Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Mężczyzno, podaruj swojej partnerce prezent

4.maj 2015
Mężczyzno, podaruj swojej partnerce prezent

Miły prezent-niespodzianka sprawi radość każdemu. Tak męźczyźni, do dzieła, zaskoczcie swoje partnerki!

Kobiety lubią poczuć, że są doceniane. A przecież nie ma nic lepszego jak szcześliwa kobieta? Dlatego nie będą miały nic przeciwko prezentą od czasu do czasu, niezależnie od tego czy „jednorazowo“ czy też częściej.

Drobnostki

Większość kobiet nie potrzebuje nowego samochodu lub drugich biżuterii, aby poczuć się kochana. Drobnostki dają jej szczęście, jak przykładowo pocałunek w policzek. Jeśli pocałujecie kobietę rano, to ten poranek będzie dla niej lepszy (a często jest to potrzebne), a gdy przyjdzie z pracy, dajcie jej wiedzieć, że tęskniliście za nią. Wieczorem podczas wspólnego oglądania telewizji, dacie znać, że jest wam przyjemnie razem. Jeśli jeszcze ją obejmiesz, ofiarowujesz jej kolejną część siebie. Do takich drobnostek można zaliczyć delikatne dotyki, takie, które ludzie wykonują na początku związku, ale z biegiem czasu znikają, robią się „zwyczajne”.

Do drobnostek zaliczy się również to, że zaczniecie ją zauważać. Kiedy po roku powie, że wasze skarpety nie pasują do waszych butów i odzieży to pojedziecie i kupicie nowe.  Jeżeli codziennie musi po was zbierać brudne pranie, uświadomicie sobie, że musicie zacząć sprzątać. Wszystko to są rzeczy, które kobieta w sto procentach zauważy i będzie bardzo przyjemnie zaskoczona!

Wiele jest takich rzeczy, które możecie zrobić, bądźcie kreatywni, na pewno sami coś wymyślicie, dzięki czemu na twarzy waszej partnerki pojawi się szeroki uśmiech.

Stereotyp?

Wielu mężczyzn mówi, że nie da kobiecie tak po prostu kwiatka, ani też nie kupi lampki wina, ponieważ to takie typowe. Ale i stereotyp potrafi pocieszyć. Kwiaty są symbolem żeńskości, delikatności i urody. Dlaczego nie pokazać swojej partnerce, że o niej stale myślicie? A jeśli byście chcieli, aby wasz czyn nie został szybko zapomniany, kupcie jej cały bukiet kwiatów w doniczce, na pewno szybko nie zapomni.

Większość kobiet wino lubi. Jeśli wasza nie, to spróbujcie lambrusco albo spróbujcie w domu stworzyć swojego drinka. Z odpowiednim przepisem, nie będzie to takie trudne, nałożyć na to jakąś ozdobę, użyjcie swojej wyobraźni. Jaka kobieta nie będzie zadowolona ze swojego partnera, który się ciągle stara dla niej przyszykować coś specjalnego? Nawet jeżeli nie będzie się jej to do końca podobało, pamiętajcie, że chęci się liczą.

Randka w restauracji także nie musi być oznaką dobrego związku. Wybierzcie restauracje z przyjemną atmosferą i zarezerwujcie stół. Najlepiej taką, gdzie wiecie, że wasza partnerka wybierze coś do jedzenie, nie bierzcie wegetariankę do „steakhousu”, nawet jeżeli mają tam też smażony ser czy sałatkę, która możecie zamówić.

Jeśli na piękną restauracje nie macie pieniędzy, przygotujcie coś w domu. Jedzenie w domu ze szklaneczką wina, wybierzcie piękny film, który by się wam obydwojgu podobał i spędźcie razem przyjemnie czas. Po jedzeniu (jeśli będziecie nadal trzeźwi) możecie pójść do parku na spacer, taki spacer przyniesie wam relaks, a problemy zostawicie w domu.

Śniadanie

Śniadanie do łóżka to sen nie jednej kobiety, ale także i mężczyzn. Podejrzewam, że nawet ludzie, którzy normalnie śniadania nie jedzą, ulegną ładnie przygotowanemu śniadaniu. Moim typem są gofry. Receptura jest bardzo prosta, a gofrownica nie jest droga, a na pewno się w kuchni przyda. Upiecz gofry, dodaj dekoracje, lody, cynamon, trochę lodów (cokolwiek co lubi), przygotuj kakao i kawę. Z czymś takim was kobieta nie wyrzuci. Pewien mędrzec kiedyś powiedzieć „droga do serca prowadzi przez żołądek”.

gofry

Oczywiście i tutaj ważne jest uważne słuchanie co lubi. Jeżeli wasza partnerka jada alternatywnie (wegetarianka, weganka, makrobiotyczka,…) a wy jej w tym w stu procentach nie wspieracie, możliwe że jej nie rozumiecie, sprawicie jej wielkość radość tym, że jej przygotujecie śniadanie według jej potrzeb. Jeśli nie jesteście pewni, w Internecie podano wiele artykułów, które wam pomogą przygotować odpowiednie produkty i was zainspirują.

Odzież

Gdy twoja partnera zakupi sobie piękną nocną koszulę dla siebie, podoba się to tobie? Pewnie, że tak. Zrób to samo dla niej! Wybierz piękne, sexy wdzianko dla siebie. Kobiety lubią, kiedy mężczyzna się o nie stara i wybiera odzież, która się cieszy jej oko. Wybierz odpowiednie ubranie, a kobieta cię nie odrzuci :).

Masaż

Czy wasza partnerka do pracy chodzi ciągle zmęczona i  „wszystko ją boli“? Przygotuj jej wannę, parę świeczek i pachnące mleczko do ciała, i powiedź żeby spędziła przyjemnie czas. Za to będzie wasza partnerka wdzięczna, a jeśli się do was uśmiechnie, będzie wam te uczucie masować serce.

Hobby

Jeśli obydwoje macie wspólne zainteresowania, to proste. Jeśli nie, spróbujcie jej zaproponować zainteresować się jej aktywnością lub chociaż uczestniczyć, na pewno będzie tym mile zaskoczona. Nie róbcie tego jednak jeżeli wiecie, że będziecie znudzeni, zniesmaczeni, nieprzyjemni. Jednak, jeżeli waszą partnerkę bawi tenis, a wy nigdy w tenis nie graliście, to nawet jeżeli uważacie, że będzie to nudne, i tak spróbujcie! Nie wiecie przecież co wam może sprawić przyjemność.

W związku, żaden podarunek pieniężny nie dorówna czasu, jaki spędzicie razem, obejmując się, leżcie obok siebie, śmiejcie się głośno, albo jeśli potrzeba po cichu. Miłość przynosi sporo cierpienia, ale też i sporo radości. Tylko od was zależy co będzie miało pierwszeństwo. Pamiętajcie o swoich partnerkach (a kobiety o partnerach) i dzielcie się szcześciem, kiedy tylko to jest możliwe.

[Lil]

Udostępnij ten artykuł na: