Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Na co zwracać uwagę u partnera?

4.czerwiec 2018
Na co zwracać uwagę u partnera?

Szukanie odpowiedniego partnera czy partnerki to nic prostego, dlatego dzisiejszym artykule powiemy sobie o najważniejszych cechach, którymi powinna cechować się idealna druga połówka.

Na co zwracać uwagę u partnerki?

Uroda

Każdy ma inny gust. Istnieją tacy, dla których uroda nie jest ważna, ale są w mniejszości. Oczy grają pierwsze skrzypce przy wyborze partnera czy partnerki. Jeżeli uważasz swoją partnerkę za niebywale piękną, nie rozstawaj się z nią.

Rozum

“Za wszystikm stoi kobieta. Za każdym mężczyzną sukcesu stoi jego żona. Skromna żona – leniwy mąż.” Twierdził Tomáš Bat’a. I jest to prawda. Tylko mądra/mądrzejsza partnerka sprawi, że z lekkością przejdziesz przez życie. Mądra kobieta będzie dla Ciebie oparciem oraz pomoże Ci osiągnąć sukces w życiu. Doda Ci też odpowiedniej werwy.

Energia

Nie bądź z leniuchem, z energiczną partnerką będziesz szczęśliwszy. W związku mogą was spotkać różne problemy i będziecie potrzebować dużo energii i determinacji.

Opiekuńczość i dobroć

Kobiety od zawsze mają w sobie zakodowane, że powinny opiekować się innymi, rodziną, dziećmi. Jeżeli brakuje jej tej cechy, zależy tylko od Ciebie, czy naprawdę chcesz założyć rodzinę z taką partnerką.

Namiętność

Bez namiętności związek nie ma sensu. Życie bez pożądliwości traci na znaczeniu.

Towarzystkość czy domowa sielanka

To od Ciebie zależy jaką małżonkę sobie wymarzyłeś. Dla jednego najlepsza będzie aktywna sportsmenka, dla innego gospodyni domowa. Mężczyzna zawsze najbardziej pragnie pięknej kobiety, która będzie towarzystka, ale z biegiem czasu zacznie rozglądać się za taką, która będzie w stanie mu ugotować porządny obiad, posprzątać i zająć się płaczącymi dziećmi, tak aby mógł wracać do DOMU, w którym panuje spokój. Jeśli mężczyzna znajdzie taką, która mu to zapewni, nie będzie już potrzebować niczego więcej.

Kompromisy

Wszyscy jesteśmy egoistyczni i uparci, nie lubimy zbędnych haczyków. Jeżeli jednak chcesz aby związek jakoś działał, konieczne będą kompromisy i zaufanie. Jeśli znalazłeś kobietę, która jest skłonna do kompromisów, już masz wybrane i zdecydowanie niczego nie zmieniaj. Zastanów się tylko czy i Ty jesteś skłonny do kompromisów.

Prawdomówność

Czasami się stanie, że będzie Ci krążyć po głowie kilka złych pomysłów czy rozwiązań, a do wszystkiego powinieneś podchodzić „z dystansem”. Niekiedy nie zaszkodzi usłyszeć szczerą opinię kogoś innego, abyś mógł podjąć trafną decyzję. Może pomoże Ci to dostrzec coś, czego do tej pory sam nie zauważyłeś.

Osobowość

Każdy z nas ma swoją osobowość, gust i styl. Nawet jeżeli w Twoich oczach kobieta będzie się wydawać silna, nie musi tak być. Nadal jest to kobieta, która potrzbuje swojego obrońcy. Bądź dumny, że masz w domu silną kobietę.

Kocha Cie i jest dla Ciebie wszystkim

To chyba tłumaczy wszystko, jesteś pewny swojej miłości do niej? Nie zostawaj jej z powodu chwilowego kaprysu. Kobiety potrafą całkowicie poświęcić się związkom i mężczyznom, których kochają. Jeżeli kocha Cie całym sercem, nie opuszczaj takiego skarbu. Nie ryzykuj utraty, tego co najważniejsze w Twym życiu. Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy co mają, dopóki tego nie stracą, tylko że później nie ma już drogi powrotnej. Drugiej szansy nie dostaniesz tak po prostu, jeżeli w ogóle ją dostaniesz!

na co zwracać uwagę

Na co zwracać uwagę u partnera?

Szarmanckość

Szarmancki mężczyzna jest ozdobą kobiety. Jeśli otwiera Ci drzwi, zdjemuje płacz, z pewnością będzie Cie też rozpieszczać w innych kwestiach. Żadna kobieta nie powinna rezygnować z dobrze wychowanego mężczyzny.

Empatia

Potrafi wczuć się w Twoje pragnienia i potrzeby. Jest w stanie zawsze Cie wysłuchać. Każda kobieta lubi, kiedy partner się o nią troszczy, zauważa i wysłucha w trudnych chwilach. Wie o jej marzeniach, pragnieniach, problemach i umie przeniknąć w głąb jej uczuć.

Silny charakter

Partner o silnym charakterze to taki, który zachowuje się jak „prawdziwy mężczyzna”. Potrafi się zdecydować, jest stanowczy, wie czego chce, a zarazem potrafi zachować odpowiedni poziom. Każda kobieta podziwia w mężczyźnie jego silną wolę i stanowczość.

Poczucie humoru

Poczucie humoru – tak ! Ale nie byle jakie. Humor powinien być inteligentny, wulgarne dowcipy nikogo w towarzystwie nie będą ciekawić. Mogą być tolerowane, czy nawet pożądane, jedynie przez naszych dobrych znajomych w późnych godzinach wieczornych ;)

Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

Jest odpowiedzialny i daje Ci poczucie bezpieczeństwa? W każdym udanym związku konieczna jest odpowiedzialność. Nie ma sensu tworzyć związku z człowiekiem, który nie ma Ci nic do zaoferowania a ze względu na swoje lenistwo, nigdy nie będzie mieć.  

Bez przeszłości

Kobiety źle znoszą nierozwiązane sprawy z przeszłości swojego obecnego partnera, nie lubią być porównywane z którąś z ex. Absolutnie najgorszym jednak jest, kiedy była partnerka ciągle jest obecna gdzieś w pobliżu nowego związku, jak mroczny cień. Przeszłość już była i należy ją ignorować, jeżeli jest to możliwe.

Nie kłamie

Cecha, której nie można się nauczyć, a która jest dla związku bardzo ważna. Obojętne czy chodzi o niezyt istotne kwestie, czy też nie, jest to nieprzyjemne. Bez względu na wszystko, kłamca powinien mieć świadomość tego, że nawet najmniejsza drobnostka może jego kłamstwo zdradzić i jeszcze pogorszyć sytuację.

Zainteresowanie i komunikacja

Kiedy mężczyzna ma dużo tematów do rozmowy, jest w stanie kobietę zainteresować i oczarować, tak że nigdy nie będzie się z nim nudzić. Będą się wzbogadzać nawzajem. Dodatkowo mówi to wiele, o jego inteligencji i dynamiczności w życiu. W związku nie może dojść do sytuacji, że komunikacja zostanie przerwana. Wręcz przeciwnie, wasze spotkania będą wyglądać tak, jakby czas nagle przyśpieszył.

Pomoc

Mężczyzna, który potrafi gotować działa na kobiety jak magnes. Zatem jeżeli masz w domu swojego kucharza, szanuj go i doceniaj.

Nie masz jeszcze takiego partnera/partnerki? Zarejestruj się na naszym portalu randkowym i poznaj kogoś z Bydgoszczy, Białegostoku, Olsztyna lub Łodzi!

Źródła:

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: