Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Lato, czas miłości

8.sierpień 2016
Lato, czas miłości

Lato to czas nowych znajomości i nowych miłości, Jak utrzymać te związki, kiedy wakacje i lato dobiegają końca? Zakochasz się szybko i łatwo, ale co dalej?

Taka zmiana jak rzadsze widywanie się może porządnie namieszać w związku. Nagle będzie problemem ze znalezieniem czasu dla siebie. Jeden do drugiego będzie się musiał dostosować. Na początku będzie to trudne, ale z drugiej strony może to wasz związek uczynić silniejszym. Jeżeli oboje będziecie tego chcieć i będziecie próbować, wasz związek ma szansę przetrwać.  Jeśli jednak dla któregoś z was odległość będzie problemem, nie ma sensu „ciągnąć” tego dalej, lepiej będzie uznać to za letni flirt i rozejrzeć się za kimś w swojej okolicy. Gdyby wam, na przykład po miesiącu, wciąż siebie brakowało, możecie przecież spróbować jeszcze raz.

Pokonaj swoją zazdrość

Jesteś zazdrośnikiem/zazdrośnicą? Czeka Cie zatem ciężki kawałek chleba, najprawdopodobniej Twoja letnia miłość nie przerodzi się w związek, który będzie trwać w nieskończoność. W związku na odległość, nie ma miejsca na zazdrość. Musicie sobie ufać.

lato milosci

Pracuj

Tęsknisz, a swojego ukochanego/swoją ukochaną zobaczysz dopiero za tydzień/dwa tygodnie/miesiąc? Zajmij swoje myśli czymś innym, pracuj, albo znajdź sobie jakieś hobby, abyś nie musiał/a o nim/niej ciągle myśleć.

Komunikacja

Rozmawiajcie ze sobą codziennie. A przynajmniej się starajcie. Ważne jest abyście dzielili się ze sobą swoimi uczuciami, przeżyciami, przemyśleniami. Jak się spotkacie będziecie mieli więcej tematów do rozmowy. Wypróbuj wszystkie możliwe sposoby, w dzisiejszych czasach technologia oferuje niezliczoną ilość możliwości. Potrafi zdecydowanie ułatwić komunikację.

Bądź kreatywny/a

Zaskakujcie się nawzajem. Czasem wyślij SMSa z uśmieszkiem. Nie zanudzaj tego drugiego ciągłymi pytaniami typu: Jak się masz? Co robisz?. Zastanów się co go/ją może ucieszyć, a co sprawiłoby radość również Tobie.

Miej swoje życie

Miej swój świat, swoje życie. Chłopak czy dziewczyna oczywiście są nieodłączną częścią życia, ale nie całym Twoim życiem. Wykorzystuj wolny czas na coś co lubisz. Nie możesz zmarnować połowy swojego życia myślami o tym, że nie jesteście razem. Letnia miłość jest piękna, ale nie zawsze na całe życie. Nie siedź więc w domu, wyjdź między ludzi. Jest lato, wykorzystaj je, ale zarazem staraj się, aby Twoja letnia miłość przetrwała próbę czasu.

Bądź szczery/a

Bądź szczery/a, nie tylko wobec samego/samej siebie, ale również wobec partnera/ki. Jeżeli wam się nie układa, niestety nic na to nie poradzicie.

Lato to idealny czas na poznawanie się. Ludzie nie siedzą w domu,  chodzą na basen, ogódek, boisko, czy po prostu do baru... zależy tylko od Ciebie, dokąd się wybierzesz na spotkanie oko w oko z miłością. Oczywiście możesz też kogoś poznać nad morzem, ale tutaj istnieje wielkie ryzyko, że Twój wybranek/wybranka będzie obcokrajowcem i już nigdy więcej go/jej nie zobaczysz. Naprawdę bardzo rzadko, taka miłość przetrwa próbę czasu i przerodzi się w stały związek. Jeśli zdecydujesz się ten związek kontynuować i budować go, będzie Cie to kosztować wiele sił, tolerancji, kreatywności i co jasne, również pieniędzy. Jednakże jeżeli uda wam się pokonać pierwsze koplikacje, jest tylko kwestią czasu, kiedy zaczniecie się częściej odwiedzać, a w końcu zamieszkacie razem.

Źródło: http://www.tarot.com/horoscopes/love-summer-2016

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: