Strona Główna

Ankieta randkowa

Fotorandka

Lifestyle magazyn

Zarejestruj się teraz

Jak go poderwać?

5.kwiecień 2019
Jak go poderwać?

Wciąż jesteś sama? Wydaje ci się, że spróbowałaś już wszystkiego? W dzisiejszym artykule podpowiemy ci, jak poderwać tego wyśnionego mężczyznę!

Ogromny dekolt i mini spódniczka nie zagwarantują sukcesu. Zawłaszcza, jeśli zależy nam na trwałym związku, nie na przygodzie na jedną noc. Seksapil jest ważny, ale na początku odpuść sobie wszelkie tandetne triki i zastanów się nad tym, czego oczekujesz od związku i dlaczego do tej pory się nie udawało. 

Dlaczego do mnie nie zagadują?

Przyczyn może być wiele. Możesz uważać, że niczego ci nie brakuje, ale ważne jest też to, jak widzą cię inni.

Jesteś kobietą sukcesu

Brzmi to dziwnie, ale to prawda. Możesz być odnoszącą sukcesy managerką, albo właścicielką dobrze prosperującej firmy, ale będą się wokół Ciebie kręcić tylko darmozjadzi. Będzie dla Ciebie trudne rozpoznać, kto myśli o Tobie poważnie, a komu chodzi tylko o pieniądze. Mężczyźni bywają próżni, ale w tym przypadku może również chodzić o zwykłą męską dumę. Mało który facet nie chce mieć przy swym boku kobietę sukcesu, jeśli jemu samemu nie wiedzie się najlepiej. Mężczyźni wolą kobiety, które nie są wyżej postawione niż oni. Musisz zatem brać pod uwagę pozycję społeczną podczas swych poszukiwań.

Masz zbyt wielkie wymagania

Czasami dobrze jest zmniejszyć trochę swe wymagania. Kiedy jednak będziesz wypełniać ankietę randkową na portalu, pamiętaj – pisz prawdę. Z pewnością masz jakieś wyobrażenia dotyczące przyszłego partnera, jego koloru włosów, oczu itp. lecz kiedy poznasz tego wyśnionego, z którym będziesz się rozumieć bez słów – okaże się, że jest totalnym przeciwieństwem tego, czego cały czas szukałaś. Lepiej poznaj kogoś dokładnie, zanim go odrzucisz.

Jesteś szarą myszką

Nie wyróżniasz się, z łatwością można cię przeoczyć. A może wciąż masz wokół siebie grupę koleżanek, które nie odstępują cię ani na krok? To również może bronić mu w zagadaniu do Ciebie. Tak samo jak to, gdybyś była zbyt pewna siebie i zgrywała niedostępną.

Jak zwrócić na siebie jego uwagę?

Bądź sobą

Jeżeli pragniesz poważnego związku, nie wybieraj na randkę ubrana jak na imprezę, na krótką spódniczkę nie poderwiesz mężczyzny, który będzie tobą naprawdę zainteresowany. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nie ubieraj na spotkanie szpilek na wysokim obcasie jeżeli na codzień nosisz trampki. Nie tylko, że będą Cię okropnie boleć nogi, ale też w efekcie twój chód będzie bardzo nienaturalny. Naturalność to pierwszy krok do zbudowania trwałego związku. Pamiętaj też, aby zawsze mówić prawdę. Bądź dumna z każdego ze swoich osiągnięć. Uwierz w siebie, a Twój urok stanie się nieodparty.

Zachowuj się jak dama

To dobrze, że potrafisz sobie sama ze wszystkim poradzić. Odnieść torby z zakupami, czy naprawić kran. Czasem jednak należy emancypację odłożyć na bok. Jeśli raz powiesz nie, może się okazać, że na następny raz nie pojawi się już żadna propozycja pomocy. Pamiętaj, że musisz być jak dama i zachowywać się w ten sposób. Mężczyźni lubią otaczać kobiety opieką. Pozwól mu na to. Poza tym zawsze dobrze jest mieć obok siebie kogoś, na kim można polegać.

Daj mu wolną rękę

Wszystko jest dobre, ale z umiarem, nie ma więc sensu zbytecznie naciskać. Może Ci się to nie opłacić. Znalazłaś kogoś, kto Cię oczarował, kto Ci się podoba i już snujesz plany i marzenia. U mężczyzn to działa trochę inaczej. Musisz się pogodzić z tym, że każdy mężczyzna ma swoje zainteresowania i potrzebuje na nie odrobiny prywatności. Nie możesz na niego od razu po kilku spotkaniach zacząć naciskać, czy stroić fochów, takim zachowaniem możesz go tylko do siebie zniechęcić.

Nie wymyślaj teorii konspiracyjnych

Nie zastanawiaj się nad tym co by było gdyby itd. Nie trap się tym, że powiedziałaś coś inaczej niż byś chciała. W tej chwili byłaś po prostu sobą i dlatego zrobiłaś to co zrobiłaś. Życia nie dać się zaplanować, musisz podchodzić do tego z większą rezerwą.

Po czym poznać, że nie jest mną zainteresowany?

Czasami zdarza się, że ten który nam wydaje się idealnym partnerem, wcale nas za swoją wymarzoną partnerkę nie uważa. Zatem jeżeli usłyszysz jedno z następujących zdań, wiedz, że niestety nic z tego nie wyjdzie.

Wiesz, mam teraz dużo na głowie

Wcale nie musi mieć na myśli nic złego, ale jeśli zacznie twierdzić, że ma jeszcze jakieś inne priorytety oprócz Ciebie, to jasne, że nie myśli o Tobie poważnie. Jeżeli by Cię kochał, postarałby się zaplanować pracę i hobby tak, aby miał czas również dla Ciebie.

Potrzebuję więcej wolności

Boi się, że ukradniesz mu wolność? Przeraża go wizja związku? Tacy ludzie lubią swoją wolność i nie mają zamiaru niczego zmieniać. Może kiedyś z tego wyrosną, ale na razie nie da się z tym nic zrobić.

Wiesz, jesteś naprawdę super, zasługujesz na kogoś lepszego

Ulubione zdanie wielu mężczyzn. Podkreśla, że robi to dla Twojego dobra, że nie chce Cię ranić. Jedno jest pewne – wypowiedzeniem tego zdania, daje Ci jasno do zrozumienia, że on wie czego chce i Ty tym nie jesteś.

To wszystko jest bardzo skomplikowane

To możliwe, że ma do załatwienia jakąś ważną, skomplikowaną sprawę, ale nie może to trwać zbyt długo, im dłużej to trwa, tym bardziej robi się to podejrzane.

Jeżeli jesteś sama, wyjdź naprzeciw swojemu szczęściu. W każdym mieście żyje wielu ciekawych mężczyzn, którzy mogą okazać się Twoim księciem na białym koniu, niezależnie od tego, czy mieszkasz w OlsztynieOpolu, czy Gdańsku. Wystarczy przestać się bać i zrobić pierwszy krok.

[kač]

Udostępnij ten artykuł na: