Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jak wygląda związek z partnerem o wysokiej inteligencji emocjonalnej?

2.październik 2017
Jak wygląda związek z partnerem o wysokiej inteligencji emocjonalnej?

Kim jest człowiek posiadający inteligencję emocjonalną? Jak poznać, że jesteś w związku z taką osobą?

Empatia

To prawdopodobnie pierwsza rzecz, która przyjdzie Ci do głowy, kiedy usłyszysz o inteligencji emocjonalnej. Tak, taki partner potrafi czytać w Tobie, jak w otwartej księdze, nie musisz mówić ani słowa, on i tak pozna jaki masz nastrój

inteligencja emocjonalna w związku

Jest najlepszym słuchaczem

Zawsze przyjemnie rozmawia się z człowiekiem, który nas nie tylko wysłucha, ale też będzie potrafił coś odpowiedzieć. Człowiek posiadający inteligencję emocjonalną, nigdy nie będzie Ci przerwywał w połowie, ani bombardował Cię swoimi problemami, kiedy akurat chcesz się z czegoś zwierzyć.

Nie boi się dyskutować

Każdemu wydaje się, że fajnie by było mieć partnera, który zgodzi się ze wszystkim co powiemy i postanowimy. Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna, potrzebujemy przecież kogoś, kto w razie czego sprowadzi nas na ziemię. 

Nie jest impulsywny

Spontaniczność jest dobą cechą, ale należy pamiętać, że istnieje wielka różnica pomiędzy osobą planującą romantyczne wycieczki, a osobą, która już trzeci raz w krótkim czasie została zwolniona z pracy ponieważ nie potrafi się kontolować. Człowiek impulsywny najpierw działa, później myśli, nie potrafi słuchać, nie potrafi się na niczym porządnie skupić. Z osobą o wielkiej inteligencji emocjonalnej nie musisz mieć obaw, ponieważ potrafi nad sobą doskonale zapanować jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Masz wrażenie, że byłby to idealny partner dla Ciebie? Potaraj rozejrzeć się na portalu randkowym, gdzie masz wielkie szanse na poznanie osoby o wysokiej inteligencji emocjonalnej.

[rox]

Źródło: https://psychcentral.com

Udostępnij ten artykuł na: