Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Mam młodszego partnera… No i co?

6.listopad 2017
Mam młodszego partnera… No i co?

Masz, albo miałaś już kiedyś młodszego partnera? Jak wielka różnica wieku była między wami? Otoczenie zazwyczaj ma problem z zaakceptowaniem związków, w których są wyraźne różnice. Dlaczego tak jest?

Różnica wieku

Mężczyźni nabierają nowej energii, a kobiety obok swoich „zajączków” młodnieją i pięknieją. Starsi mężczyźni potrafią przyciągnąć uwagę kobiety dzięki swojej inteligencji, lub zawartości portfela. Starsze kobiety zaś, szukają „smakowitych kąsków”, ze zwględu na ich wygląd i doświadczenie. U partnerów, którzy są na tym samym poziomie duchowym, wiek nie ma znaczenia. Najważniejsze jest, aby związek działał, jak należy.

Czego szuka starsza kobieta w ramionach młodszego mężczyzny?

Powody mogą być różne, bardzo indywidualne, niektóre szukają zastrzyku energii, inne po prostu nie wiedzą jak – zakochają się.

młodszy partner

Jakie są plusy posiadania młodszego partnera?

  • Młodsi mężczyźni są sexy, będziesz się przy ich boku czuć o kilka lat młodsza.
  • Do Twojego życia powróci chęć życia i energia.
  • Młodszy partner nie ma za sobą mrocznej przyszłości, w odróżnieniu od rozwiedzionych tatuśków.

Jakie są minusy posiadania młodszego partnera?

  • Możliwe, że będziecie mieli w życiu inne priorytety.
  • Może zacząć traktować Cię jak swoją „mamę”.

Niższy mężczyzna

Wyszsi mężczyźni są bardziej pociągający. Niżsi mężczyźni nie mają lekko. Zazwyczaj ilość centymetrów, rekompensują grubością portfela, wielkimi samochodami, czy innymi gadżetami. Zazwyczaj wiedzą jednak, że droga do kobiecego serce wiedzie przez humor, inteligencję i oryginalność.

Jakie są plusy posiadania niższego partnera?

Na pewno unikniesz bólu szyji, kiedy będziesz miała ochotę popatrzeć w jego oczy. Jedyny problem może się pojawić, jeżeli lubisz nosić buty na wysokim obcasie. Niestety butami na wysokim obcasie tylko powiększysz, już i tak widoczną, różnicę między wami. Pamiętaj jednak, że warto jest wymienić kilka pięknych obcasów za wymarzonego partnera. Poza tym jest to doskonała okazja do kupienia sobie kilku nowych par, a przecież nie od dziś wiadomo, że my, kobiety, kochamy kupować buty :).

Swojego idealnego partnera możesz znaleźć w Warszawie, Krakowie, Katowicach, czy chociażby w Gdańsku.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: