Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Nie istnieje recepta na idealną pierwszą randkę

11.luty 2015
Nie istnieje recepta na idealną pierwszą randkę

Pierwsza randka działa na większość jak przemówienie, górę bierze trema. Jedna chwila może decydować o dalszych losach w życiu, które beda wieść razem, albo już nigdy się nie spotkają. Działanie związków czy partnerska jeszcze nikt dokońca nie odgadł, nikt nie ma też recepty na idealną pierwszą randkę.

Pomysły na perfekcyjną pierwszą randkę nasz często przybijają. W naszych snach, często wytwarzamy sobie idealny plan, który próbujemy przenieść do rzeczywistości. Skuteczność zależy głównie od tego jak do tego podchodzimy. My stajemy się sfrustrowani przez niespełnienie naszych snów, zanim się zorientujemy, to ucieka nam szansa na miłość życia.

Opowieści męźczyzn i kobiet się zasadniczo nieróżnią

Nawet jeśli znajdą się tacy, którzy są wyjątkiem od reguły, poglądy na idealną randkę według męźczyzn i kobiet są bardziej podobne, niż moglibyśmy się tego spodziewać. Męźczyźni często nie wymagają romantyzmu, ale dla kobiet często spędzają wieczory przy świecach. Z drugiej strony kobiety oczekują świerzych pomysłów swoich adoratorów, lecz z łakomstwa dobrowolnie pójdą na romantyczną pierwszą randkę. Zaletą nietradycyjnej, aktywnej pierwszej randki są różne tematy do rozmów oraz wspaniałe, niezapomniane wspomnienia. A kiedy mamy jakiś temat do rozmów, zmniejsza się prawdopodobieństwo niezręcznej ciszy.

Obydwie strony się zgadzają co do tego, że nie zależy im aż tak bardzo na randce na całego, ale bardziej na rozkoszowaniu się całą atmosferą wspólnie spędzonego czasu. Niektórym na terminie pierwszego spotkania bardzo zależy i czytają horoskopy, aby im gwiazdy powiedziały prawdę.

Jaka jest według Was idealna randka?

Zapytaliśmy się, jak przedstawiacie swoją pierwszą randkę. Odpowiedzi przyszły bardzo różne, dla wszystkich ważna jest pogoda, harmonia i dobra zabawa. Przeczytajcie kilka z odpowiedzi z naszej ankiety.

„Dla mnie to jest niespodzianka, na którą nieczekam. Fajnie jest się zebrać w grupie i wyjechać gdzieś spontanicznie. Ale może to być zwykła rzecz, byle partner umiał ją odpowiednio przedstawić. Na pierwszym spotkaniu chciała bym się dobrze bawić we dwoje, i to na całego, z humorem. Nie ważne w sumie co robimy, ale z kim. Nawet zwykły spacer może się stać niezwykły, albo karuzela w mieście, kiedy swój czas spędzimy z tym odpowiednim człowiekiem“ opowiada Madzia (27 let) na pytanie naszej redakcji.

„Według mnie najlepiej pójść wieczorem na wino do kamienicy. W zimie przyjemnie jest się gdzieś schować przed mrozem, napić się piwka, winka. Kiedy spadnie śnieg, w nieznanych miejscach bywa najprzyjemniej i przytulnie. Potem odprowadzić piękność do domu, trzymając pewien dystans. Nie wypada wszak na pierwszej randce zbyt wiele wymagać jako gentelmen" - regauje na pytanie Władymir (29 lat).

„Spontanicznie się będziemy bawić, dopowiadać każde słowo tego drugiego, a troche flirtować. Potem możemy się napić, pierwszy strzał troche nieśmiale, drugi bardziej śmiały ...“ wylicza Łukasz (25 let).

„Spacer, dialog. Dobrze jest pójść na spacer, otworzyć lampkę wina, porozmawiać, kochac się nawzajem, popijać sobie i...…“ opowiada Szymon (31 let) o idealnej randce.

Wiele Pań i Dam na pewno rozbawiły odpowiedzi od reprezentatywnej męskiej częsci ankietowanych. Na pewno część kobiet się zacznie obawiać, ze poniższe wideo mówi przynajmniej o połowie rzeczywistości. Panowie mają inny pogląd na świat, żyją życie inaczej, ale pierwsza randka dla nich bywa podobna jak i dla ich drugiej połowy.

[paf]

Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=UnIF2PTqqGA

 

Udostępnij ten artykuł na: