Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jak gwiazdy widzą Twoje szanse na letnią miłość?

25.czerwiec 2020
Jak gwiazdy widzą Twoje szanse na letnią miłość?

Rozpoczęło się lato, a Tobie marzy się wakacyjna miłość niczym z romantycznej powieści lub filmu. Nie pozostawaj w sferze marzeń, przecież wszystko jest możliwe...

Jak utrzymać związek na odległość

Wakacyjna miłość może przerodzić się w coś więcej niż zwykły letni romas. Jak utrzymać taki związek?

Rozmawiajcie o dzielącej was odległości

Dobrze jest odpowiednio wcześnie zacząć tego typu rozmowy. Będzie was przecież dzielić odległość. Na samym początku wyjaśnijcie sobie, czego każde z was oczekuje po tym związku.

Różnica czasu

Jeżeli "uda" Ci się zakochać w kimś, kto mieszka na drugiej stronie naszej planety, pojawi się również kwestia różnicy czasu. Kiedy będziecie chcieli do siebie zadzwonić, będziecie musieli liczyć się z tym, że na drugiej stronie może być nawe 6 godzin więcej/mniej. Jednakże jak się mówi- miłość góry przenosi, więc jeśli naprawdę będziecie się kochać, różnica czasu nie będzie dla was przeszkodą.

Jak gwiazdy widzą Twoje szanse na letnią miłość?

Baran (21. marca - 19. kwietnia)

Latem będziesz mieć wrażenie, że możesz mieć wszystko, czego zapragniesz. Będziesz mieć wielką szansę na letni romans.

Byk (20. kwietnia- 20. maja)

Będziesz pokonywać granice, wstrząśniesz całym światem. Masz szansę na letnią miłość, która przerodzi się w poważny, trwały związek.

Bliźniaki (21. maja -20. czerwca)

Od 9 września będziesz mieć szansę na spełnienie swego marzenia i poznanie tego jedynego/ tej jedynej.

Rak (21. czerwca– 22. lipca)

Twoja samotność dobiega końca. Znaczący dla Ciebie i Twojego partnera/partnerki będzie 17.08, wówczas podejmiecie ważną decyzję.

Lew (23. lipca – 22. sierpnia)

Od 12 lipca do 5 sierpnia Wenus będzie w znaku Lwa, a Twój urok będzie nieodparty.  

Panna (23. sierpnia - 22. września)

Najlepszym dniem, dla Panny, na zakochanie się będzie 27.08. Będziesz olśniewać optymizmem i przyciągać otoczenie.

Waga (23. września - 22. października)

9 września rozpocznie się dla Ciebie ten najlepszy czas na miłość. Po długich 12 latach Jupiter przesunie się do znaku Wagi, zatem będziesz mieć szczęście w każdej dziedzinie. Jeśli jesteś singlem, z pewnością znajdziesz swoją drugą połówkę.

Skorpion (23. października -21. listopada)

Od 5 sierpnia aż do 30 sierpnia będziesz mieć wielki potencjał miłosny. Możesz to zaobserwować, kiedy wyjdziesz na spacer lub siedząc na serwisie internetowym.

Strzelec (22. listopada - 21. grudnia)

Sytuacja w Twoim związku wróci latem do normy, w przeciwieństwie do tego co się działo na wiosnę. Od 9 września będziesz mieć szansę na poznanie swojej przyszłej miłości, wielkie znaczenie przy waszym zapoznaniu będzie mieć kolega lub koleżanka.

Koziorożec (22. grudnia - 19. stycznia)

Największy potencjał miłosny będziesz mieć na początku tegorocznego lata. Jeżeli partnera/partnerkę już masz, nie bój się zajść o krok dalej.

Wodnik (20. stycznia - 18. lutego)

Twoje życie miłosne zacznie iskrzyć między 12 lipca a 5 sierpnia. Jeżeli już jesteś w związku, możesz oczekiwać harmonii między Tobą i Twoim partnerem/partnerką.

Ryby (19. lutego - 20. marca)

Jeżeli już kogoś masz, czy nawet jesteś już po ślubie, do 9 września będziecie przeżywać spokojny i harmonijny okres, które wzmocni wasz związek.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie drugiej połówki to zarejestrować się ZA DARMO na naszym portalu randkowym! Dodaj piękne zdjęcie i umów się na spotkanie z kimś, kto przypadnie ci do gustu!

[Lil]

Udostępnij ten artykuł na: