Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jak wybieramy sobie partnerów?

14.grudzień 2018
Jak wybieramy sobie partnerów?

Wiesz, jakie kryteria najczęściej decydują o wyborze partnera, czy partnerki? W dzisiejszym artykule zaprezentujemy kilka tych najczęściej spotykanych, zatem jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - czytaj dalej!

Każdy człowiek jest inny i podobają mu się inne rzeczy, dotyczy to również miłości i wyboru partnera. Najprawdopodobniej jednak każdy z nas znajdzie w poniższych słowach podobieństwo do swoich upodobań. Przejdźmy do dzieła!

Na co zwracają uwagę mężczyźni?

Mądrość

“Za wszystikm stoi kobieta. Za każdym mężczyzną sukcesu stoi jego żona. Skromna żona – leniwy mąż.” I naprawdę tak jest. Tylko inteligentna partnerka sprawi, że mężczyźnie łatwiej będzie przejść przez życie. Mądra kobieta to dla każdego mężczyzny ważne wsparcie. Często pomaga też w osiągnięciu sukcesów. 

Opiekuńczość i dobroć

Kobiety od zawsze mają w sobie zakodowane, że powinny opiekować się innymi, rodziną, dziećmi. Jeżeli brakuje jej tej cechy, zależy tylko od Ciebie, czy naprawdę chcesz założyć rodzinę z taką partnerką.

Namiętność

Bez namiętności związek nie ma sensu. Życie bez pożądliwości traci na znaczeniu.

Prawdomówność

Czasami się stanie, że będzie Ci krążyć po głowie kilka złych pomysłów czy rozwiązań, a do wszystkiego powinieneś podchodzić „z dystansem”. Niekiedy nie zaszkodzi usłyszeć szczerą opinię kogoś innego, abyś mógł podjąć trafną decyzję. Może pomoże Ci to dostrzec coś, czego do tej pory sam nie zauważyłeś.

Na co zwracają uwagę kobiety?

Szarmanckość

Szarmancki mężczyzna jest ozdobą kobiety. Jeśli otwiera Ci drzwi, zdjemuje płacz, z pewnością będzie Cie też rozpieszczać w innych kwestiach. Żadna kobieta nie powinna rezygnować z dobrze wychowanego mężczyzny.

Poczucie humoru

Poczucie humoru – zdecydowanie tak! Ale też nie byle jakie. Najlepszy humor, to ten inteligentny, chyba przyznasz nam rację, że wulgarne dowcipy nikogo w towarzystwie nie będą ciekawić. 

Jest odpowiedzialny i daje Ci poczucie bezpieczeństwa? W każdym udanym związku konieczna jest odpowiedzialność. 

Prawdomówność

Cecha, której nie można się nauczyć, a która jest dla związku bardzo ważna. Obojętne czy chodzi o niezyt istotne kwestie, czy też nie, jest to nieprzyjemne. Bez względu na wszystko, kłamca powinien mieć świadomość tego, że nawet najmniejsza drobnostka może jego kłamstwo zdradzić i jeszcze pogorszyć sytuację.

Wciąż jeszcze szukasz partnera/ki? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu randkowym i poznaj kogoś, ze swojego miasta!

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: