Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Nawiąż milosnykontakt.pl z nową wersją mobilną naszego portalu randkowego!

16.lipiec 2018
Nawiąż milosnykontakt.pl z nową wersją mobilną naszego portalu randkowego!

Mamy dla was wspaniałą wiadomość! Nasi programiści przygotowali nową wersję naszego online portalu randkowego do waszych telefonów komórkowych. Naszpikowaliśmy milosnykontakt.pl wspaniałym designem i funkcjonalnością. A wszystko to dla łatwiejszego poznawania się online. Nie zastanawiaj się dłużej, sięgnij po telefon i wypróbuj milosnykontakt.pl już teraz!

Z przyjemnością przedstawiamy wam nową wersję mobilną portalu randkowego Milosnykontakt.pl. We współczesnym świecie większość z nas bieżnie posługuje się telefonem komórkowym. Bez niego ani rusz. Dlatego, aby łatwiej wam było randkować również za pośrednictwem telefonu stworzyliśmy wersję mobilną naszego portalu. Tworząc aplikację Milosnykontakt.pl skupiliśmy się przede wszystkim na tym, aby była łatwa w obsłudze, funkcjonalna i doskonale się prezentowała, za pomocą oryginalnego designu.

Randkowanie z nową wersją mobilną milosnykontakt.pl

Postaraliśmy się o to, aby dostęp do wszystkich ważnych funkcji naszego portalu, takich jak: ankieta randkowa, szybka randka, przyjaciele i wiadomości, był jak najłatwiejszy. Abyś jednak mógł/mogła zorientować się w naszej wersji mobilnej przygotowaliśmy mały poradnik.

1)  Fioletowa ikonka profilu 

Znajduje się w prawym górnym rogu ekranu i oferuje Ci następujące możliwości:

Edytuj profil - Tutaj możesz uzupełnić informacje o sobie oraz dodać zdjęcie profilowe. Pod przyciskiem szerszego wyboru (trzy kropki) znajdziesz opcje "Moja ankieta" "Wyświetl profil", abyś mógł zobaczyć swój profil tak, jak będą go widzieli pozostali użytkownicy. Kolejną opcją jest "Weryfikacja profilu" - weryfikacja profilu za pomocą aktualnego zdjęcia lub konta na Facebooku. Ostatnią opcją jest"Zmiana zdjęcia".

Ankieta - Wyświeli Twoją ankietę. W opcjach rozszerzonych znajdują się "Dopasowania" - gdzie znajdziesz partnerów, z którymi masz największą zgodność, "Ankiety" - gdzie zobaczysz ankiety wypełnione przez innych użytkowników oraz "Zapisz ankietę".

Edytuj konto - Tutaj możesz zmienić hasło do swojego konta. 

Pomoc - Ten przycisk skontaktuje Cię z naszym działem Pomocy. 

Wyloguj

2) Dzwoneczek

Dzwoneczek w prawym górnym rogu ekranu. Tutaj będą się pojawiały różne powiadomienia – np. jeżeli ktoś Ci wyśle zaproszenie do przyjaciół, komuś sposoba się Twoje zdjęcie, zostaniesz przez innego użytkownika poproszony o uzupełnienie ankiety itp.

3) Dwa główne przyciski 

Znajdujace się w górnej części ekranu.

Fotorandka - bardzo ważna funkcja naszego online portalu randkowego, która umożliwia łatwy dostęp do zdjęć innych użytkowników. Dzięki fotorandce możesz w prosty sposób wyrazić swoją sympatię do drugiej osoby oraz skontaktować się z nią. Technika swipe (przeciągnięcie palcem po ekranie z jednej strony na drugą) pozwala na szybką ocenę zdjęć (lubię to/ nie lubię tego).

Ankiety - Wyświetla ankiety innych użytkowników.

4) Menu główne 

Menu główne pod przyciskiem "Menu" w lewym dolnym rogu ekranu: Strona główna - Powrót do strony głównej.

Profile - Wyświetli profile wszystkich użytkowników online. Istnieje tutaj również możliwość do wyszukiwania użytkowników za pomocą filtra. 

Przyjaciele - Wyświetli listę Twoich przyjaciół oraz Zaproszeń do przyjaciół. Tutaj także istnieje możliwość skorzystania z filtra. 

Kto odwiedził mój profil? - Wyświetli listę użytkowników, którzy odwiedzili Twój profil. 

Wydarzenia - Wyświetli listę wydarzeń. Znajdziesz tu np. informacje o tym, że konkretny użytkownik jest online, że ktoś się właśnie zarejestrował się na naszym portalu, itp. 

Lifestyle magazyn - Wyświetli Lifestyle magazín, który starannie przygotowywują nasi redaktorzy. Znajdziesz tam artykuły nie tylko o randkowaniu, ale też o zdrowiu i urodzie, rady na spędzenie wolnego czasu oraz recenzje filmów i książek. 

Informacje - Tutaj znajdziesz wszystkie informacje dotyczące naszego portalu, np. Regulamin, informacje o poszczególnych funkcjach na naszym portalu, itp. 

Wersja webowa

5) Panel dolny 

Panel dolny - Tutaj znajdują się te najważniejsze przyciski do łatwego dostępu do różnych zakładek i funkcji. 

Wiadomości - Wyświetli Twoje wiadomości (patrz wyżej).

Fotorandka- Wyświetli Fotorandkę (patrz wyżej).

Dopasowania - Jeżeli masz wypełnioną ankietę, tutaj wyświetlą się Twoje dopasowania - tzn. procentowa zgodność z innymi użytkownikami. Po wygenerowaniu dopasowań wyświetli Ci się 100 partnerów/ek, z którymi masz największą zgodność. 

Przyjaciele - Wyświetli się lista Twoich przyjaciół i Zaproszeń do przyjaciół. Istnieje tu również możliwość skorzystania z filtra. 

Fotorandka

Po wejściu do „fotorandki” pokażą się wam fotografia osoby, która pasuje do ustawionych filtrów w tej funkcjonalności. W tym momencie macie kilka możliwości, z których możecie skorzystać. Osobę można ocenić i w ten sposób przejść do fotografii kolejnej osoby, wykonujecie to wybierając odpowiednio „lubie” lub „nie lubie” (patrz na obrazku punkt A i B). Użytkownik otrzyma informacje o waszej ocenie w zdarzeniach. W takiej sytuacji użytkownik może was ocenić, analogicznie i wy otrzymacie o tym powiadomienie w zdarzeniach na waszym profilu. Pod fotografią znajdziecie jeszcze trzy inne funkcje. Jeśli zdjęcie was zainteresowało, i chcecie uzyskać więcej informacji o danym profilu wystarczy kliknąć na „profil użytkownika” (patrz na obrazku punkt C). Aby szybko skontaktować się z użytkownikiem, naciśnij „wyślij wiadomość” (na obrazku punkt E). Jeśli nie interesuje was dana osoba, ale będziecie chcieli zobaczyć kogoś z innego województwa lub z innego powodu chcecie zmienić kryteria wyszukiwania, kliknijcie na „zmień filtr” (na obrazku punkt D). Wszystkie czynności podczas zabawy w „szybkiej randce” możecie znaleźć w sekcji „Moje statystyki” (na obrazku punkt F). W statystykach dostępne są m.in. informacje o wzajemnych sympatiach, kto was lubi, kogo wy lubicie, a kto was z jakiegoś powodu w ogóle nie zainteresował. Pod zdjęciem użytkownika znajduje się data waszej oceny. Jeśli w przyszłości chcecie zmienić ocenę, możecie to uczynić klikając zdjęcie użytkownika, a następnie zmienić ocenę.

Zawieraj znajomości

Zawieraj znajomości – Jeżeli któryś z użytkowników przypadł Ci do gustu, dodaj go/ją do przyjaciół. W ten sposób stworzysz listę przyjaciół, którzy wciąż będą do Twojej dyspozycji. W szczegółach profilu każdego użytkownika za pomocą przycisku szerokiego wyboru (trzy kropki), tam wybierz ikonkę Dodaj do przyjaciół. W ten sposób wyślesz użytkownikowi Zaproszenie do przyjaciół. Pozostaje tylko czekać aż dany użytkownik zaakceptuje, lub odrzuci Twoje zaproszenie. Listę przyjaciół otworzysz za pomocą przycisku "Przyjaciele" w panelu dolnym lub przez menu w lewym dolnym rogu ekranu pod przyciskiem "Przyjaciele". Znajdziesz tam również Zaproszenia, które czekają na Twoje zatwiedzenie lub odrzucenie. Za pomocą techniki swipe (przeciągnięciem palcem po ekranie od prawej strony do lewej) możesz zaproszenie zaakceptować lub odrzucić. Jeżeli nie chcesz mieć danego użytkownika w przyjaciołach, możesz usunąć go z listy również za pomocą techniki swipe – po przeciągnięciu palcem od prawej strony do lewej wyświetli Ci się opcja "usuń".

Pisz

Pisz - Jeżeli ktoś zwrócił Twoją uwagę, napisz do niego i daj mu o sobie znać. W szczegółach profilu każdego użytkownika z pomocą przycisku szerszego wyboru (trzy kropki) wybierz ikonkę Wiadomości. Do wiadomości dostaniesz się też w prosty sposób za pomocą przycisku "Wiadomości" umieszczonego w panelu dolnym. Tutaj wystarczy już tylko wybrać ikonkę "plus" i otworzy się okienko Nowej wiadomości. W oknie rozmowy z konkretnym użytkownikiem możesz też wysyłać zdjęcia i obrazki klikając na przycisk aparatu fotograficznego. 

Teraz już wiesz jak poznawać się i nawiązywać kontakty z pomocą naszej aplikacji. Życzymy powodzenia!

Zespół Milosnykontakt.pl

Udostępnij ten artykuł na: