie lub kilku spotkaniach, dopiero wtedy będziesz mogła je porównać z tymi, które zapisałaś. A ponieważ może się to wydawać skomplikowane...

Ułatw to sobie

Kto ma ciągle czas na poznawanie kogoś nowego i chodzenie na spotkania? Najlepszym rozwiązaniem jest poznanie kogoś siedząc w domu, za pomocą nowoczesnej technologii. Portale randkowe rządzą światem i nic w tym dziwnego. Korzystanie z nich jest w większości przypadków bardzo proste i nie ciężko znaleźć kogoś, z kim będziemy mieli wspólne zainteresowania, poglądy na świat oraz pragnienia.

Tutaj także przyda się Twoja „lista cech”. Swoje cechy możesz zamieścić w opisie profilu i w ten sposób zwiększyć szanse, że znajdzie się ten, który szuka kogoś takiego jak Ty (uwaga, nie oznacza to, że masz się przechwalać). Z tego nie wynika jednak to, że będzie on odpowiadać Tobie. Właśnie po to stworzyłaś listę cech. Dzięki internetowym rozmowom możesz zorientować się jaki ten człowiek mniej więcej jest i jak Ci się podoba. Jeżeli wygląda to obiecująco, możesz się z nim spotkać, tylko nie oczekuje nic od siebie na samym początku, po prostu porozmawiajcie w cztery oczy. To z pewnością powie wam jeszcze więcej. Jeśli nie będziedzie do siebie pasować, nic się nie stało! Warto spróbować, nie chciałabyś przecież zmarnować szansy, którą dostałaś. Co jeżeli byłby to „ten wymarzony” lub „ta wymarzona”?

Jeśli nie będziesz próżnować i trochę się postarasz, wierzę, że znajdziesz w Nowym Roku partnera,  z którym będziesz się rozumieć. Niech życie nie ucieknie Ci między palcami. Nie czekaj na los, wyjdź mu na wprost.

[Lil]

Udostępnij ten artykuł na: