Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jak spędzić lato będąc singlem?

13.lipiec 2018
Jak spędzić lato będąc singlem?

Wciąż nie możesz znaleźć odpowiedniego partnera? Nie szkodzi! Lato nadeszło a Ty możesz korzystać z jego uroków nawet jako single!

Co można robić będąc single?

Nikt nie twierdzi, że lato to czas zakochanych, bo tak naprawdę czas zakochanych jest przez cały rok. Mimo to, własnie podczas lata możesz dotkliwiej odczuwać samotność. Wydaje Ci się, że na jakąkolwiek wycieczkę, czy urlop wypadałoby pojechać z kimś, w końcu wszyscy Twoi znajomi już mają swoją drugą połóweczkę, a Ty przecież nie pojedziesz tam z nimi sam jako piąte koło u wozu. Głowa do góry! Na Ciebie również czeka gdzieś miłość i z pewnością niedługo się pojawi, ale zanim to nastąpi możesz przeczytać i zastosować się do przygotowanych przez nas poniżej rad.

Spędzaj czas ze znajomymi

Na pewno wśród Twoich znajomych są tacy, którzy aktualnie też nie mają partnera/ki. Bedąc w związku nie masz czasu na spotykanie się z nimi, więc dlaczego nie zrobić tego teraz? Wybierzcie się gdzieś wspólnie i poznawajcie kolejne osoby, z którymi możecie poznawać nowe miejsca i smaki. Zamiast zamawiać pizzę do domu, wybierzcie się wszyscy na przykład do indyjskiej restauracji.

Poznaj urok nocnego życia

Popołudniowe spotkania z przyjaciółmi, to co prawda też doskonała zawaba, ale nie możesz przecież całych wakacji przesiedzieć w pizzeriach. Będąc single wykorzystaj sytuację i wybierz się, sam lub z innym single przyjacielem, do klubu.

Bądź spontaniczny

Przeglądaj strony internetowe, na których oferują najróżniejsze wycieczki, wyjazdy i inne atrakcje. Wybierz się na miejsce, które zawsze chciałeś zobaczyć. Być może to będzie podróż do Hiszpanii, a być może zwykły urlop w jednym z polskich miast. Nie ważne, co wybieresz, ważne abyś czuł się tam dobrze.

Rób to, co lubisz

Bycie singlem oznacza posiadanie masy wolnego czasu. Możesz zacząć malować, pisać książkę, lub robić cokolwiek innego, o czym od zawsze marzyłeś. Szkoda czasu na grzebanie się w przeszłości, baw się teraźniejszością.

Korzystaj z bycia singlem

Nie będziesz singlem do końca życia. Zamiast rozpaczać i na siłę szukać partnera/ki, postaraj się korzystać z życia singla. Nie zastanawiaj się ciągle „dlaczego?”, ciesz się wolnością.

Nic na siłę

Co prawda nie udowodniono tego naukowo, ale zawsze wtedy, kiedy czegoś bardzo chcemy i staramy się to znaleźć, to jak na złość nam się to nie udaje. Zrób sobie przerwę, przestań szukać, a zobaczysz, że szczęście samo Cię znajdzie.

Bądź turystą we własnym mieście

Postaraj się spojrzeć na swoje miasto oczami turysty. Być może znajdziesz coś, o czego istnieniu nie wiedziałeś, choć miałeś to tuż pod nosem. Będziesz zaskoczony ile ciekawych akcji i miejsc znajduje się w pobliżu Twojego miasta.

Znajdź nowe hobby

Spróbuj czegoś nowego. Odwiedź kurs gotowania, centrum wspinaczek górskich, albo zapisz się na kurs języka obcego. Ucz się, rozwijaj i rób coś użytecznego dla samego siebie.

Przygotuj plan

Zasługujesz na wspaniałą letnią zabawę tak samo, jak każdy inny. Dlatego zrób sobie listę rzeczy, które chciałbyś zrobić i zobaczyć. Lato to idealny czas na wszystko.

Nie bój się być sobą

Jesteś głody? Nie bój się wybrać do restauracji sam. Nie są to przecież miejsca przeznaczone wyłącznie dla szczęśliwych par i rodzin z dziećmi. Tak samo, jak oni, Ty również możesz być głody i mieć ochotę zjeść coś dobrego poza domem. I nie martw się, na pewno nie będziesz tam jedynym klientem bez partnera.

Wybierz się na pływalnię

Jest Ci gorąco? Na zewnątrz panują upały jak w tropikach? Spakuj ręcznik, kostium kąpielowy i wybierz się na pływalnię. Nie musisz czuć się tam źle, na pewno będzie tam tyle ludzi, że nikt nawet nie zauważy, że jesteś tam sam. Zapomnij o wszystkich problemach, zacznij czytać jakąś dobrą książkę i odpoczywaj.

Jak widać lato może być zabawne nawet bez partnera/ki. Nie jest to przecież powód do wstydu, to tylko przejściowy stan, który może się zmienić z dnia na dzień. Możesz kogoś poznać na basenie, w sklepie, czy w internecie na portalu randkowym. Na naszym portalu w znalezieniu tego odpowiedniego partnera dodatkowo pomoże Ci przygotowana przez sztab specjalistów naukowa ankieta randkowa, zatem nie zastanawiaj się dłużej, zarejestruj się i wypełnij ją już teraz!

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: