Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Niech zaiskrzy między wami

9.kwiecień 2015
Niech zaiskrzy między wami

Wasz związek nie jest taki jak na początku? Brakuje w nim pożądania, nie czujecie się najlepiej? Nigdy nie jest za późno aby to zmienić!

Jeśli czujecie, że w waszym związku brakuje pożądania, nie iskrzy już między wami, co robić? Nigdy nie jest za późno aby zareagować. Oczywiście, obydwoje muszą tego chcieć. Co w zasadzie oznacza poważny związek? Właśnie to, że obydwoje uważacie go za takowy i chcecie pozostać razem. Żaden związek nie jest bezproblemowy. Problemy notorycznie się pojawiają, rozwiązywać należy je wspólnie. Każdy związek jest ważny, ale musicie razem tego chcieć.

Nie uganiaj się za nim

Nie musicie przecież wiedzieć o każdej minucie swojego partnera. Także wy niechcielibyście tego, aby was ktoś śledził. Nie musicie się widzieć każdy dzień, każdą wolną chwilę. Wszyscy ludzie wolą mieszkanie, w którym czują się wolni, mają czas na swoje zainteresowania. Związek powinien być oparty głównie na zaufaniu i komunikacji. Dajcie sobie szansę, ustawcie swoje priorytety tak, aby było wam obydwogu pasowało.

Komplementy

Każdy z nas dobrze wie, że gdy się partnerowi powie, że ma piękny uśmiech, jak pięknie pachnie, jakie macie piękne oczy, odrazu robi się przyjemniej. Dzięki tym pozytywnym wibracją, czujecie się swobodniej, pewniej, w pełni oczekiwań i miłości. Z biegiem czasu, w każdym związku znikają tego typu drobnostki, a wracamy do rutyny. Wydaje się nam to oczywiste, a komplemnty ustępują krytyce. Wiecie na czym stoicie, bardziej sobie wierzycie, i coraz bardziej siebie nawzajem krytykujecie. Z jednej strony, sprawdzacie na co sobie możecie pozwolić, to sygnał, że wasz związek poszedl do przodu, ale i tak trzeba czasami tego drugiego pochwalić. Tak samo jak krytyka, tak samo i komplementy są potrzebne do zachowania równowagi w związku. Krytykujcie go za tłuste odciski rąk na białym obrusie, ale pochwalcie go za to, że rozwiesił pranie.

Nie rozmawiajcie o pracy

Ograniczcie pytania o tym co robił dzisiaj. Jeśli już się o to zapytacie, nie oczekujcie krótkiej odpowiedzi. Głównie my kobiety, mamy tendencje dzwonić, o której wróci, gdzie jest, i dlaczego tam, a nie gdzieindziej. Pozatym, tak naprawdę, was to w ogóle nie interesuje. Zamiast o pracy, rozmawiajcie o tym, gdzie pójdziecie w ten weekend, jak razem spędzicie czas.

Dotykajcie się

poranny_calus

Po pierwsze, jest to romantyczne, trzymać się za ręce. Wraz z postępem czasu, coraz częściej wkładacie ręce do kieszeni. Zamiast się kochać, i przytulać, wolicie oglądać telewizje, lub cieszycie się że położycie się do łózka. Obydwoje was dręczą myśli, czy chce się wam cokolwiek robić po ciężkim dniu w pracy. Postanówcie sobie, że za każdym razem rano i po powrocie do domu, złączycie się w uścisku. 

Dzielcie ze sobą czas

Zdarza się wam, że nie macie dla siebie czasu? Często? Wspólne plany nie wychodzą? Spróbujcie zaplanować randkę. Wyznaczcie dni, kiedy będziecie razem, a będziecie ze sobą rozmawiać. Im dalej wspólnie planujecie, tym lepsza randka wam wyjdzie. Można sobie wyznaczyć dwa dni w tygodniu, które razem spędzicie i nauczcie się je respektować. Przekładać je byście mieli tylko jeśli stanie się coś naprawdę poważnego. W związku ciągle coś trzeba obiecać. Lepiej spędzić ze sobą chwilkę i poświęcić się, aniżeli być samemu i znowu szukać kogoś nowego.

Uśmiechajcie się

uśmiechająca_się_para

Śmiech leczy, śmiech to zdrowie. Śmiech jest istotny w związku. Wszyscy męźczyźni lubią uśmiechnięte kobiety, które nie mają żadnych problemów.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: